Page 18 of 142
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 07:54 01. Nov 2011
by Pajule
kucik wrote:Pajule wrote:teď uplně mimo co e děje/neděje ..řeší/neřeší. Thalije mi vždy přišla dost svobodná a teď mi často připomíná Eq..kam se poděla ta Thalijská pohoda? :/ vadí mi že nejsou žádné pidimidi Q pro radost na pár hodin, ale obr mega epické(nebo aspoň mi to tak příjde), na druhou stranu je pravda teď se objevil někdo(mám za to,že kokosák) kdo se nenápadně vetře do hry tak, že to potěší a při tom z toho není nic epického obr(třebas myšky v dílně)
tím mimochodem nechci napadat DMka, přece jen sou to taky jen lidi, ale je fakt, narazit v dnešní době na příjemný NPC je teda věda
Ja ti reknu, cim to je. Nechodi se na srazy! Protoze lidi, ktery si aspon trochu osobne pokecaj vedi, co od druhyho cekat a jsou lip schopny si porozumet. Taky si vsimni, ze vsechny flejmy jsou zpravidla (dark je vyjimka) kolem lidi, ktery nikdy nikdo v Plzni nevidel

jó máš recht na tom něco jistě bude, při tom Plzeň je krásná!

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 21:40 07. Nov 2011
by de Aers
Dá se nastavit rozhovor s NPC tak, že když k němu přijde hráč a spustí s ním rozhovor, tak to co říká NPC uvidí jen ten hráč a žádní okolo ? Pokud ano, tak mě napadlo, jestli by jste to mohli nastavit u NPC u barvíře. Protože, když se tam sejdou dvě postavy, které začnou upravovat, tak se to tam dost mele ty texty. Dík

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 00:11 10. Nov 2011
by wsweetjane
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 00:36 10. Nov 2011
by Nalkanar
Tuším, že v obchodech, jsou obvykle věci max +2 (šperkař to tak má určitě, u krejčího jsem taky myslím lepší jak +2 neviděl).
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 02:19 10. Nov 2011
by Silvaner01
to - Jane, musíš koukat i jinde než jen u krejčího, konkretně boty a kapuce
jsou všechny druhy ve hře v pohodě k sehnání...
to - Nalk, špatně koukáš klenotník má i +3 výrobky...
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 07:19 10. Nov 2011
by -RoF-
A kdysi se tu prosadilo a já za to jsem rád, že v obchodech nebudou silné předměty, aby měl crafter šanci nějak vydělat.
Vyjimkou jsou štíty, kapuce, boty a roby a ještě možná něco. páč to v craftu vyrobit nejde.
Nebo spíš není nikdo kdo by se přihlásil na WB, který by obstarával craft.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 21:23 10. Nov 2011
by wsweetjane
-RoF- wrote:A kdysi se tu prosadilo a já za to jsem rád, že v obchodech nebudou silné předměty, aby měl crafter šanci nějak vydělat.
Vyjimkou jsou štíty, kapuce, boty a roby a ještě možná něco. páč to v craftu vyrobit nejde.
Nebo spíš není nikdo kdo by se přihlásil na WB, který by obstarával craft.
Problém je že žádný crafter-krejčík ti nebude vyrábět předměty plus 3 nebo 2. U materiálu jako je diamant je to nesmyslné plýtvání...a když pak něco takového ve hře sháníš...je to o nervy...Každý crafter kterého sem se ptala jestli ušije pásek či rukavice síly +2,+3 mě poslal k šípku:)))) Tkže tu nejde o to že by se posílením sortimentu brala práce crafterům - jen by se vyplnila mezera...Pak to vypadá tak že první věci sehnatelné ve hře jsou rukavky +4 na splátky a je z toho stres!:)
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 21:33 10. Nov 2011
by Derken-
To je u surovin z podtemna docela pochopitelné
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 11:32 11. Nov 2011
by Alvarion
wsweetjane wrote:-RoF- wrote:A kdysi se tu prosadilo a já za to jsem rád, že v obchodech nebudou silné předměty, aby měl crafter šanci nějak vydělat.
Vyjimkou jsou štíty, kapuce, boty a roby a ještě možná něco. páč to v craftu vyrobit nejde.
Nebo spíš není nikdo kdo by se přihlásil na WB, který by obstarával craft.
Problém je že žádný crafter-krejčík ti nebude vyrábět předměty plus 3 nebo 2. U materiálu jako je diamant je to nesmyslné plýtvání...a když pak něco takového ve hře sháníš...je to o nervy...Každý crafter kterého sem se ptala jestli ušije pásek či rukavice síly +2,+3 mě poslal k šípku:)))) Tkže tu nejde o to že by se posílením sortimentu brala práce crafterům - jen by se vyplnila mezera...Pak to vypadá tak že první věci sehnatelné ve hře jsou rukavky +4 na splátky a je z toho stres!:)
Rozhodne souhlasím s tím, že by určitě nebylo nic proti ničemu, kdyby základní věci do +2 neměly random a nemuselo se nane cekat v krámě tak dlouho.
Jinak +2 mec se da udelat, + 2 prsten na silu to posilam vsechny pryc taky...... hlavne náklady jsou stejné/vyšší jako nákup u obchodníka.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:30 18. Nov 2011
by zachy
Tak se můžou ceny u obchodníků zvýšit aby hráči kupovali od crafterů

