Page 172 of 329
Re: Vtípky
Posted: 20:09 27. Feb 2012
by XŠevyX
Koninho87 wrote:http://www.youtube.com/watch?v=CeK0fUW85_I&feature=player_embedded
Co dokáže pár skleniček vína

Navíc chudák teda hostitelka. Až mi jí bylo líto.
Re: Vtípky
Posted: 22:31 27. Feb 2012
by Molly23
Tedá ta se mi jako ale nelíbí no

...
tahle je hezčí
Re: Vtípky
Posted: 15:36 28. Feb 2012
by kucik
Re: Vtípky
Posted: 18:17 28. Feb 2012
by kucik
Karel Schwarzenberg: ,,Někdo se pokouší diskreditovat pana Onderku. Právě jsem dostal jeho kompletní diplomovou práci. Přišla SMSkou."
Re: Vtípky
Posted: 19:30 28. Feb 2012
by kucik
Re: Vtípky
Posted: 19:38 28. Feb 2012
by de Aers
Re: Vtípky
Posted: 20:57 28. Feb 2012
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 20:59 28. Feb 2012
by Absinthorix
Jakobys to neznal z přednášek... já už dokážu spát v první lavici na jedno oko
Re: Vtípky
Posted: 21:04 28. Feb 2012
by Molly23
Absinthorix wrote:
Jakobys to neznal z přednášek... já už dokážu spát v první lavici na jedno oko
Nooo... pokud to nevemeš jako lanparty, na fitu ty přednášky vypadaj takhle... (foto skutečně z přednášky na FITu)
Re: Vtípky
Posted: 21:13 28. Feb 2012
by Absinthorix
Prednaskovku poznavam, to je Technická ne? My na FEKTu delali LAN party... to byla dycky prdel

na prednasce jen pi....ooooo odkud si me zastrelil?! (aneb CS Lanparty) a prednasejici jen blbe cumel
Edit: a pak ti urvanejsi z nas holt leteli z prednasky

Re: Vtípky
Posted: 00:19 29. Feb 2012
by Molly23
Taková veselá momentka pro muzikanty... Jeff Waters (Annihilator) a Alexi Laiho (Children of Bodom) kalej na výletní lodi.
http://www.youtube.com/watch?v=gVGRB46yYdo
Re: Vtípky
Posted: 01:22 29. Feb 2012
by Amber
Absinthorix wrote:Prednaskovku poznavam, to je Technická ne? My na FEKTu delali LAN party... to byla dycky prdel

na prednasce jen pi....ooooo odkud si me zastrelil?! (aneb CS Lanparty) a prednasejici jen blbe cumel

Edit: a pak ti urvanejsi z nas holt leteli z prednasky


Asi studuji na špatné fakultě, tohle se u nás nestává... škoda
Edit: Ale jenom na fildě může u diskuze být papírová maketa osla v nadživotní velikosti. No, to možná nejen na fildě... ale jen na fildě se chlápek u pultu postaví a zařve: "Hele, ta
kobyla tam zavazí ve výhledu, strčte ji někam jinam..."
Edit2: *jako jediná se směje svému vtipu*

Re: Vtípky
Posted: 08:04 29. Feb 2012
by kokosak
"Eat bark"

Re: Vtípky
Posted: 09:46 29. Feb 2012
by Amber
kokosak wrote:"Eat bark"

Náhodou... nejděsivěji zní "impress old relatives at family events"

Re: Vtípky
Posted: 10:02 29. Feb 2012
by Krysak
Připomělo mi to starý vtip.
Na co se vás zeptá promovaný filosof v Mac Donaldu?
"Dáte si ty hranolky tatarkou, nebo bez?"
Tak mne to tenkrát pobavilo no. :