díky za tu možnost, ale neděs mě tou černotouDerken- wrote:Děkuji dětem černých srdcí. Teď už nás čeká jen poslední zkouška. A ta je černá jako obsidiánA je větší
Poděkování
Re: Poděkování
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: Poděkování
Bylo to vtipné povídání. Taky díkMolly23 wrote:Díky za vzpomínky na válku
P.s.: Zatím co Vám to děkuju, tak mi tu dítě obtisklo tlamičku od přesnídávky do kalhot.. tak nevím, jestli bych to neměla smazat!
Kieran a Desmin Hanifah Ardian
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC
https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC
https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ
Re: Poděkování
Díky díky.... a snad k předcházejícímu vyprávění příjde příště i jistý hlavní aktér 
.
Re: Poděkování
Omlouvám se, teď se nedostanu do hry. Z rodinných důvodů jsem na Slovensku s omezeným přístupem k netu (a k pohřební atmosféře by se stejně nehodilo, abych hrál). Hlavně se omlouvám skupince včera, a rovnou i za dnešek 
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Poděkování
Však v poho.. to se nedá nic dělat.. on musel nakonec prchnout i DesJ.F.Payne wrote:Omlouvám se, teď se nedostanu do hry. Z rodinných důvodů jsem na Slovensku s omezeným přístupem k netu (a k pohřební atmosféře by se stejně nehodilo, abych hrál). Hlavně se omlouvám skupince včera, a rovnou i za dnešek
Kieran a Desmin Hanifah Ardian
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC
https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC
https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ
Re: Poděkování
Děkuji "drowíkovi" za hru 
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Poděkování
Díky Maye za tajemné dopisy, ráda bych pokračování, velice hezké.)
Pravý muž chce dvojí: nebezpečí a hru. Proto chce ženu, poněvadž je to ta nejnebezpečnější hračka. - Nietszche Friedrich
Re: Poděkování
Také se přidám, bylo to tajůplné a pěkné. Na druhou stranu jsem myslel že mi postava pukne zlostí, holt se to stalo v blbou chvíli, kterou má za následek Layla. Takže té také děkuji. Dík i Sielencerovi a Jogo, Hiw a také Nalkovi, za jeho ochránce.jogobelo wrote:Díky Maye za tajemné dopisy, ráda bych pokračování, velice hezké.)
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Re: Poděkování
diky za hru, sice to bylo dlouhe ale zvladla jsem to
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Lina Arna - zlatooká černovláska
Re: Poděkování
Nápodobně.Nalkanar wrote:Díky za večerní pokec, hlavně Agarovi
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: Poděkování
Díky za dnešní lekci hudby... a komplikace kolem toho...
PS: zároveň se omlouvám, pokud někomu při spánku v pokojích hostince hrála několikrát jedna a ta samá skladba... výuka je těžká
PS: zároveň se omlouvám, pokud někomu při spánku v pokojích hostince hrála několikrát jedna a ta samá skladba... výuka je těžká
.
Re: Poděkování
At už to byl o půlnoci ted jakýkoliv DM... díky! A vůbec všem DM díky co se ted poslední dobou logují. Svět kolem mě jakoby ožil
. Je to úplně jiný pocit ze hry. Byt se nevěnujete třeba mě, je to moc hezké...
Také díky tomu novému aasimarovi Reiovi... moc pěkná hra!
A ještě díky mojim otrokům, které jsem si pořídil na trhu v podtemnu a které tahám v řetězech po městě jak se patří. Lížou mi nohy a vzhlíží ke mě jako k bohu, cítím se jako pán světa!
Také díky tomu novému aasimarovi Reiovi... moc pěkná hra!
A ještě díky mojim otrokům, které jsem si pořídil na trhu v podtemnu a které tahám v řetězech po městě jak se patří. Lížou mi nohy a vzhlíží ke mě jako k bohu, cítím se jako pán světa!
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