...konečně jsem vystřízlivěl...
Fotky jsou parádní, na jedné jsem zachycen s tamburínou na hlavě, s baterkou v puse třískajíc komusi do kytary (opakuji-neumím hrát na kytaru)
Děkuji všem zůčastněným, výborně jsem se bavil, miniLARP byl sice trošku naspeedovaný, já osobně jsem nestíhal, ale dle odezvy si každý našel něco vtipného pro sebe.
Chybí mi fotka Theogila svázaného do kozelce marně se dovolávajícího pozornosti u voleb.
Doufám že KAP-KAP všechny řádně pobavil...
Už s Nomiskem plánujeme další ročník, zejména na speciální přání BERSE připravíme kolektivní úchylné hry.
Děkuji Nomiskovi a Ali za přívoz i odvoz, neboť jsme po cestě zpět stihli: kostel, muzeum, hrad, zámek, kolotoče, rybník a oběd.
Spal jsem doteď, přehodil si směnu na odpolední a jdu vstřebávat epické zážitky spánkem.
Už se těším na další podobné akcičky i na to až potkám ostatní lidičky se kterými se ve hře tak úchylně bavím
SRAZU ZDAR!!!