Page 173 of 331

Re: Poděkování

Posted: 04:10 19. Nov 2011
by wsweetjane
Přidávám se - rodinka je bezva:-))) díky...neteřím, synovcům, sestrám, švagrům, rodinným známým....Uf snad vše?X-D

Re: Poděkování

Posted: 08:48 19. Nov 2011
by jachyra
Aj ja sa pridám k našej imperiálnej légii :mrgreen:

vďaka celej rodine za super hru, že som sa nasmiala :D a že to vidím tak, že si časom ešte len začnem trhať vlasy z puberťáckych detí :wall:

Re: Poděkování

Posted: 10:20 19. Nov 2011
by Narsith
Taky děkuji rodince Meynolds za velmi fajn hru.Je perfekt si zavspominat na teleci leta a sourozenecke pošťuchovani :mrgreen: . Ještě jednou diky,opravdu jsem se bavil.

Re: Poděkování

Posted: 01:38 20. Nov 2011
by -RoF-
Díkas za fajn výlet Farah, Keiranovi, Alimu, Carothovi a Elince :wink:

Re: Poděkování

Posted: 08:55 20. Nov 2011
by Miell
-RoF- wrote:Díkas za fajn výlet Farah, Keiranovi, Alimu, Carothovi a Elince :wink:
Já taky děkuju.. viděla jsem JAK VYCVIČIT DRAKA v Thalijském vydání :biggrin:
Nebo že by to bylo JAK DOSTAT MAMINKU DO POLEPŠOVNY? :biggrin: Byla to pohodička a moc jsem se bavila, díky všem!

Re: Poděkování

Posted: 09:21 20. Nov 2011
by jachyra
Chcem poďakovať Anymu Mlčanlivému za parádnu vyhliadkovú cestu po Alwariely

a Czech_Luthorovi za parádnu hru a to, že sa konečne vykopal zo zaseknutia kdesi-čosi a došiel do hry :mrgreen: *nostalgicky zaspomína na staré časy* A stará najznámejšia dvojka sa vrátila :mrgreen: ľudia traste sa!

Re: Poděkování

Posted: 10:57 20. Nov 2011
by Czech_Luthor
Já taky děkuju, bylo to fajn :D A Any, doufám, že si nebereš osobně ty píchance šípem do zadku :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 16:11 20. Nov 2011
by Molly23
Já děkuji za sraz!

Re: Poděkování

Posted: 16:31 20. Nov 2011
by Derken-
Sraz super, díky! :) Ale tak nějak jsme si uvědomili potom na nádraží.. Kam zmizel sendys? :mrgreen:

Ps: Teď musim někde najít ty zápisky, co jsem držel ještě ráno v ruce :wall:
edit: Už je mám 8)

Re: Poděkování

Posted: 16:45 20. Nov 2011
by Glumišek
Jojo, díky Rejtymu za organizaci srazu, byl skvělý.

Re: Poděkování

Posted: 17:58 20. Nov 2011
by -darkvision-
Glumišek wrote:Jojo, díky Rejtymu za organizaci srazu, byl skvělý.
Ha? Tys byl na srazu? :shock:

Re: Poděkování

Posted: 18:52 20. Nov 2011
by Narsith
Diky za sraz...bylo to fajn a docela jsem rad poznal osobně ty lidičky kolem :)

Re: Poděkování

Posted: 23:53 20. Nov 2011
by Shaman88
Taktéž se přidávám k díkům :)

Re: Poděkování

Posted: 01:43 22. Nov 2011
by Nalkanar
Díky za hru elfí feministce :lol: potvora jedna zhrzená!

Re: Poděkování

Posted: 08:53 22. Nov 2011
by Miell
Nalkanar wrote:Díky za hru elfí feministce :lol: potvora jedna zhrzená!
Oba jste byli dobrý! :biggrin: