Page 171 of 331
Re: Poděkování
Posted: 23:52 06. Nov 2011
by černý vlk
Derken- wrote:Děkuji dětem černých srdcí. Teď už nás čeká jen poslední zkouška. A ta je černá jako obsidián

A je větší

díky za tu možnost, ale neděs mě tou černotou
Re: Poděkování
Posted: 02:07 07. Nov 2011
by Molly23
Díky za vzpomínky na válku

Re: Poděkování
Posted: 11:45 07. Nov 2011
by Miell
Re: Poděkování
Posted: 12:01 07. Nov 2011
by Nalkanar
Díky díky.... a snad k předcházejícímu vyprávění příjde příště i jistý hlavní aktér

Re: Poděkování
Posted: 17:21 07. Nov 2011
by J.F.Payne
Omlouvám se, teď se nedostanu do hry. Z rodinných důvodů jsem na Slovensku s omezeným přístupem k netu (a k pohřební atmosféře by se stejně nehodilo, abych hrál). Hlavně se omlouvám skupince včera, a rovnou i za dnešek

Re: Poděkování
Posted: 18:21 07. Nov 2011
by Miell
J.F.Payne wrote:Omlouvám se, teď se nedostanu do hry. Z rodinných důvodů jsem na Slovensku s omezeným přístupem k netu (a k pohřební atmosféře by se stejně nehodilo, abych hrál). Hlavně se omlouvám skupince včera, a rovnou i za dnešek

Však v poho.. to se nedá nic dělat.. on musel nakonec prchnout i Des
Re: Poděkování
Posted: 21:54 07. Nov 2011
by Derken-
Děkuji "drowíkovi" za hru

Re: Poděkování
Posted: 21:56 07. Nov 2011
by rosnicka
já za myš
Re: Poděkování
Posted: 03:12 08. Nov 2011
by jogobelo
Díky Maye za tajemné dopisy, ráda bych pokračování, velice hezké.)
Re: Poděkování
Posted: 03:15 08. Nov 2011
by efu_redo
jogobelo wrote:Díky Maye za tajemné dopisy, ráda bych pokračování, velice hezké.)
Také se přidám, bylo to tajůplné a pěkné. Na druhou stranu jsem myslel že mi postava pukne zlostí, holt se to stalo v blbou chvíli, kterou má za následek Layla. Takže té také děkuji. Dík i Sielencerovi a Jogo, Hiw a také Nalkovi, za jeho ochránce.
Re: Poděkování
Posted: 22:44 08. Nov 2011
by rosnicka
diky za hru, sice to bylo dlouhe ale zvladla jsem to
Re: Poděkování
Posted: 02:02 09. Nov 2011
by Nalkanar
Díky za večerní pokec, hlavně Agarovi
Re: Poděkování
Posted: 20:17 09. Nov 2011
by Fryn
Nalkanar wrote:Díky za večerní pokec, hlavně Agarovi
Nápodobně.
Re: Poděkování
Posted: 01:24 10. Nov 2011
by Nalkanar
Díky za dnešní lekci hudby... a komplikace kolem toho...
PS: zároveň se omlouvám, pokud někomu při spánku v pokojích hostince hrála několikrát jedna a ta samá skladba... výuka je těžká

Re: Poděkování
Posted: 01:40 10. Nov 2011
by Molly23
At už to byl o půlnoci ted jakýkoliv DM... díky! A vůbec všem DM díky co se ted poslední dobou logují. Svět kolem mě jakoby ožil

. Je to úplně jiný pocit ze hry. Byt se nevěnujete třeba mě, je to moc hezké...
Také díky tomu novému aasimarovi Reiovi... moc pěkná hra!
A ještě díky mojim otrokům, které jsem si pořídil na trhu v podtemnu a které tahám v řetězech po městě jak se patří. Lížou mi nohy a vzhlíží ke mě jako k bohu, cítím se jako pán světa!