Page 18 of 22
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 06:57 27. May 2010
by Urlraen
-RoF- wrote:
Jo jinak, je tu pořád řeč o partě. Ale nikdo mi zatím pořádně neodpověděl, jak parta ustojí implozi s TO42, zvlášt, když NPC mají jakousi int a postavě s vysokou výdrží tu implozku pod nohy nehodí, ale počkají si na postavu slabou a pak jí tam sejmou.
Byla tu řeč o tom jestli ustojí nebo ne. 42 na výdrž nejspíš neustojí žádná postava okolo 25 levelu bez featů a věcí speciálně na výdrž, ale je taky možnost tu implozi obejít pláštěm kouzel. Ten implozi pohltí i když má postava výdrž minimální. Takže to chce jen změnu postupu a nenechat všechno do postavy rvát přímo. Ostatně dá se taky navařit v kotlíku, pak si musíte jen hlídat dispell

Jiné řešení mě nenapadá.
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 07:44 27. May 2010
by tao kan
kucik wrote:
A kdyžuž teda říkáš že permka klidně, tak za tenhle měsíc tvoje postava umřela šestkrát

jen tak offtopic, prosimte nešlo by udělat hitparádu smrtí pokud to jde vytáhnout? třeba graf kdo vede a pak borce s nejvetsim poctem smrtí za čas

...to by mohlo byt zajimave a hlavne zábavné

Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 09:24 27. May 2010
by kucik
tao kan wrote:kucik wrote:
A kdyžuž teda říkáš že permka klidně, tak za tenhle měsíc tvoje postava umřela šestkrát

jen tak offtopic, prosimte nešlo by udělat hitparádu smrtí pokud to jde vytáhnout? třeba graf kdo vede a pak borce s nejvetsim poctem smrtí za čas

...to by mohlo byt zajimave a hlavne zábavné

Premejšlel jsem o tom. Obcas na ty statistiky koukám. Ale nevim, jestli by to některý potěšilo.

Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 12:37 27. May 2010
by -RoF-
Hmmm tak škoda no
Rejty mi dá zapravdu a druhý den Kucik nahraje na modul upravenou verzi a šup hned sou expy za NPC. Tak nic za chvilku bude víc 35 lvlů

Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 13:14 27. May 2010
by Sveneld
jako v dungeonu kde jsem mel vcera s wizardkou na 14ce za bosse dokupy 300exp, dnes mam pres 1k exp, zda se me to trochu moc...
btw na jednoho sem sel jeste s friendem a na druhyho se summonem.. priste tu chybu neudelam

Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 13:20 27. May 2010
by kucik
Ono by to zvednutí xp nemělo bejt zas takový. Myslel jsi zvednutý xp za normální NPC, nebo za bosse? Je možný, že koeficient za bosse jsem zvednul moc.
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 13:21 27. May 2010
by -darkvision-
No ja byl se summonem dnes na bossovi a hezkejch 533xp, sem zvedav kolik budu mit vecer (az tam pujdu podruhe). Drive jsem na nem míval kolem 130xp.
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 13:37 27. May 2010
by Sveneld
za bosse, zrudy jdou. jako me se ta myslenka libi pokud pujde o jednorazovy bonus. ve stylu tenhle dungeon sis vymlel priste mazej jinam. a dojde k rapidnimu poklesu. i tak ten koeficint je vysoky.
dalsi kolo zkusim po resu a budu dále referovat
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 13:59 27. May 2010
by venomeq
Mne se libi jezevci ...na to jak clovek liteho jezevce na 3 lvl se snazi umlatit dobrych 15 minut sou ty expy primerene ..zhruba tech 25exp za liteho v tom je.
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 14:28 27. May 2010
by Garett
kucik wrote:Ono by to zvednutí xp nemělo bejt zas takový. Myslel jsi zvednutý xp za normální NPC, nebo za bosse? Je možný, že koeficient za bosse jsem zvednul moc.
no me se to zda trochu prehnany, protoze jsem dnes dostal 855xp za bosse bez vyjmecnyho...
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 14:33 27. May 2010
by KaTo
Lidi, lidi, vy tu házíte číslama jako politik předvolebními sliby.
Otázka zní - co jste za lvl? A co je za "lvl" boss, potažmo co je to za bosse (protože expy za NPC se počítají tuším malinko jinak než pouhým lvlem monstra)?
Chodíte na něj v partě, se sumonnem, sólujete si ho?
//OT: Smrt všem kolečkářům bossů

.
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 15:31 27. May 2010
by -darkvision-
Ja tedy davam dalsi poznatek:
a) Zabil jsem cca 7mykanoidu - mel jsem za ne mezi 15-20xp asi tak za hodku co jsem se tamtudy vracel tam byl novej spawn a kdyz jsem je zabil, mel jsem za ne uz jen 7-8xp.
b) Zabil jsem npc za ktere jsem mel pred dvema dny 15-20xp, dnes jsem zabil prvni a mel jsem 8xp
c) Byl jsem na jinem bossovi, za neho jsem dostal 450xp - EDIT: Pred upravou jsem za nej mel neco kolem 80xp mam pocit.
Takze ja si myslim ze to nebude zas tak horky.
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 20:37 27. May 2010
by -RoF-
Hej mě se to zdá taky ujeté.
S Arii sem hodně lvl přes 30 lvl.
Za medvědy v prahvozdu mám 6xp a za gorily mám 7xp.
Nedorozumění v týmu? Nebo nevím.
Já nechcu tak vysoké expy za potvory, tu budou jen high lvly za krátkou dobu.
Ach joo

Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 20:46 27. May 2010
by artaxas
-RoF- wrote:Hej mě se to zdá taky ujeté.
S Arii sem hodně lvl přes 30 lvl.
Za medvědy v prahvozdu mám 6xp a za gorily mám 7xp.
Nedorozumění v týmu? Nebo nevím.
Já nechcu tak vysoké expy za potvory, tu budou jen high lvly za krátkou dobu.
Ach joo

už nebudeš nejsilnější

Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 20:47 27. May 2010
by -RoF-
artaxas wrote:-RoF- wrote:Hej mě se to zdá taky ujeté.
S Arii sem hodně lvl přes 30 lvl.
Za medvědy v prahvozdu mám 6xp a za gorily mám 7xp.
Nedorozumění v týmu? Nebo nevím.
Já nechcu tak vysoké expy za potvory, tu budou jen high lvly za krátkou dobu.
Ach joo

už nebudeš nejsilnější

Si přešti moju pohádku a uvidíš jak to dopadne.....holt Kucík to asi nečetl. By mě zajímalo jestli vůbec v týmu máte nějaké hlasování. Páč někdy se divím co jde na modul
Jeden říká to a druhý tam to.