Page 18 of 21

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 16:52 07. Apr 2014
by kokosak
Ne, nemyslim Red Wedding, myslim tu, jak si Arya bere Žofryho.

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 18:42 07. Apr 2014
by Aulus
kokosak wrote:Ne, nemyslim Red Wedding, myslim tu, jak si Arya bere Žofryho.
Taková svatba tam myslím není. :wink: Možná myslíš to, jak si její vlčice vzala kousek Žofryho kůžičky v první sérii.

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 20:46 07. Apr 2014
by kokosak
Nenene, ta svatba tam je. Přece hned potom co přijde Ned jako white walker. Taky nic nevíš :P

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 20:50 07. Apr 2014
by Aulus
kokosak wrote:Nenene, ta svatba tam je. Přece hned potom co přijde Ned jako white walker. Taky nic nevíš :P
Jsem to ale tupec... :wall:

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 21:01 07. Apr 2014
by Krysak
Hra o Trůny 6/10 dostal jsem očekávanou břečku, ta ale ve 4 serii nestačí, vše čekané, utahané, nudné. Moc krve a zabijení, absence vyšších intrik, elegenace, i rozhovory se odehrávají stále ve stejném duchu a se stejnými účastníky. Všimnete si , že furt použivají stejné schema a my ho žereme.


Vikingové II. serie - 10/10 - intriky, spád, napětí, překvapení, vykreslené charaktery, jedině herecký výkon hlavního hrdiny to trošku kazí, ale i tak nekriticky maximum, tohle je serial, kterej píše.

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 21:16 07. Apr 2014
by Aulus
Krysak wrote:Hra o Trůny 6/10 dostal jsem očekávanou břečku, ta ale ve 4 serii nestačí, vše čekané, utahané, nudné. Moc krve a zabijení, absence vyšších intrik, elegenace, i rozhovory se odehrávají stále ve stejném duchu a se stejnými účastníky. Všimnete si , že furt použivají stejné schema a my ho žereme.
Tak první díl série je vždycky spíše rekapitulace a úvodník. Nedává moc smysl podle něj dopředu hodnotit zbytek. :)

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 21:19 07. Apr 2014
by Nalkanar
Inu jsou seriály, které zvládnou to a pak i přidat kvalitní děj. Nicméně GoT se vždy vleče.

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 21:22 07. Apr 2014
by Aulus
Asi jsem jako čtenář příliš zaujatý a nekritický, ale první díl čtvrté série mě osobně potěšil. Ta vleklost je možná způsobena tím, že se sleduje tolik charakterů a událostí najednou, protože díky tomu se toho v jednom díle až tolik nestane. Ale každý střípek je důležitý.
Příští díl by měl být bomba. :)

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 21:23 07. Apr 2014
by pavad
Read more, watch less! :)

Co jine rict na dohadovani se nad "kvalitou" serialu vychazejici z knizni predlohy? Inktrikareni a barvitost charakteru posuzovana podle serialu... Tfuj!

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 21:28 07. Apr 2014
by Krysak
Stačí kouknout na druhou serii Vikingů a dáte mi za pravdu.... dá se daleko více vymáčknout. No u mne ztrácí na hodnocení každej seriál, který ukazuje prvoplánový sexuální scény....

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 21:41 07. Apr 2014
by Miell
Taky si myslím, že je to až moc dekadentní.

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 22:25 07. Apr 2014
by Absinthorix
To si moderna žádá... vznešení Aragornové čekající 120 let na Arwen už nejsou v módě

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 22:30 07. Apr 2014
by Nalkanar
Absinthorix wrote:To si moderna žádá... vznešení Aragornové čekající 120 let na více než o tisíc let starší Arwen se kterou jsou příbuzní už nejsou v módě

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 22:40 07. Apr 2014
by Aulus
Nalkanar wrote:
Absinthorix wrote:To si moderna žádá... vznešení Aragornové čekající 120 let na více než o tisíc let starší Arwen se kterou jsou příbuzní už nejsou v módě
Ale ta příbuznost je v módě pořád... princ Krasoň a královna vší nabubřelé nafoukanosti a nadutosti jsou toho důkazem. :D

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 23:21 07. Apr 2014
by sandoftime
Říká se Gorgó Aule. Gorgó.