Page 18 of 28
Re: World of Planes
Posted: 20:47 17. Sep 2013
by Diemo
a ci je tohle spodek?
Re: World of Planes
Posted: 14:30 18. Sep 2013
by radekdnb
http://www.csfd.cz/film/224121-red-tails/
nevim jestli to už někdo viděl, nebo na to máte nějaký špatný kritiky, ale dneska jsem to viděl a ten film se mi docela líbil

Re: World of Planes
Posted: 19:06 18. Sep 2013
by Molly23
radekdnb wrote:http://www.csfd.cz/film/224121-red-tails/
nevim jestli to už někdo viděl, nebo na to máte nějaký špatný kritiky, ale dneska jsem to viděl a ten film se mi docela líbil

Né prosím ne... tohle neeee!!!... Mě stačilo vidět trailer a bylo mi jasné, že bych si u filmu zoufalstvím podřezal žíly. Dle mě podobná slátanina jako Pearl Harbor.
Pokud chceš dobrý filmy o letadlech tak doporučuji Bitva o Británii, Tmavomodrý Svět nebo Nebeští Jezdci.
Re: World of Planes
Posted: 19:36 18. Sep 2013
by radekdnb
hele asi takhle Mišáku

já nejsem zase až takovej ,,žrout,, letadel

, ale mě se to líbilo, neříkám že jsem z toho úplně nějak odvařenej

, ale nebylo to zase až tak zléé
Re: World of Planes
Posted: 19:39 18. Sep 2013
by Molly23
Jásný, chápu, to ti neberu. Já jen říkám svůj názor na film. Pro mě to je brak. Akční Béčko, jehož tvůrci neznají zákony fyziky atd. u nějž díky svému vztahu k tématice nevidím žádnou zábavu. Ale na ty filmy co jsem ti poslal se fakt koukni, jsou moc dobrý!!! A to jsou dva z nich české.
Re: World of Planes
Posted: 19:43 18. Sep 2013
by radekdnb
tak jako já mám rád Béčkový filmy

....ale Tmavomodrý svět je klasika to souhlasim
Ale ty jezdci...koukal jsem na CSFD a vypadá to jako docela hodně dobře!! takže asi vim na co budu dneska koukat až mi Chrapoš(žena)

usne

Re: World of Planes
Posted: 19:47 18. Sep 2013
by Molly23
Já je i četl, jako fakt se mi to líbilo, ale nesmíš od toho čekat prostě akční masakr. Navíc to napsal skutečný letec co si tím prošel a tak víc co píše.
Re: World of Planes
Posted: 13:23 21. Sep 2013
by Molly23
To je šílený. 32 bitev a 52 sestřelů... takové poměr nemám s žádnou stíhačkou. At žije Beaufort!!!

Re: World of Planes
Posted: 13:25 21. Sep 2013
by Puxina
Molly23 wrote:To je šílený. 32 bitev a 52 sestřelů... takové poměr nemám s žádnou stíhačkou. At žije Beaufort!!!

52 krát sestřelili tebe jo?

Re: World of Planes
Posted: 13:27 21. Sep 2013
by Molly23
Právěže naopak. Já je a do toho zahrnout i 66 zničených pozemních cílů.
EDIT: A sestřeluji i letouny co jsou i o 5 tříd výš než já a mám i několik asistencí při sestřelu letadel vyšších o víc jak 10 tříd než já

Re: World of Planes
Posted: 13:29 21. Sep 2013
by Molly23
A ted koukám jaké má ten Beaufort na obrázku kodové označení

SAW, drsnéééé!
Re: World of Planes
Posted: 13:36 21. Sep 2013
by Puxina
Molly23 wrote:....
Šak jo já tě jen skádlil

Re: World of Planes
Posted: 18:24 21. Sep 2013
by Diemo
Stejne dobry je i beaufighter VIc...bude vecerni litani?
Re: World of Planes
Posted: 20:33 21. Sep 2013
by Molly23
Jo, možná, zálohuji věci ted na kompu páč se chystám na proces obnovy

. Budu ale na TS kdyžtak
Re: World of Planes
Posted: 23:55 21. Sep 2013
by Molly23
Tak dneska mám pro vás fakt kulišárnu! Není to až tak těžké, ale rozhodně vás to trošku potrápí

.
Ale když vás potrápil Thunderbolt tak teda nevím nevím, ale třeba si napravíte reputaci kolegové piloti

.