Page 18 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:35 21. Sep 2010
by Pajule
Ryu? připomněla mi ho :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 10:34 22. Sep 2010
by Braenn
Pajule wrote:Ryu? připomněla mi ho :)
ooh:) a on se umyl :D
Pěkný obrázek, starší čistý Ryu s ostříhanou ofinou.. kdo ví, třeba se toho jednou dočkáme?
Hádám že na tom obrázku je taky holka? Má to nějaký popis, příběh, nebo jen náhodný obrázek?:)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:36 22. Sep 2010
by Pajule
to nefim zeptam se ;)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:19 25. Sep 2010
by Pajule
Eliška a její vlastnoručně sestavená Věc

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:25 28. Sep 2010
by Molly23
Vilmawien před důchodem

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 07:54 29. Sep 2010
by Muthor6
Takhle bude vypadat až se přidá k Černým Růžím :twisted: :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:09 29. Sep 2010
by EXITUS999
Muthor6 wrote:Takhle bude vypadat až se přidá k Černým Růžím :twisted: :D
Jen oko jí necháme ;) :-D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 07:22 04. Oct 2010
by -RoF-
Jak napsala pajulka "lidská Alice" je fakt že na Alici Creisia je podobná, jen mít zelené očka a elfí uši :wink:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:35 04. Oct 2010
by Pajule
a já jí sem chtěla dát!:X :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:23 04. Oct 2010
by EXITUS999
-RoF- wrote:Jak napsala pajulka "lidská Alice" je fakt že na Alici Creisia je podobná, jen mít zelené očka a elfí uši :wink:
To je operace na pět minut ve photoshopu :-D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:27 14. Oct 2010
by Molly23
Isabella? :) Mimochodem ten obrázek se tak fakt jmenoval.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:37 14. Oct 2010
by zachy
Kdo tu umí dobře v photoshopu? Hledal jsem vhodný obrázek pro mýho Azhaela ale nic dobrýho jsem nenašel. Tak jestli se někdo nudí, mohl by mi udělat Azhaelka :P

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:16 18. Oct 2010
by G14
TO Molly23: :D :twisted: :wink:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:00 30. Oct 2010
by Pajule
Alléjinka před proměnou

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:45 18. Dec 2010
by Pajule
reálná Elen :D teda až na barvu a dýlku vlasů, chybějící pihu nad rtem a plnější rty.. :D
profil2.jpg
v porovnání s portrétem
Untitled-1.jpg