Page 18 of 25
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 11:15 25. Jul 2011
by Thuereg
No esli má jet do konstantinek tak nevim esli tam za mnou dorazí... z teho skolova jí to tam jede dokupy tak pět hodin a to se na mě teda asi vys... což asi chápu:/
Dyž na to te´d koukám tak jenom do stříbra jí to jede 3a pul hodiny...:/
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 11:29 25. Jul 2011
by Rejty
Cesta z nádraží v Konstantinkách na tábořiště.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 11:32 25. Jul 2011
by Shaman88
To jsem potreboval - supr.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 11:47 25. Jul 2011
by Theogil I
Není třeba házet flintu do žita, přímá linka Brno - skoro Praha (Praha) - skoro Plzeň (Plzeň) - Konstantinovy Lázně odjíždí dne 29.07.2011 okolo 15:00. Na palubě tě nyní mohou uvítat pouze pilot Theogil I a kopilot Awadar se spoustou krámů na dovolenou.
A co tím chtěl básník říci: odjíždíme v pátek okolo třetí, v autě máme volno a cestování bude levné, protože by jsme tam stejně jeli tak co -že jo, jsme připraveni na cestě nabrat opozdilce a zájemce kterým nevadí přijet v pátek tak říkajíc později, na cestu zpět je třeba najít alternativní dopravu, protože po srazu zůstáváme na dovolené v Plzni ještě další týden

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 12:20 25. Jul 2011
by Rejty
Jinak má někdo speciální přání na nějaký pití do hospody? Samozřejmě něco, co se bude pít. Ne jako jednou si někdo naporoučel magistra a pak se z toho vypil jeden panák a zůstala skoro celá flaška...
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 12:52 25. Jul 2011
by Thuereg
Rejty wrote:Jinak má někdo speciální přání na nějaký pití do hospody? Samozřejmě něco, co se bude pít. Ne jako jednou si někdo naporoučel magistra a pak se z toho vypil jeden panák a zůstala skoro celá flaška...
Pivo? hodně piva? tvrdej nepiju už ze zásady.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 13:20 25. Jul 2011
by Krata
minule jsem přivezl citruse a višchni ode mne se strachem utikali, byl sem nucen tu flašku vypít sám a druhej den být téměř nepoužitelný, takže tentokrát se podřídim většině

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 13:47 25. Jul 2011
by Thuereg
Přemejšlim že si s sebou basu vezmu... ale ještě to nejni jisý.. netušim jak na tom budu koncem tejdne s chechtákama.. záleží na tom esli mi v práci vyplatěj prémie předem nebo až s vejplatou.. snad budou vstřícní:)
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 14:29 25. Jul 2011
by Bahnak
Hafen wrote:Ma nekdo make-up na drowa navic?

Hezká slečna v obchodě tvrdila že to vyjde asi na padesát drowích obličejů, ale nevím kolik zbaští to, že si tím hodlat napatlat půlku těla, nicméně černidlo mám, přinejhorším je zde varianta černění popelem
Rejty wrote:Jinak má někdo speciální přání na nějaký pití do hospody?
To co piju já si beru sebou, a utrácet za havanu v knajpě nehodlám, takže postačí jen pívo.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 14:46 25. Jul 2011
by Thuereg
na mě nikdo nic černýho patlat nebude.. a natož pak barvit vlasy.. to radši budu votrok.. alespoň buse snazší kostým
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 19:56 25. Jul 2011
by -darkvision-
Rejty wrote:!!!Prosím ještě změna!!!
Jelikož je na tradičním tábořišti letní tábor letos v jiném termínu než obvykle, tak budeme tábořit na tábořišti u Bleska. Je to o jednu louku blíže k silnici. Poznáte ji tak, že je tam hodně vidět z cesty a je tam starý srub, louku obtéká potok. Na louku se ale bude muset brodit, voda zřejmě strhla lávku, minulý týden jsem ji tam neviděl a nevím, zda stihneme udělat nějakou provizorní.
Hele my (ja, derken, radim, firefox, durdui, tao kan) předpokládáme příjezd mezi 10.00 - 11.00 . Minimálně povezeme dve sekerky, feršku a obouruční pilu, takže by se dalo mozna na rychlo pokacet par stromku, narezat a udelat lavku ne?
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 22:06 25. Jul 2011
by Thuereg
Vezu si svoji fiskarsku, myslim že je to šedesátka nebo sedmdesátka.. Ne to mrně.
Jinak co se kostýmu týče tak na drowy vám prdim.. budete se muset smířit s mim ryze barbarskym kostýmem:) ale je opravdu ale opravdu povedenej:)
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 23:29 25. Jul 2011
by photter
no...skoro to vypadá, že bych se moh ukázat, aspoň ze soboty na neděli
ale nějak mě vyděsilo to brodění na louku, nemám žádný enduro, prosím přesnější info o přístupu motorkou
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 01:57 26. Jul 2011
by Ikstremist
photter wrote:no...skoro to vypadá, že bych se moh ukázat, aspoň ze soboty na neděli
ale nějak mě vyděsilo to brodění na louku, nemám žádný enduro, prosím přesnější info o přístupu motorkou
Śmarja vědět že tam budeš tak snad shanim odvoz...
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 06:02 26. Jul 2011
by Bahnak
Vthledem k tomu že to vypadá na mou účast už od středy tak se pokusím o nějakou lávku či podobnou věc, prostě aby to bylo přístupný bez brodění.