Page 171 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 01:15 14. Jan 2014
by Rejty
Tak mi napiš do PM, kde konkrétně chybí.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 09:41 14. Jan 2014
by -darkvision-
Rejty wrote:Tak mi napiš do PM, kde konkrétně chybí.
My nevíme ani kde bychom je měli mít. Samo vedení nám řeklo že ne každá louže půjde pít. A aktuálně se u nás dá pít jen na jednom místě - v dílnách je fontánka.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 09:42 14. Jan 2014
by Rejty
Takže chcete přidat fontány do Kahzetu? K tábořištím studánky, nebo kam?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:03 14. Jan 2014
by Nalkanar
Ala Karatha? V každé čtvrti města jeden zdroj aspoň?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:18 14. Jan 2014
by Radim
Rejty wrote:Takže chcete přidat fontány do Kahzetu? K tábořištím studánky, nebo kam?
Nevím jak to je nahoře, ale vody je v podtemnu dost. Když sem tam nějaký zdroj uděláš tak, aby seš použít i mimo město tak to bude fajn. Jak psal Dark, aktuálně víme o jednom v dílnách a fontánu mají taky Z v sídle, jinde se nenapiješ. Dej malou kašnu na tržnici zase, ono taky jak to není na očích tak to často přehlížíš a nepiješ.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:43 14. Jan 2014
by Radim
Slabší obnovy, neutralizuj jed jako dřív. Skoro každý npc co jsem dole potkal má nějaký negativní efekt. Ani klerik v partě není schopen tohle všechno odstraňovat, protože pak nebude naspávat nic jinýho.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:49 14. Jan 2014
by Barbar321
-darkvision- wrote:Rejty wrote:Tak mi napiš do PM, kde konkrétně chybí.
My nevíme ani kde bychom je měli mít. Samo vedení nám řeklo že ne každá louže půjde pít. A aktuálně se u nás dá pít jen na jednom místě - v dílnách je fontánka.
Nevím, jestli se to od té doby změnilo, ale mé postavy mohly pít na tržišti z toho rybníčku a pak i v jednom obchodu byla fontánka (teď nevím, jestli to byl klenotník nebo kožešník)
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:53 14. Jan 2014
by KaTo
Radim wrote:Slabší obnovy, neutralizuj jed jako dřív. Skoro každý npc co jsem dole potkal má nějaký negativní efekt. Ani klerik v partě není schopen tohle všechno odstraňovat, protože pak nebude naspávat nic jinýho.
Pod tohle se podepisuji a dodávám, že to neplatí jen pro Podtemno. Na povrchu možná netráví každé NPC, ale rozhodně každé druhé (ty první pak hází nemoci

).
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:01 14. Jan 2014
by Nalkanar
Kněz v Ivory
A v Kelu to s vodou taky není moc dobré. I místa, která očividně vodu mají, tak nenabízejí pití, např.
http://www.imagehosting.cz/images/fontanky.jpg
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:57 14. Jan 2014
by Bahnak
Barbar321 wrote:Nevím, jestli se to od té doby změnilo, ale mé postavy mohly pít na tržišti z toho rybníčku a pak i v jednom obchodu byla fontánka (teď nevím, jestli to byl klenotník nebo kožešník)
Jop, změnilo, rybníček už tam není a od té doby co jsou šperky na přímo na tržišti tak ke klenotníkovi v Drowí čtvrti nikdo moc nechodí - nicméně tam pořád jedna fontánka je.
Drtivá většína černohub teď chodí bumbat do fontánky v dílnách, což je vlastně jediné momentální využití této lokace. Více zdrojů bumbadel by to prostě dole chtělo, až budu jednoho dne ve hře tak to zkusím sepsat i se screenama a pošlu to Rejtymu. A nebo někdo přičinlivý, kdo má více času než já (v tuto chvíli každý dole), může provést toto hned.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:11 17. Jan 2014
by Bahnak
Ještě to bude chtít balanc, ale už teď prostě vidím, že +0 zbraně a zbroje jsou hodně divně nasazené.
