Page 18 of 48
Re: Par dotazu novacka
Posted: 13:06 21. Apr 2012
by Shaman88
Opravdu je to porušení pravidel?
Je to přecijenom jiné než útok přes útes kdy kvůli špatnému naprogramování npc útes neoběhnou ale zaseknou se...
Tam přece stříli takové mršky jako mrchožrouty.... a je tak nějak logické na základě RP uvažování že si takové divné zvíře neumí otevřít mříže (pokud se otevírají tak že zhora zatlačíš a spustíš je do země... )
Re: Par dotazu novacka
Posted: 13:11 21. Apr 2012
by Desmond
Jednoznačné porušení pravidel.
Ad Shamman - krysa a podobný kanálový mršky ti sice mříž neotevřou, ale klidně by se skrz ni protáhly, nemyslíš? A žádný zvíře není tak hloupý, aby se nalepilo na mříž a nechalo se ustřílet.
Takže znovu, takové jednání nebude tolerováno.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 13:15 21. Apr 2012
by Prasokralik
Mříže jsou přece jasnej terén a když má postava inteligenci aspoň 10, aby si uvědomila, že zavřít za nima mrchožrouta nebo hákovce a srkz ně je sestřelit je jasné zneužívání bugu. Thalie je tvořená pro ty velký a hloupý,který nemyslej ale mlátěj.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 13:18 21. Apr 2012
by Absinthorix
A ta hrouda slizu se protláčí, nebo otevírá?

Re: Par dotazu novacka
Posted: 13:23 21. Apr 2012
by Shaman88
Tohle je jedna z věcí, které každý využívá ale nemůžeš to nikam veřejně napsat, protože to je oficiálně zakázaná. Je to stejný jako zaseknutí jezevců či vos o strom.... prostě nesmí se to, ale lidi to dělat, protože ty expy chcou a častokrát není jiná možnost jak je získat....
Tohle jsou pak největší rozdíly mezi nováčkem a dlouho hrajícím hráčem - ti dlouho hrající většinou ví, které pravidlo z pravidel se opavdu postihuje... a které jen vyjimečně...
Re: Par dotazu novacka
Posted: 13:51 21. Apr 2012
by de Aers
Tak aspoň se pak ty lidi nebudou divit až je flákne někdo přes expy

Re: Par dotazu novacka
Posted: 14:10 21. Apr 2012
by Absinthorix
Desmond wrote:A žádný zvíře není tak hloupý, aby se nalepilo na mříž a nechalo se ustřílet.
Sousedův štěkající pes za plotem?

Popravdě řečeno... když vidíte těch 4 nebo 5 nadržených hákovců spawnutých zrovna tak, aby viděli na procházející postavu, jak se mačkají jeden na druhého aby se dostali co nejblíž k mříži. Tak postavičkám co chodí nalehko nezbude než si zavolat plechovku s pořádným štítem no

Re: Par dotazu novacka
Posted: 18:23 21. Apr 2012
by Krysak
Osobně si nemyslím, že u zejména u mrchožroutů se jedná o zneužití bugu. Jsou moc velcí, aby prolezli a moc hloupí, aby utekli. Vzhledem k takové potvůrce v kanálech, jako je třeba zcela vražedne koncipovaný upíří netopýr, může být takovej snadnější expík vyváženej hodně, hodně rychlou smrtí.
Jak psal muj předchůdce o sousedově psu, taky bych třeba radeji vzteklého psa zastřelil přes plot, než abych k němu vlezl, vyzval ho na ferový souboj a nechal se pokousat. Myslím, že je daleko více jiných a daleko větších prohřešků, za které se dá trestat....
PS: samozřejme, pokud si zaseknu nekde v díře "draka" a střilim do nej dve hodiny šípy, pak jsem bugger a zasloužím trest. To však není tento případ myslím.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 18:26 21. Apr 2012
by Bruciacullo
Krysak wrote:Osobně si nemyslím, že u zejména u mrchožroutů se jedná o zneužití bugu. Jsou moc velcí, aby prolezli a moc hloupí, aby utekli.
To nevím jestli jsou tak hloupí aby nemohli utéct pud sebezáchovy není o intelektu ostatně pak by mohli byt i natolik hloupí že jim nedojde aby se mohli najíst pomřou a vy nebudete mít co střílet přes ty mříže

