Page 172 of 331
Re: Poděkování
Posted: 08:56 10. Nov 2011
by Miell
Nalkanar wrote:Díky za dnešní lekci hudby... a komplikace kolem toho...
PS: zároveň se omlouvám, pokud někomu při spánku v pokojích hostince hrála několikrát jedna a ta samá skladba... výuka je těžká

Moooc se mi to líbilo

A velký dík za trpělivost s Laylou

Re: Poděkování
Posted: 09:16 10. Nov 2011
by -RoF-
Já taky díkas za oživení NPC ve světě

. Takhle se mi to líbí, když NPC nejsou tupě chodící NPC a občas aj nějak reagují.
Taky díkas Desmondovi, za jisté jednání na radnici

Re: Poděkování
Posted: 20:22 10. Nov 2011
by GeForce
Chtěl bych poděkovat všem hráčům, DMs, které jsem na Thalii potkal a kteří se mnou hráli. Byly to fajn chvíle a i když jsem tu byl cca tři-čtvrtě roku, tak si toho cením a jsem rád, že jsem zde byl a poznal vás a svět.
Nepříjemné pro mne je, že s vámi nyní nebudu hrát nějakou dobu (minimálně pár měsíců),ne z důvodu, že by mě něco naštvalo, nebo mě to zde nebavilo, ale kvůli studijním výsledkům, na kterých musím pracovat usilovněji než na lovení trofejí
(poslední dobou jsem tu teda moc nebyl, protože sem už na tom začal dělat).
Těm, kterým něco dlužím, nebo by po mě něco chtěli, budu k dispozici naposledy v neděli.
Tak vám všem velké díky, Thalie je pekný, originální svět a hráči zde jsou fajn, tak doufám, že to zde vydrží co nejdéle, kdybych časem měl tu možnost se opět přidat ke hře.
GeForce
Re: Poděkování
Posted: 20:37 10. Nov 2011
by Miell
Taky dík a ať se studium daří

Re: Poděkování
Posted: 01:11 12. Nov 2011
by klobouk

Díky.
Re: Poděkování
Posted: 01:14 12. Nov 2011
by Molly23
Také díky Klobouku, díky našemu andělíčku strážnému a také díky Erice

. Moc mě to s váma ted baví, doufám že to je oboustraný!
Re: Poděkování
Posted: 01:29 12. Nov 2011
by Rei
Také děkuji za hru, užívám si to

))

Re: Poděkování
Posted: 06:53 13. Nov 2011
by wsweetjane
Děkuji za skvělou probdělou noc a to především Awkenovi, Alici a Sardovi...bylo to po dlouhé době moc fajn...

Re: Poděkování
Posted: 00:44 16. Nov 2011
by klobouk
Bezvadný! Díky!

Re: Poděkování
Posted: 00:48 16. Nov 2011
by Miell
klobouk wrote:Bezvadný! Díky!

Připojuji se.. velké díky všem, bylo to fajn! A díky především mé Ohnivé paní, díky Lasheku
Jo a brou klobouku.. nestihla jsem ve hře odepsat!

Re: Poděkování
Posted: 00:49 16. Nov 2011
by Nalkanar
*sleduje jak v průběhu akce mizí kruhy jeden po druhém, jak už nemůže nic castit* ehm.. díky

hlavně že jsme to nějak zmákli
A Ali předem děkuji Vil za odměnu

Re: Poděkování
Posted: 01:04 16. Nov 2011
by Molly23
Díky za hru a za pomoc

bylo to maso! Možná bude ještě nějaké masíčko dále

... rádi vás zase uvidíme.
Re: Poděkování
Posted: 12:48 16. Nov 2011
by Práček
Dík za včerejší čekání na "zombiezměnu"...
Re: Poděkování
Posted: 01:58 19. Nov 2011
by Nalkanar
Díky Arči za zajímavý soukromý hovor i za pozdější hovor o jihu
Stejně tak díky Reuelovi, že zase obohatil Aliho znalostí, která mu chyběla... a že taktně nechal jižany řešit hlouposti

Re: Poděkování
Posted: 02:43 19. Nov 2011
by Czech_Luthor
Děkuji za včerejší/dnešní večer rodině Meynolds
