Page 18 of 143
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 01:50 23. Jan 2010
by Modrovousice
Má perfektní zvuk! Kruci já chci takovej mít taky... jen mám levnou kytaru no

.
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 15:32 23. Jan 2010
by Lord_Berserk
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:38 24. Jan 2010
by Sobik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:11 24. Jan 2010
by Modrovousice
Zajímavé, a co říkáš na tuhle verzi sobíku?

Tomu říkám kytarista ikdyž má zvláštní styl hry.
http://www.youtube.com/watch?v=7G5dMel1DKQ
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 18:12 24. Jan 2010
by Sobik
Hodně zvláštní styl.

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:17 26. Jan 2010
by Modrovousice
Tak tahle písnička je moc pěkná

hezky zkomponovaná.
http://www.youtube.com/watch?v=at_f98qOGY0
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 18:00 26. Jan 2010
by Sobik
"Zpívající" Hawking mě dostal.

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 20:46 26. Jan 2010
by Modrovousice
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 23:00 26. Jan 2010
by -RoF-
Cheche tak tohle je super vzpomínka, to mě a ségře bylo tak 6-8 a pařili sme na to, když to hrálo v radii
ELO-Here Is The News
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 10:23 31. Jan 2010
by Sobik
Sonata Arctica - San Sebastian - pěknej power metal s AMV z Wolf's Rainu.

Ale
zahrát to... UH!
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 10:28 31. Jan 2010
by Modrovousice
http://www.youtube.com/watch?v=uOpdyytB3OY
Tak tohle znaj určo wowkaři (sehráli to lidi z Blizzu), ale hudebně je to podle mě taky dost povedené a zrovna ted se to učím hehe

a jde to.
Zkus sobíku
http://www.ultimate-guitar.com/tabs/l/l ... r2_tab.htm
jen solo je horší

to ještě nedávám.
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 10:32 31. Jan 2010
by Sobik
Já se zrovna učim Back in Black.
Takže na tom s hraním nejsem zas tak dobře.
BTW ta skladba je fakt povedená, a pěkný video.

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:59 01. Feb 2010
by Sveneld
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 20:17 02. Feb 2010
by Modrovousice
Hoooodně drsnáááá verze úvodní písničky od hry Team Fortress 2

cheche... to se musím naučit.
http://www.youtube.com/watch?v=1Bqs8gUKaKg
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 12:48 03. Feb 2010
by Sobik