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 17:12 18. Nov 2011
by KaTo
zachy wrote:Tak se můžou ceny u obchodníků zvýšit aby hráči kupovali od crafterů

Bacha ať nevyleješ s vodou z vaničky i mimino.
Protože na některé z "low-lvl" (+2, +3) předmětů - krejčí, zlatník je stále třeba "hi-lvl" surovin (platí zejména pro drahokamy). Tě crafter jako lowíka pošle k šípku s tím, ať ty rubíny/diamanty přineseš. A co uděláš ty? Dáš ještě jedno kolečko s balíky/kůžemi/etc a půjdeš si to koupit k NPC.
Takže jsi tvým návrhem zrovna 2x craftery nepodpořil, pokud zároveň(!) nedáš podnět na rozumněji umístěné suroviny nutné pro low-lvl craft

.
Například u kovařiny, je tvůj návrh(až na některé middle lvl suroviny) víceméně realizovatelný. V kovařině platí - čím lepší +X zbraň, tím náročnější kov a jemu odpovídající násada. U zlatníka a krejčího to neplatí, tam je "logika" kraftu jiná.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 18:40 18. Nov 2011
by Silvaner01
Je pravda že někdo by se mohl chytit za nos a ty výrobky +2 nebo +3 na staty,
/hlavně prsteny, ty jsou k mání jen do +2, opasek jen síla +2, rukavice žádný/
k těm obchodníků dosadit... Nebo to aspon hodit do dropu...

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:41 04. Jan 2012
by Jachym
Na Thalii mi nevadí nic jen bych požádal hráče : Prosím nedávejte těm koním sprosté či hanlivé jména vypadá to nechutně, myslím že nějaký trpasličí kůň má nepublikovatelné jméno které tu nebudu raději ani psát abych nekazil děti i když možná , mne ted napadá, ani většina hráčů a DM ani neví co ten starý výraz znamená.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 16:08 04. Jan 2012
by Braenn
Jachym wrote:Na Thalii mi nevadí nic jen bych požádal hráče : Prosím nedávejte těm koním sprosté či hanlivé jména vypadá to nechutně, myslím že nějaký trpasličí kůň má nepublikovatelné jméno které tu nebudu raději ani psát abych nekazil děti i když možná , mne ted napadá, ani většina hráčů a DM ani neví co ten starý výraz znamená.
Přesně vím, kterého myslíš

Ale mě to pobavilo, slovo je to spíše nářeční než sprosté, no, a na koně sedí jako... jako to, co vyjadřuje:) Děti to nezkazí, naopak, byla by to příjemná změna oproti slovníku průměrného dítěte druhého stupně. Jen ať se poučí.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 08:18 05. Jan 2012
by XŠevyX
Jestli máte na mysli Grórového poníka, tak ten se ho jen tak nevzdá

Je to jeho první poník, kterého si už celkem ochočil a vysvětlení, proč ho tak nazývá hledejte ve hře u Gróra
