Page 18 of 331

Re: Poděkování

Posted: 20:36 11. Apr 2008
by Neithan1
Rad by som sa podakoval DM Zorzovi \ Matlavouskovy za asi najoriginalnejsiu a najzabavnejsiu vymenu veci ktoru som kedy zazil, z planovanej pol hodiny v hre sa stala asi hodina a pol skvele straveneho casu, diky, diky a len tak dalej. :D

Re: Poděkování

Posted: 20:37 11. Apr 2008
by Marvin
Jednoznacne suhlasim s neithanom, tiez sa pripajam k podakovani Zorzovi ....

Re: Poděkování

Posted: 14:20 14. Apr 2008
by Sorrow
Chtel bych podekovat za vcerejsi pekny vecer ve spolecnosti trpaslika Hudruna.To me vysvetlovani o systemu trezoru a nasledovnych bublin, me fakt dostalo.Jeden cas bych klidne snesl sterace na oci, jak sem se smal :D
Fakt diky, nekdy se to povede...

Re: Poděkování

Posted: 17:56 14. Apr 2008
by mor
Chtel bych Fotherovy podekovat za nove podtemno. Ted je mnohem verohodnejsi a neni jak placka. Atmosfericky take super. Takova prochazka v sopce a nasledny pohled do jejiho jicnu, nebo pochod po dnu propasti :). Dlouhe tunely... Velke zmeny spadu,, supr ;)

Re: Poděkování

Posted: 18:07 14. Apr 2008
by xyz
mor wrote:...
Souhlasím. Moc pěkný :!:

Re: Poděkování

Posted: 18:38 14. Apr 2008
by Krata
Ještě sem nepřestal slintat :)

Re: Poděkování

Posted: 18:41 14. Apr 2008
by Zyga
kurna, jak to tak, ctu hned se tam musim taky kouknout :mrgreen:
edit: tak sem se rozhlid a je to dost pekny, dik taky rejtymu za rychli opotvorovani a uvedeni do provozu

Re: Poděkování

Posted: 10:00 15. Apr 2008
by kaz
Sorrow wrote:Chtel bych podekovat za vcerejsi pekny vecer ve spolecnosti trpaslika Hudruna.To me vysvetlovani o systemu trezoru a nasledovnych bublin, me fakt dostalo.Jeden cas bych klidne snesl sterace na oci, jak sem se smal :D
Fakt diky, nekdy se to povede...

Ja dekuji za trpelive vysvetlovani, bohuzel trpaslik v tom jeste nema jasno :lol:
Super stravena hodka(nebo víc?) v hospode, tesim se na dalsi debaty :D

Re: Poděkování

Posted: 18:02 16. Apr 2008
by Theogil I
Díky Matlafouskovi za krásné zpříjemnění odpoledne .. ani jsem nedoufal že někoho potkáme .. ha ta baba teď bude smrdět navěky. :lol:

Re: Poděkování

Posted: 18:22 16. Apr 2008
by Lord_Berserk
Dik Hurdunovi ze si nechal nedobrovolne zabit Mulu a este odseknout ruku :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 21:10 16. Apr 2008
by Žorž
Theogil I wrote:Díky Matlafouskovi za krásné zpříjemnění odpoledne .. ani jsem nedoufal že někoho potkáme .. ha ta baba teď bude smrdět navěky. :lol:
Heh, já děkuju pěkně za oslavu a slávu....ač neprávem nabytou. :) Ať už se jednalo o cokoliv, měl to na starost nejspíš jiný DM - ode mne toho momentálně bohužel není moc co čekat, jsem ouplně zavalen. Ale neboj, ty pašeráky mám pořád v hlavě. :D

Re: Poděkování

Posted: 21:22 16. Apr 2008
by kaz
Lord_Berserk wrote:Dik Hurdunovi ze si nechal nedobrovolne zabit Mulu a este odseknout ruku :twisted:

:D Grrrrrr, poteseni bylo jen na tve strane :evil:
Hurdun uz se velice tesi jak ti predvede praci s halapartnou :twisted:
*trpaslik zachrchla, poradne si odplivne, a zacne brousit halapartnu* :mrgreen: :mrgreen:

timto dekuji bohum Thalie za poskytnuti potrebne moci k regenerovani oddelenych koncetin jejich sluzebnikum, pac techto sluzeb bude hojne vyuzivano :twisted: :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 07:42 17. Apr 2008
by Theogil I
Žorž wrote:
Theogil I wrote:Díky Matlafouskovi za krásné zpříjemnění odpoledne .. ani jsem nedoufal že někoho potkáme .. ha ta baba teď bude smrdět navěky. :lol:
Heh, já děkuju pěkně za oslavu a slávu....ač neprávem nabytou. :) Ať už se jednalo o cokoliv, měl to na starost nejspíš jiný DM - ode mne toho momentálně bohužel není moc co čekat, jsem ouplně zavalen. Ale neboj, ty pašeráky mám pořád v hlavě. :D
Tak to je moje blbost ... nějak jsem si to špatně srovnal v hlavě ... oprava: tímto děkuji neznámému DM za krásné odpoledne, doufám že se nehněvá, že jsem to popletl to by mě mrzelo :cry: ... jo ha ta baba bute vod teho svinstva smerdět navěky *blbě se culí*

EDIT Calime: Nehněvá :wink:

Re: Poděkování

Posted: 18:56 19. Apr 2008
by igor
Chtěl bych pochválit rozhvory u NPC. Docela mě pobavilo když sem mohl zamyšlené akolytce zlomyslně zakřičet do ucha... trochu mě pak ten smích přešel, když mi začal strážnej vyhrožovat, že se mu VŮBEC nezamlouvam a ať si na něj dam pozor :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 06:12 25. Apr 2008
by Krata
Díky všem účastníkům včerejšího nájedzu, skvěle sem se pobavil, sice dneska usínám v práci ale hned bych to zopakoval :)

ps: steně je náš :!: :D