Re: Vtípky
Posted: 10:08 29. Feb 2012
A přitom mezi absolventy FF MUni je menší procento nezaměstnaných než mezi absolventy Ekonomicko správní fakulty (kupříkladu). 
PřekvapivěNalkanar wrote:A přitom mezi absolventy FF MUni je menší procento nezaměstnaných než mezi absolventy Ekonomicko správní fakulty (kupříkladu).
Sakra sakra... jak si vybrat z tak širokého výběru fast foodů? To je na mě moc složité... (Nalku, i tohle se počítá do té míry nezaměstnanosti?Nalkanar wrote:Však ten Krysákův džouk říkám taky... ale obvykle to zní jinak
Co lidé nejčastěji říkají absolventům FF?
Jeden párek v rohlíku, prosím.

Perfektní!Bahnak wrote:Oblíbená kompilačka držkopádů potěší vždy:
http://www.youtube.com/watch?v=Ffy9WkI7qSU

Je to pravda!!!Amber wrote:to Braenn: No snad to takhle nevypadá i mezi paladiny![]()
Na téma nevděčnost:
http://nd05.jxs.cz/364/790/0a8da4ccab_83789823_o2.jpg
To je takovej garfield, to neni možný. V jednom momentě do té krabice ani nedoskočí jak je tlustej. Hrůza, Parkour Cat dislike this.Molly23 wrote:Je to pravda!!!Amber wrote:to Braenn: No snad to takhle nevypadá i mezi paladiny![]()
Na téma nevděčnost:
http://nd05.jxs.cz/364/790/0a8da4ccab_83789823_o2.jpg
http://www.youtube.com/watch?v=xdhLQCYQ-nQ