Re: Chyby v Alchymii
Posted: 13:36 25. Nov 2012
Dispelly jsem neupravoval.
jj, sko se pořád sčítá.. teď jsem to zkusila.xxxMajkyxxx wrote:Mne se teda efekty stale scitaji. Testovano sko a ote.
A jaký to má pak význam, když se svlékneš a budeš mít +1 AB a +1 willvsfear a 1d8 THP...? Pak se zase oblékneš a nemáš to?Barbar321 wrote:Mě aid fungoval řekl bych i normálně. Zkuste si ho znova na "holé" tělo. Sundejte výzbroj a výstroj, shoďte kouzla a efekt se dostaví
Spíš mě vytáčí, že když vypiju pravý úder, tak ať klikám omráčení jak chci, stejně ho dá až v dalším kole-darkvision- wrote:Já jsem monk, noob a alchymista. Používám rukavice. A zdá se mi že se mi k ab nepřičítá skoro nic
Význam má pro lowíky, stejně jako mnoho dalších lektvarů (třeba kůra). A není tak drahý, aby nebyl tímto způsobem použitelnýDerken- wrote: A jaký to má pak význam, když se svlékneš a budeš mít +1 AB a +1 willvsfear a 1d8 THP...? Pak se zase oblékneš a nemáš to?
Vypití ti sebere jedno kolo, stejně jako jiná akce (bez rychlosti). Pokud je nastaven lektvar jako kouzlo, bude trvat 9 vteřin. Takže tu problém nevidím. Nebo je snad v tom, že by potencionální oběť utekla (při tvé rychlosti pochybuju)?zachy wrote: Spíš mě vytáčí, že když vypiju pravý úder, tak ať klikám omráčení jak chci, stejně ho dá až v dalším kole
vypiju, zaútočim, ale nejde sražení, cílenej ani omráčení ani rozkmitaná, nevím proč, vždy až ve druhém flurryBarbar321 wrote:Vypití ti sebere jedno kolo, stejně jako jiná akce (bez rychlosti). Pokud je nastaven lektvar jako kouzlo, bude trvat 9 vteřin. Takže tu problém nevidím. Nebo je snad v tom, že by potencionální oběť utekla (při tvé rychlosti pochybuju)?zachy wrote: Spíš mě vytáčí, že když vypiju pravý úder, tak ať klikám omráčení jak chci, stejně ho dá až v dalším kole
Podle mě to pořád souvisí s tím, že chceš provádět celokolovou akci. Takže pokud to používáš bez rychlosti, vezme ti to čistě další kolo, protože vypití lektvaru kolo sebere a pokud v rychlosti, měl by jsi mít jen te zlomek prvního kola, ve kterém nejde použít další celokolová akce (ale rychlostí dostaneš jeden útok, který použít ještě jde).zachy wrote: vypiju, zaútočim, ale nejde sražení, cílenej ani omráčení ani rozkmitaná, nevím proč, vždy až ve druhém flurry