Page 172 of 329

Re: Vtípky

Posted: 20:09 27. Feb 2012
by XŠevyX
Koninho87 wrote:http://www.youtube.com/watch?v=CeK0fUW85_I&feature=player_embedded
Co dokáže pár skleniček vína :roll: Navíc chudák teda hostitelka. Až mi jí bylo líto.

Re: Vtípky

Posted: 22:31 27. Feb 2012
by Molly23
KaTo wrote:Jedna taková...
http://www.youtube.com/watch?v=83bEEKeoYaI
...k M(oll)išákovi do sbírky.
Tedá ta se mi jako ale nelíbí no :)...
tahle je hezčí

Re: Vtípky

Posted: 15:36 28. Feb 2012
by kucik
Image

Re: Vtípky

Posted: 18:17 28. Feb 2012
by kucik
Karel Schwarzenberg: ,,Někdo se pokouší diskreditovat pana Onderku. Právě jsem dostal jeho kompletní diplomovou práci. Přišla SMSkou."

Re: Vtípky

Posted: 19:30 28. Feb 2012
by kucik

Re: Vtípky

Posted: 19:38 28. Feb 2012
by de Aers

Re: Vtípky

Posted: 20:57 28. Feb 2012
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 20:59 28. Feb 2012
by Absinthorix
Jakobys to neznal z přednášek... já už dokážu spát v první lavici na jedno oko

Re: Vtípky

Posted: 21:04 28. Feb 2012
by Molly23
Absinthorix wrote:
Jakobys to neznal z přednášek... já už dokážu spát v první lavici na jedno oko
Nooo... pokud to nevemeš jako lanparty, na fitu ty přednášky vypadaj takhle... (foto skutečně z přednášky na FITu)

Re: Vtípky

Posted: 21:13 28. Feb 2012
by Absinthorix
Prednaskovku poznavam, to je Technická ne? My na FEKTu delali LAN party... to byla dycky prdel :lol: na prednasce jen pi....ooooo odkud si me zastrelil?! (aneb CS Lanparty) a prednasejici jen blbe cumel :lol:

Edit: a pak ti urvanejsi z nas holt leteli z prednasky :D

Re: Vtípky

Posted: 00:19 29. Feb 2012
by Molly23
Taková veselá momentka pro muzikanty... Jeff Waters (Annihilator) a Alexi Laiho (Children of Bodom) kalej na výletní lodi.

http://www.youtube.com/watch?v=gVGRB46yYdo

Re: Vtípky

Posted: 01:22 29. Feb 2012
by Amber
Absinthorix wrote:Prednaskovku poznavam, to je Technická ne? My na FEKTu delali LAN party... to byla dycky prdel :lol: na prednasce jen pi....ooooo odkud si me zastrelil?! (aneb CS Lanparty) a prednasejici jen blbe cumel :lol:
Edit: a pak ti urvanejsi z nas holt leteli z prednasky :D
:roll: Asi studuji na špatné fakultě, tohle se u nás nestává... škoda :oops:

Edit: Ale jenom na fildě může u diskuze být papírová maketa osla v nadživotní velikosti. No, to možná nejen na fildě... ale jen na fildě se chlápek u pultu postaví a zařve: "Hele, ta kobyla tam zavazí ve výhledu, strčte ji někam jinam..."

Edit2: *jako jediná se směje svému vtipu* :mrgreen:

Image

Re: Vtípky

Posted: 08:04 29. Feb 2012
by kokosak
"Eat bark" :laugh_12:

Re: Vtípky

Posted: 09:46 29. Feb 2012
by Amber
kokosak wrote:"Eat bark" :laugh_12:
Náhodou... nejděsivěji zní "impress old relatives at family events" :lol:

Re: Vtípky

Posted: 10:02 29. Feb 2012
by Krysak
Připomělo mi to starý vtip.
Na co se vás zeptá promovaný filosof v Mac Donaldu?
"Dáte si ty hranolky tatarkou, nebo bez?"

Tak mne to tenkrát pobavilo no. :