Page 172 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:32 17. Jan 2014
by pavad
kucik wrote:Kinkin wrote:Nešlo by přidělit xp /třeba minimální / za práci s pastmi? Za odstranění, vzítí, označení, položení. Když už se ten chudák tulák, tak natrápí. Je to myslím nebezpečnější práce, jak xp za časovky + pokec.
Většina tohle neřeší, ale "odpasťování" potřebuje skoro každý

.
Šlo a dokonce si myslim, že na dynamicky spawnovaných pastech na zemi to tak už je (dělal jsem to před měsícem asi ve tři ráno, takže je třeba ověřit).
Jedná se tedy jen o zneškodňování pastí náhodně umístěných spawnem. Pro pokládání pastí, ani pro sbírání pastí položených hráčem to z pochopitelných důvodů neplánujem.
Nevsim jsem si ze bych dostaval XP za zneskodnovani pasti - ktere jsou prakticky vzdy dynamicky generovane...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:20 17. Jan 2014
by Bahnak
Jo no, zneškodnil jsem taky jednu past - klasickou dynamickou v kanale na těle (občas tam je, občas ne, tak tipuji že je to dynamická) a XP v logu žádné...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:01 17. Jan 2014
by kucik
Problem nwn cen je, ze vlastnost na itemu muze mit vzdy jen nulovou, nebo kladnou hodnotu. Nikdy nemuze cenu zmensovat. Proto je nejjednodussi brat jako nejhorsi +0 veci.
Samozrejme je to pokus, u ktereho se teprve casem uvidi, jestli to tak opravdu muze byt nastaveno.
Do toho odpastovani zkusim pridat debug log. Uvidime, kde je problem.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:29 17. Jan 2014
by Zeerit
Když už jsme u rogue záležitostí. Chybí mi využití pro Open Lock, za celou dobu jsem viděl jen jednu jedinou zamčenou věc a to dveře v kanálech.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:32 17. Jan 2014
by huhulak
knez v ivory, knez v ivory, knez v ivory, knez v ivory, knez ivory..............................................................................................
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 00:00 18. Jan 2014
by kucik
Zeerit wrote:Když už jsme u rogue záležitostí. Chybí mi využití pro Open Lock, za celou dobu jsem viděl jen jednu jedinou zamčenou věc a to dveře v kanálech.
Loot bedny byvaji az neprijemne casto zamcene.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 00:06 18. Jan 2014
by Zeerit
kucik wrote:Zeerit wrote:Když už jsme u rogue záležitostí. Chybí mi využití pro Open Lock, za celou dobu jsem viděl jen jednu jedinou zamčenou věc a to dveře v kanálech.
Loot bedny byvaji az neprijemne casto zamcene.
Divný, to mám asi mega supr dupr krutopřísný ultra štestí ,že jsem na žádnou nenarazil

Neva no, budu hledat dál.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 00:47 18. Jan 2014
by pavad
kucik wrote:Zeerit wrote:Když už jsme u rogue záležitostí. Chybí mi využití pro Open Lock, za celou dobu jsem viděl jen jednu jedinou zamčenou věc a to dveře v kanálech.
Loot bedny byvaji az neprijemne casto zamcene.
Ono to bude tim, ze zamcene bedny na sobe mivaji past. A kdyz past neodstrani - tak rozstrili bednu, past i zamek naraz... Klicnik tezka kuse.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 00:49 18. Jan 2014
by Derken-
Open lock se určitě v budoucnu využije. Možná to tak zatím nevypadá... ale..

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:47 18. Jan 2014
by Nalkanar
Kněz v Ivory
Možnost dobíjet předměty s nábojemi
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:54 18. Jan 2014
by kucik
Nalkanar wrote: s nábojemi
Au.
Pridame zas nekam dobijeci trubku.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:57 18. Jan 2014
by J.F.Payne
Podle mě by měl kněz být v každé z velkých osad. A to z několika důvodů:
1) Veliké vzdálenosti - pokud někdo zemře na výpravě daleko od Karathy, v podstatě pro něj (a většinou i pro ostatní) výprava končí, pokud nemají svého osobního klerika. S tím, že je nutno se opět vrátit do Karathy. Mnohem hratelnější a přátelštější by bylo jen "do nejbližší obydlené vsi".
2) IC logika - každý potřebuje kněze, a kněží rádi budou působit na jednom místě. Jinými slovy, každá větší osada by si vydržovala léčitele. Klidně to může být i druid, v oblastech kde by se dal očekávat.
3) Každý z kněží by měl nabízet svázání duše s místem. Tedy by šlo hrát i člověka, který se respawnuje v Isilu, Tartenu, Ivory aj...
4) Různé jedy, choroby, vysátí... dělají opět bez osobního kněze solidní neplechu.
Na druhou stranu je pravda, že je teď po kněžích vellká poptávka (a užívají si to).
EDIT: Možná by tedy nemuseli být "v každé větší osadě", ale rovnoměrně rozložení po světě. Aby každá herní oblast měla "svého".
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:59 18. Jan 2014
by Nalkanar
Nu a hlavně v Ivory i býval dlouhodobě. Takže bych čekal, že tam bude i nadále.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:36 18. Jan 2014
by Aillen
pronájem tažných zvířat u Karathy - třeba v lokaci západní farmy, přeci jen jít si pro tažné zvíře až do Ivory je trochu z ruky
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:48 21. Jan 2014
by Bahnak
kucik wrote:Do toho odpastovani zkusim pridat debug log. Uvidime, kde je problem.
Pokud jsi ho už přidal, tak jen hlásím že to stále nefunguje.