Page 18 of 96
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 23:41 11. Oct 2011
by Prasokralik
tak pokud od filmu čekáš jako hlavní atribut badass holywoodské akční scény a honičky, tak je to jasné
mě se třeba líbí víc propracovanost postav, dostatečné seznámení s nimi, aby člověk pochopil jejich motivy a tak dále
ten film je bezvadnej ale pro žrouty holywoodské produkce holt neslanej nemastnej

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 17:20 28. Oct 2011
by Lord_Berserk
Nedavno sem videl kousek tohodle - na CSFD to celkem kladne hodnoti tak uvidime
http://www.youtube.com/watch?v=Q3a0qzUUMBc
Asi si to stahnu - Zobani (1993)
- pobrezi slonoviny, motokros, holub, buvol

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 04:48 30. Oct 2011
by Prasokralik
http://www.csfd.cz/film/224144-higurash ... u-koro-ni/
Hrozný psycho. Ale nedoporučuju slabším povahám.
Chvílemi jsem pochyboval o duševním zdraví autorů, chvílemi o svém, to když jsem se to snažil pochopit. Jindy jsem marně hledal mezi postavami alespoň jednu NeRoFovského typu, tzn. normální a neúchylnou.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 09:13 30. Oct 2011
by J.F.Payne
No, jestli je něco psycho, tak jsou to tyhle dva filmy:
http://www.csfd.cz/film/197524-neboha-pani-pomsta/
a
http://www.csfd.cz/film/168893-old-boy/
Miluju je! Zvlášť v Oldboyovi je nejgeniálnější akční scéna všech dob.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 13:07 30. Oct 2011
by DenGrasse
Prasokralik wrote:...
Zdá se, žes na to konečně kápnul. RoF není skutečný, je to postava z anime.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:54 31. Oct 2011
by Thuereg
Koukněte se na film Rango

:D:D:D já u toho chcípal smíchy:D
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 20:08 31. Oct 2011
by Braenn
Thuereg wrote:Koukněte se na film Rango

:D:D:D já u toho chcípal smíchy:D
Plus jedna - moc povedené!
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:46 02. Nov 2011
by Tarja
Seriály + anime seriály:
Stargate SG1
Angel
Buffy, přemožitelka upírů
Teorie velkého třesku
Červený trpaslík
Andromeda
Star trek: Nová generace
Krajní meze
Příběhy ze záhrobí
Akta-X
Ghost whisperer
Čarodějky
Lexx
Heroes
Mutant X
Cesta do neznáma
Médium
Haló, haló
Inuyasha
D-Gray man
Nanna
Spirála: Děti osudu
Death note
Full metal alchemist
Yu-yu Hakusho
Sailormoon
Filmy:
Stargate(pilot)
Buffy, zabíječka upírů(pilot)
Černý štír
Fuurin kazan
Hrdina
Statečné srdce
Poslední samurai
Adamsova rodina
X men
Beetlejuice
Temné patro
Elvíra: Paní temnot
číslo pět žije
Anna a Král
Falešná hra s králíkem Rogerem
Space jam
Evoluce
Den nezávislosti
Smrtonosná zbraň
Noční můra v Elm street
Vrána
Robocop
Batman
Superman
Ridick
Alien
Predátor
Žhavé výstřely
Já, mé druhé já a Irena
Jumanji
Zathura
Labyrinth
Legenda
Hellraiser
Poltergaist
a další

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 22:09 02. Nov 2011
by Welvlin
.... a z domu někdy vyjdeš?
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 22:55 02. Nov 2011
by Tarja
Welvlin wrote:.... a z domu někdy vyjdeš?
Jasně

Když musím

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 14:29 03. Nov 2011
by Braenn
No jo, holka se pozná - komu jinýmu se by se líbilo anime Nana.
Ale víš co ti tam chybí z těch opravdových anime klasik? Seirei no moribito, Gunslinger Girl a Otogi Zoshi namátkou... Určitě zkoukni!
Jinak teda, až na výjimky, musím říct že tvůj seznam mě spíše vyděsil, než inspiroval, hlavně seriály shora - Angel, Buffy, Čarodějky a tak dále? Ne že bych to sem tam neviděla, ale doporučovat?

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 14:39 03. Nov 2011
by Prasokralik
Takový seriály jsou nejlepší, když se na to člověk dívá pod vlivem, nebo zhulenej.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 16:08 03. Nov 2011
by Fryn
Tarja wrote:
...
Inuyasha
D-Gray man
Nanna
Spirála: Děti osudu
Death note
Full metal alchemist
Yu-yu Hakusho
Sailormoon
...
Vida, úplně jsem ve svém předchozím výčtu doporučených anime zapomněl na D-Gray Mana (i když, jako obvykle, doporučuji spíš mangu). Ještě bych doplnil o jedno zajímavé postarší sci-fi Trigun, které ze začátku působí spíš humorně, ale ke konci docela zvážní.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 16:16 03. Nov 2011
by Molly23
Příhody Pana Michala, nevíte náhodou kde to stáhnout?

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 18:02 03. Nov 2011
by Braenn
Tady asi neuspěješ, bratříčku
