Page 18 of 67
Re: League of Legends
Posted: 17:36 14. Sep 2012
by Prasokralik
Shaman88 wrote:Další otázka:
Jak zjistím roli toho týpka v partě - jestli je to support tank carry? //teda jestli se hraje na supporty - warty, kurýr, stacky, pully... atd??
kliknout na další info ve výběru champa nebo si ho najít v shopu a pročíšst, je tma jak shrnutí, tak popsané role které zastává a halvně tam jsou popsané skilly které má doprovázené krátkým videem které ukazuje co umí, z toho by to mělo být jasné
jinak champové se dělí na AD/AP carry, AP mage(nukeři ale i jiné typy mágů), assassin (zase AD/AP) , AP/AD bruiser, AP/AD tank, jungler a support (v základu)
AD - attack damage, jako ochrana armor
AP - ability power, jako ochrana MR (magic resist)
Re: League of Legends
Posted: 17:43 14. Sep 2012
by Shaman88
Další dotaz - jsou tu taky runy na řece jako v dotě?
Re: League of Legends
Posted: 17:45 14. Sep 2012
by Shaman88
hmm tak jsem zjistil že pullovat linku taky nejde...

Re: League of Legends
Posted: 17:53 14. Sep 2012
by Prasokralik
samozřejmě, LoL nepodporuje zneužívání AI
Re: League of Legends
Posted: 17:55 14. Sep 2012
by Prasokralik
spíš si dje bacha na věže, dávají velký dmg a každý další zásah je silnější než ten předchozí, taky automaticky chrání champy kteří pod ní stojí, takže snažit se nepřítele zabít pod jeho věží je hdoně velké riziko
Re: League of Legends
Posted: 18:46 14. Sep 2012
by Shaman88
Těžký fail, už to nehraju, vzal jsem hned prvního týpka, a vůbec jsem nepochopil... přišel na mě ten stejnej a vždycky mi dal stun, já nedal stun nikdy... prý jednoduché....
Re: League of Legends
Posted: 19:03 14. Sep 2012
by Prasokralik
Re: League of Legends
Posted: 19:58 14. Sep 2012
by Ragmon
Tady je někdo noob... neumíš číst nebo neumíš anglicky?
Re: League of Legends
Posted: 21:09 14. Sep 2012
by Shaman88
V tom by nebyl problém. Spíš jsem nechápal jak to funguje, a těch hráčů jsem se ptal pořád, ale všichni mi psali že jsem noob a nikdo mi nebyl schopný odpovědět.
Re: League of Legends
Posted: 21:15 14. Sep 2012
by Prasokralik
U toho skillu je obvkyle (rozuměj vždycky) napsáno jak funguje. Máš se zeptat nás no

Re: League of Legends
Posted: 23:49 14. Sep 2012
by Ragmon
Koho jsi hrál a co to bylo za skill?
Re: League of Legends
Posted: 00:36 15. Sep 2012
by Shaman88
Nějakou čarodějku, takový dětský hlásek a vyvolává to chlupatou obludu....
Re: League of Legends
Posted: 00:40 15. Sep 2012
by Prasokralik
Shaman88 wrote:Nějakou čarodějku, takový dětský hlásek a vyvolává to chlupatou obludu....
Jo tak zrovna té se stun odpočítává každým pátým kouzlem. Má toj ako pasivní schopnost.
Re: League of Legends
Posted: 15:24 16. Sep 2012
by Nalkanar
Prasokralik: Uvažuju, co za runy pro Shaca.
Na US jsem jel jen jednoduché Marky na Armor penetration, seal na life regen, glyph na mana regen a quintensense na HPčka tuším (neměl jsem IP a tak jsem užíval HPčka na všem

). Co bys doporučil? Ať můžu udělat kompromis

Re: League of Legends
Posted: 15:25 16. Sep 2012
by Prasokralik
Na shaca? Flat AD/ AD per level / Armor pen červený, modrý na CD reduct, žlutý na AP a quinty podle uvažení