Page 18 of 41
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 21:38 12. Jun 2013
by -darkvision-
Nominuji tedy: Pz.Kpfw 38
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 19:30 13. Jun 2013
by Fryn
Shaman: Tak se ukaž na tomto turnaji. T-50 do čtvrté třídy hezky zapadá

.
Darkvision: To co jsi nominoval je třetí tier. Sice jsem uvažoval, proč nedovolit i nižší tiery když si je někdo zvolí, ale turnaje jsou (aspoň prozatím) stavěny přesně na těch tierech, které jsou uvedeny, aby se zachovala jakási vyrovnanost. S tímto tankem bys byl moc snadné sousto.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 19:41 13. Jun 2013
by -RoF-
Možná myslel PZ 38 A
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 20:18 13. Jun 2013
by -darkvision-
Tak já vemu tedy Matildu, to je už IV ne? Já se v tom moc nevyznám

Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 22:22 13. Jun 2013
by Shaman88
OK. T50 volím si tebe!!!
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 09:30 17. Jun 2013
by Fryn
Tak, seznam účastníků i s jejich stroji doplněn. Vybranou mapou pro tento turnaj se tedy stává Ensk a vše, oproti předchozím "ročníkům", proběhne tabulkovým systémem. V něm se příliš v podstatě nemění (až na počet zápasů), stále se hraje na dvě vítězné bitvy a za každou celkovou výhru se do tabulky připisuje jeden bod, plus se počítá i skóre z jednotlivých zápasů a při určování pořadí se berou v potaz i výsledky ze vzájemných zápasů.
Čtvrtý Thalijský turnaj je tedy dneškem oficiálně odstartován.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 10:45 17. Jun 2013
by -darkvision-
Je to tedy každej s každým zápas? A do dalšího kola postoupí první polovina s nejvíce body?
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 11:00 17. Jun 2013
by kucik
Nechceš to udělat třeba na dvě až tři skupinky, ze kterých by vzešly třeba čtyři finalisti?
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 11:02 17. Jun 2013
by -RoF-
Nekomplikujte mu to. Dáš 10 zápasů a pohoda ne? Jedna velká tabulka bude zajimavá

.
Pokud v brzké době uvidím někoho z vás na tancích, tak se ozvu.
Darkvision má ACC Darkvision01?
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 11:05 17. Jun 2013
by kucik
OK. Takže dneska večer - okolo osmé bych pár bitev dal. Kdo bude chtít, můžem turnajovat.
http://worldoftanks.eu/community/accoun ... 90-Mkucik/
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 11:07 17. Jun 2013
by -RoF-
Můj ACC je Puxina
Jinak soupeři budou začínat v místech jak jsem naznačil ty kolečka ano?
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 11:13 17. Jun 2013
by Fryn
Jak píše RoF, normálně jedna velká tabulka ze které nakonec vzejde vítěz turnaje. Takže si zahraje každý s každým.
Ke startovním pozicím na mapě. Nechal bych to na domluvě mezi jednotlivými hráči, jinak platí standartně pravidla.
Můj account ve WoT: Hudsben
Pokusím se objevovat v nějak přijatelné době nebo se budu domlouvat na zápasech přímo s jednotlivými hráči.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 11:13 17. Jun 2013
by -darkvision-
-RoF- wrote:Darkvision má ACC Darkvision01?
Nene, DarkvisionTh
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 12:35 17. Jun 2013
by Theogil I
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 12:55 17. Jun 2013
by de Aers
Rashant