Re: Par dotazu novacka
Posted: 18:36 21. Apr 2012
by Absinthorix
Hloupí nebo chytří, když už to chcete brát tak reálně, tak by měl stačit jeden nebo dva šípy na zabití čehokoliv... takže by bylo irelevantní řešit jestli to stihne utéct nebo ne, páč by to mělo umřít jedním vrzem. Nehledě na případné krmení a prd sebezáchovy.
S příměrem k draku nelze než souhlasit. Je rozdíl mezi přerostlou pitomou housenkou a vychytralým drakem.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 18:37 21. Apr 2012
by Krysak
Bruciacullo wrote:Krysak wrote:Osobně si nemyslím, že u zejména u mrchožroutů se jedná o zneužití bugu. Jsou moc velcí, aby prolezli a moc hloupí, aby utekli.
To nevím jestli jsou tak hloupí aby nemohli utéct pud sebezáchovy není o intelektu ostatně pak by mohli byt i natolik hloupí že jim nedojde aby se mohli najíst pomřou a vy nebudete mít co střílet přes ty mříže

Jezdíš na kole? Když naprší slimáci vyráží na smrt na silnice. Ganglie jim neříkají nic o rychlých autech. Mrchožrout nebude mít inteligenci na úrovni vyšších savců. Na druhou stranu, když tam nepřijde predator silnější než on "hrdina", tak tvoří vrchol kanalního potravního řetězce a inteligenci nahrazuje síla. A splašky do karaty tečou, je co jíst a je jak tlousntout. Predator projde mřížemi jako malý a slabý napojí se na místní odpad a tloustne, pak už prostě zůstane uvězněn.
Občas zabijíme prase, veřili by jste, že ho chytáme v chlívku? Otevřeme dveře ZAVŘEME je za sebou, navlíkneme praseti na ahou provázek. Ven prase jde na provázku. Rozhodně si nepřijdeme jako buggeři. Představa, že praseti otevřeme dvířka vypustíme ho do polí a budeme ho honit, aby jsme nedostali pokutu od ochránců zvířat, že nedostalo prase šanci ( GM kill) je pro mne děsivá.
Hezký den a trochu více představivosti

Re: Par dotazu novacka
Posted: 18:37 21. Apr 2012
by Prasokralik
koukám že dm zas mají pivku, že jim zabíjíme mobíky
edit: když už jsme u toho pudu sebezáchovy, proč mi na elfa s obrovksým svítícím mečem v lese nabíhají hordy a hordy nízkolevelových skřetů jak mouchy na porážku, jen proto, že projdu kolem? pravda, každý třetí nepřehodí fear a jedno až dvě kola utíká, než nakonec přiběhne taky
Re: Par dotazu novacka
Posted: 18:41 21. Apr 2012
by Absinthorix
Děcka... vy to prase musíte pustit a pak z něj půlhodiny dělat jehelníček šípama! Jinak by to nebylo humánní a z €U by mohla přijít kontrola!
Re: Par dotazu novacka
Posted: 18:49 21. Apr 2012
by Bruciacullo
Krysak wrote:
Jezdíš na kole? Když naprší slimáci vyráží na smrt na silnice. Ganglie jim neříkají nic o rychlých autech. Mrchožrout nebude mít inteligenci na úrovni vyšších savců. Na druhou stranu, když tam nepřijde predator silnější než on "hrdina", tak tvoří vrchol kanalního potravního řetězce a inteligenci nahrazuje síla. A splašky do karaty tečou, je co jíst a je jak tlousntout. Predator projde mřížemi jako malý a slabý napojí se na místní odpad a tloustne, pak už prostě zůstane uvězněn.
Občas zabijíme prase, veřili by jste, že ho chytáme v chlívku? Otevřeme dveře ZAVŘEME je za sebou, navlíkneme praseti na ahou provázek. Ven prase jde na provázku. Rozhodně si nepřijdeme jako buggeři. Představa, že praseti otevřeme dvířka vypustíme ho do polí a budeme ho honit, aby jsme nedostali pokutu od ochránců zvířat, že nedostalo prase šanci ( GM kill) je pro mne děsivá.
Hezký den a trochu více představivosti

Ok tak si vem kolo a přejížděj je na kole

gnomové ti na zakázku vyrobí i parní motorku jen hledej

a nebo otevři mříž vlez tam zavři za sebou přivaž mrchožrouta na provázek a pak ho ušípuj ale obávám se že má větší dmg neš prase co zabíjíte

pěkný den a trošku více vhodných příkladů
EDIT: A pokud se rozhodneš otevřít si mrchožroutí farmu a domestikuješ se natolik že se nebudou bránit zabití máš moji plnou podporu a pohadam se kvuli tomu i s DG aby ti to dovolil!

Re: Par dotazu novacka
Posted: 19:00 21. Apr 2012
by Krysak
Ten příklad sedí, ty mrchožrouti jsou jako prsata v chlívku.