+0 pavéza je vlastně pár prken sbitých dokupy hřebíky - pořizovací cena v tisících zlatek.
Neuvažoval team o zavedení -1 věcí s nižším ILR, případně velmi nízkou pořizovací cenou?
Nebo dát do oběhu nějaké zmetky, třeba s vyšší vahou, nebo postihem do únavy, no prostě nějaké levné šméčka které bych si zakoupil anichž bych měsíc kolečkoval dungy?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:21 17. Jan 2014
by kucik
Kinkin wrote:Nešlo by přidělit xp /třeba minimální / za práci s pastmi? Za odstranění, vzítí, označení, položení. Když už se ten chudák tulák, tak natrápí. Je to myslím nebezpečnější práce, jak xp za časovky + pokec.
Většina tohle neřeší, ale "odpasťování" potřebuje skoro každý

.
Šlo a dokonce si myslim, že na dynamicky spawnovaných pastech na zemi to tak už je (dělal jsem to před měsícem asi ve tři ráno, takže je třeba ověřit).
Jedná se tedy jen o zneškodňování pastí náhodně umístěných spawnem. Pro pokládání pastí, ani pro sbírání pastí položených hráčem to z pochopitelných důvodů neplánujem.
Bahnak wrote:Ještě to bude chtít balanc, ale už teď prostě vidím, že +0 zbraně a zbroje jsou hodně divně nasazené.
+0 pavéza je vlastně pár prken sbitých dokupy hřebíky - pořizovací cena v tisících zlatek.
Neuvažoval team o zavedení -1 věcí s nižším ILR, případně velmi nízkou pořizovací cenou?
Nebo dát do oběhu nějaké zmetky, třeba s vyšší vahou, nebo postihem do únavy, no prostě nějaké levné šméčka které bych si zakoupil anichž bych měsíc kolečkoval dungy?
Úvaha byla taková, že i +0 pavéza ti dá slušnej bonus do AC, takže by měla mít vyšší cenu než jen nějaký kus dřeva.
Od toho se odvíjí, že prostě chudá postava nemá equip a tedy ani staty. A tím nemyslím, že má low equip, ale že ho prostě fakt nemá.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:42 17. Jan 2014
by Bahnak
Právě to by mohly vyřešit -1 věci.
Prostě když už někdo jede bojovníka a může na sebe oblíct těžkou zbroj a do pracek vzít libovolnou zbraň či štít, tak shoří obvykle na tom, že nemá kačky na to ji koupit.
A rozhodně by se mi ty kačky lootily lépe když budu mít na sobě -1 zbroj a -1 pavézu, než když běhám s pukléřem +0 a v kožené +0 zbroji.
Takhle mám válečníka plechovku kterej vytáhne AC na nějakejch cca 16 (základ 10, zbroj 3, pukléř 1, obratnost 2), tudíž ho probije i krysa hodem 10-20 na k20, a to mi prostě nepřijde úplně OK.
Myšlenka je podobná diablu, kde také nacházíš nekvalitní věci, které ani nezvedáš ze země, protože se to prostě nevyplatí - levné šunty bez ceny. Ale na začátku hry prostě oblíkáš všechno.
Byl to jen nápad, nekamenovat.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:01 17. Jan 2014
by J.F.Payne
Mně se ten nápad líbí! Třeba by se mohly ty zbraně i dost rychle opotřebovat a rozpadnout...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:10 17. Jan 2014
by Nalkanar
IMHO když nemáš pavézu, plnoplát, či jiné obdobné kusy výbavy, tak jsi tlačen o něco víc do kooperace s dalšími. Navíc musíme uvážit, že do budoucna přibudou ty klasické pevné questy typu nošení balíčků, kterými se dá hravě vydělat na výbavu.