Page 18 of 19

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 13:36 25. Nov 2012
by kucik
Dispelly jsem neupravoval.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 17:19 25. Nov 2012
by xxxMajkyxxx
Mne se teda efekty stale scitaji. Testovano sko a ote.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 17:25 25. Nov 2012
by karolina
xxxMajkyxxx wrote:Mne se teda efekty stale scitaji. Testovano sko a ote.
jj, sko se pořád sčítá.. teď jsem to zkusila.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 21:00 10. Jan 2013
by Grin
lektvar Bop.. se skoro s nicim co se tyka Ab nescita.. mysleno pozehnani,aid , barska hudba , rychlost atd . Stejne kouzlo klerika (bozska prizen) se scita mam pocit s cimkoliv.
Ma to tak byt nebo nema?
Diky za odpoved.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 22:15 10. Jan 2013
by Krysak
Aid a Bless z alchemy craftu se nesčítá s bardskou hudbou. Letvary kupované i kouzla se sčítají.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 08:02 11. Jan 2013
by Grin
lektvary kupovane a vyse zminovane se nescitaji s varenym bop, aid z craftu nefunguje vubec

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 09:03 11. Jan 2013
by Krysak
Doplním, že Aid se mi za specifických okolností počítal, takže ne vždy platí že nefunguje. Myslím, že musel být první boost po meditu, kde jste se zadnym zpusobem nehrabali v Ab. Jak se da song efekt trvale mizí. Ale mohlo se to zmenit, flasky aidu jsem vyhodil uz 2 mesice nazpet.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 10:22 11. Jan 2013
by Barbar321
Mě aid fungoval řekl bych i normálně. Zkuste si ho znova na "holé" tělo. Sundejte výzbroj a výstroj, shoďte kouzla a efekt se dostaví :wink:

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 10:33 11. Jan 2013
by Derken-
Barbar321 wrote:Mě aid fungoval řekl bych i normálně. Zkuste si ho znova na "holé" tělo. Sundejte výzbroj a výstroj, shoďte kouzla a efekt se dostaví :wink:
A jaký to má pak význam, když se svlékneš a budeš mít +1 AB a +1 willvsfear a 1d8 THP...? Pak se zase oblékneš a nemáš to?

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 11:02 11. Jan 2013
by -darkvision-
Já jsem monk, noob a alchymista. Používám rukavice. A zdá se mi že se mi k ab nepřičítá skoro nic :biggrin:

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 11:38 11. Jan 2013
by zachy
-darkvision- wrote:Já jsem monk, noob a alchymista. Používám rukavice. A zdá se mi že se mi k ab nepřičítá skoro nic :biggrin:
Spíš mě vytáčí, že když vypiju pravý úder, tak ať klikám omráčení jak chci, stejně ho dá až v dalším kole :wall:

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 11:42 11. Jan 2013
by Barbar321
Derken- wrote: A jaký to má pak význam, když se svlékneš a budeš mít +1 AB a +1 willvsfear a 1d8 THP...? Pak se zase oblékneš a nemáš to?
Význam má pro lowíky, stejně jako mnoho dalších lektvarů (třeba kůra). A není tak drahý, aby nebyl tímto způsobem použitelný

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 11:45 11. Jan 2013
by Barbar321
zachy wrote: Spíš mě vytáčí, že když vypiju pravý úder, tak ať klikám omráčení jak chci, stejně ho dá až v dalším kole :wall:
Vypití ti sebere jedno kolo, stejně jako jiná akce (bez rychlosti). Pokud je nastaven lektvar jako kouzlo, bude trvat 9 vteřin. Takže tu problém nevidím. Nebo je snad v tom, že by potencionální oběť utekla (při tvé rychlosti pochybuju)?

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 12:07 11. Jan 2013
by zachy
Barbar321 wrote:
zachy wrote: Spíš mě vytáčí, že když vypiju pravý úder, tak ať klikám omráčení jak chci, stejně ho dá až v dalším kole :wall:
Vypití ti sebere jedno kolo, stejně jako jiná akce (bez rychlosti). Pokud je nastaven lektvar jako kouzlo, bude trvat 9 vteřin. Takže tu problém nevidím. Nebo je snad v tom, že by potencionální oběť utekla (při tvé rychlosti pochybuju)?
vypiju, zaútočim, ale nejde sražení, cílenej ani omráčení ani rozkmitaná, nevím proč, vždy až ve druhém flurry

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 12:46 11. Jan 2013
by Barbar321
zachy wrote: vypiju, zaútočim, ale nejde sražení, cílenej ani omráčení ani rozkmitaná, nevím proč, vždy až ve druhém flurry
Podle mě to pořád souvisí s tím, že chceš provádět celokolovou akci. Takže pokud to používáš bez rychlosti, vezme ti to čistě další kolo, protože vypití lektvaru kolo sebere a pokud v rychlosti, měl by jsi mít jen te zlomek prvního kola, ve kterém nejde použít další celokolová akce (ale rychlostí dostaneš jeden útok, který použít ještě jde).

Je to jen nástřel, jestli je to tak doopravdy, to nevím (jen že jsem obdobné věci řešil s kouzlem a vycházelo mi to takto obdobně)