Page 18 of 77
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 20:23 18. Mar 2012
by kokosak
G-ladiator wrote:Tak Mass Effect 3 dohrán. lehký spoiler (označte): Hra je úžasná. Až na ten příšerný konec. A další informace, které BioWare postupně vypouští mi poněkud kazí chuť si ME sérii někdy znovu zahrát. Ale uvidíme, jak se to vyvine.
He? Konec je naprosto suprovej. Není to takovej ten kopírákovanej holyvůdskej happy end s králíčkama a štěňátkama.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 21:15 18. Mar 2012
by G-ladiator
Ten bych ani nechtěl. Ale nějak mi asi uniklo několik věcí. PM, ať to tu nespoilerujeme.
EDIT po kokosovi: Mě to právě do ducha ani světa nesedí vůbec

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 22:01 18. Mar 2012
by kokosak
Spoileří po PM. Je fakt, že se tam BW propašovala nějaká ta dířička, ale nic zásadního. Osobně mi to pasovalo do světa i k duchu série. Tenhle typ konců mam osobně docela rád.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 22:36 22. Mar 2012
by johnny98-G
kokosak wrote:Spoileří po PM. Je fakt, že se tam BW propašovala nějaká ta dířička, ale nic zásadního. Osobně mi to pasovalo do světa i k duchu série. Tenhle typ konců mam osobně docela rád.
ja neee

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 08:08 23. Mar 2012
by Lord_Berserk
Tydle 2 logicky uchylarny me strasne bavili ...
Neverhood - pro me nejlepsi logicka adventura
http://www.youtube.com/watch?v=tt5arzRgsds
Don Kojot - kam se hrabe Megajvr
http://www.youtube.com/watch?v=8h9jIXlo ... re=related
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 10:29 23. Mar 2012
by Bruciacullo
srdcovkááááááááááááá

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 10:32 23. Mar 2012
by -RoF-
Bruciacullo wrote:
srdcovkááááááááááááá

Hehe jo to jsem taky hrál tak hmm před 15 lety?

. Jako mě tyhle hry moc nešly, ale byla to sranda. Beztak jsem se někde myslím zasekl a nevěděl jak dál.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 11:18 23. Mar 2012
by zachy
Neverhooda dohráli jen vyvolení
Ale jedinou hru, kterou jsem vždy chtěl dohrát byla Fish Fillets (a to bez návodu). Zbývalo mi celkem asi jen 8 místností. Ale už to prostě nešlo

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 19:52 23. Mar 2012
by XŠevyX
Znám podobnou hru u které jsem se nasmál jako blázen.
http://www.youtube.com/watch?v=vR_25LClK2U
Jednička je dle mého nejlepší. Dvojka je už slabší a na trojku už jsem se vyprc.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 11:45 01. Apr 2012
by Prasokralik
Dunegeon Blitz
webová rpg mlátička
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 16:56 01. Apr 2012
by G-ladiator
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 03:47 10. Apr 2012
by Prasokralik
Aktuálně DC universe.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 18:25 10. Apr 2012
by mandos
Prasokralik wrote:Aktuálně DC universe.
Jop, celkem dobrá hra, jen mě mrzí že bez prachů nemáš přístup k víc hrdinům do Legends pvp. Ale Alerty jsou dobrá sranda.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 18:48 10. Apr 2012
by Prasokralik
mandos wrote:Prasokralik wrote:Aktuálně DC universe.
Jop, celkem dobrá hra, jen mě mrzí že bez prachů nemáš přístup k víc hrdinům do Legends pvp. Ale Alerty jsou dobrá sranda.

já hraju na pvp serveru, ty stupidní legends mě fakt neberou, bez stupidních kostýmů mě baví vyhledávat záporáky oblečený do pláštů, masek a jiných cipovin, skákat na ně ze zálohy a masakrovat
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 18:54 10. Apr 2012
by Nalkanar
Klaďas nesmí bojovat takhle zákeřně, ne? Jen se optej paladinů...
