Page 172 of 331

Re: Poděkování

Posted: 08:56 10. Nov 2011
by Miell
Nalkanar wrote:Díky za dnešní lekci hudby... a komplikace kolem toho... :mrgreen:
PS: zároveň se omlouvám, pokud někomu při spánku v pokojích hostince hrála několikrát jedna a ta samá skladba... výuka je těžká 8)
Moooc se mi to líbilo :ewink: A velký dík za trpělivost s Laylou :biggrin:

Re: Poděkování

Posted: 09:16 10. Nov 2011
by -RoF-
Já taky díkas za oživení NPC ve světě :). Takhle se mi to líbí, když NPC nejsou tupě chodící NPC a občas aj nějak reagují.

Taky díkas Desmondovi, za jisté jednání na radnici ;)

Re: Poděkování

Posted: 20:22 10. Nov 2011
by GeForce
Chtěl bych poděkovat všem hráčům, DMs, které jsem na Thalii potkal a kteří se mnou hráli. Byly to fajn chvíle a i když jsem tu byl cca tři-čtvrtě roku, tak si toho cením a jsem rád, že jsem zde byl a poznal vás a svět.

Nepříjemné pro mne je, že s vámi nyní nebudu hrát nějakou dobu (minimálně pár měsíců),ne z důvodu, že by mě něco naštvalo, nebo mě to zde nebavilo, ale kvůli studijním výsledkům, na kterých musím pracovat usilovněji než na lovení trofejí :) (poslední dobou jsem tu teda moc nebyl, protože sem už na tom začal dělat).

Těm, kterým něco dlužím, nebo by po mě něco chtěli, budu k dispozici naposledy v neděli.

Tak vám všem velké díky, Thalie je pekný, originální svět a hráči zde jsou fajn, tak doufám, že to zde vydrží co nejdéle, kdybych časem měl tu možnost se opět přidat ke hře.

GeForce

Re: Poděkování

Posted: 20:37 10. Nov 2011
by Miell
Taky dík a ať se studium daří :ewink:

Re: Poděkování

Posted: 01:11 12. Nov 2011
by klobouk
:var_5: Díky.

Re: Poděkování

Posted: 01:14 12. Nov 2011
by Molly23
Také díky Klobouku, díky našemu andělíčku strážnému a také díky Erice :). Moc mě to s váma ted baví, doufám že to je oboustraný!

Re: Poděkování

Posted: 01:29 12. Nov 2011
by Rei
Také děkuji za hru, užívám si to :))) :var_16:

Re: Poděkování

Posted: 06:53 13. Nov 2011
by wsweetjane
Děkuji za skvělou probdělou noc a to především Awkenovi, Alici a Sardovi...bylo to po dlouhé době moc fajn...;-)

Re: Poděkování

Posted: 00:44 16. Nov 2011
by klobouk
Bezvadný! Díky! :var_47:

Re: Poděkování

Posted: 00:48 16. Nov 2011
by Miell
klobouk wrote:Bezvadný! Díky! :var_47:
Připojuji se.. velké díky všem, bylo to fajn! A díky především mé Ohnivé paní, díky Lasheku :wink:
Jo a brou klobouku.. nestihla jsem ve hře odepsat! :ewink:

Re: Poděkování

Posted: 00:49 16. Nov 2011
by Nalkanar
*sleduje jak v průběhu akce mizí kruhy jeden po druhém, jak už nemůže nic castit* ehm.. díky :mrgreen: hlavně že jsme to nějak zmákli :mrgreen:

A Ali předem děkuji Vil za odměnu :oops:

Re: Poděkování

Posted: 01:04 16. Nov 2011
by Molly23
Díky za hru a za pomoc :) bylo to maso! Možná bude ještě nějaké masíčko dále :D... rádi vás zase uvidíme.

Re: Poděkování

Posted: 12:48 16. Nov 2011
by Práček
Dík za včerejší čekání na "zombiezměnu"...

Re: Poděkování

Posted: 01:58 19. Nov 2011
by Nalkanar
Díky Arči za zajímavý soukromý hovor i za pozdější hovor o jihu
Stejně tak díky Reuelovi, že zase obohatil Aliho znalostí, která mu chyběla... a že taktně nechal jižany řešit hlouposti :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 02:43 19. Nov 2011
by Czech_Luthor
Děkuji za včerejší/dnešní večer rodině Meynolds ;)