Page 173 of 331
Re: Poděkování
Posted: 04:10 19. Nov 2011
by wsweetjane
Přidávám se - rodinka je bezva:-))) díky...neteřím, synovcům, sestrám, švagrům, rodinným známým....Uf snad vše?X-D
Re: Poděkování
Posted: 08:48 19. Nov 2011
by jachyra
Aj ja sa pridám k našej imperiálnej légii
vďaka celej rodine za super hru, že som sa nasmiala

a že to vidím tak, že si časom ešte len začnem trhať vlasy z puberťáckych detí

Re: Poděkování
Posted: 10:20 19. Nov 2011
by Narsith
Taky děkuji rodince Meynolds za velmi fajn hru.Je perfekt si zavspominat na teleci leta a sourozenecke pošťuchovani

. Ještě jednou diky,opravdu jsem se bavil.
Re: Poděkování
Posted: 01:38 20. Nov 2011
by -RoF-
Díkas za fajn výlet Farah, Keiranovi, Alimu, Carothovi a Elince

Re: Poděkování
Posted: 08:55 20. Nov 2011
by Miell
-RoF- wrote:Díkas za fajn výlet Farah, Keiranovi, Alimu, Carothovi a Elince

Já taky děkuju.. viděla jsem JAK VYCVIČIT DRAKA v Thalijském vydání
Nebo že by to bylo JAK DOSTAT MAMINKU DO POLEPŠOVNY?

Byla to pohodička a moc jsem se bavila, díky všem!
Re: Poděkování
Posted: 09:21 20. Nov 2011
by jachyra
Chcem poďakovať Anymu Mlčanlivému za parádnu vyhliadkovú cestu po Alwariely
a Czech_Luthorovi za parádnu hru a to, že sa konečne vykopal zo zaseknutia kdesi-čosi a došiel do hry

*nostalgicky zaspomína na staré časy* A stará najznámejšia dvojka sa vrátila

ľudia traste sa!
Re: Poděkování
Posted: 10:57 20. Nov 2011
by Czech_Luthor
Já taky děkuju, bylo to fajn

A Any, doufám, že si nebereš osobně ty píchance šípem do zadku

Re: Poděkování
Posted: 16:11 20. Nov 2011
by Molly23
Já děkuji za sraz!
Re: Poděkování
Posted: 16:31 20. Nov 2011
by Derken-
Sraz super, díky!

Ale tak nějak jsme si uvědomili potom na nádraží.. Kam zmizel sendys?
Ps: Teď musim někde najít ty zápisky, co jsem držel ještě ráno v ruce

edit: Už je mám

Re: Poděkování
Posted: 16:45 20. Nov 2011
by Glumišek
Jojo, díky Rejtymu za organizaci srazu, byl skvělý.
Re: Poděkování
Posted: 17:58 20. Nov 2011
by -darkvision-
Glumišek wrote:Jojo, díky Rejtymu za organizaci srazu, byl skvělý.
Ha? Tys byl na srazu?

Re: Poděkování
Posted: 18:52 20. Nov 2011
by Narsith
Diky za sraz...bylo to fajn a docela jsem rad poznal osobně ty lidičky kolem

Re: Poděkování
Posted: 23:53 20. Nov 2011
by Shaman88
Taktéž se přidávám k díkům

Re: Poděkování
Posted: 01:43 22. Nov 2011
by Nalkanar
Díky za hru elfí feministce
potvora jedna zhrzená!
Re: Poděkování
Posted: 08:53 22. Nov 2011
by Miell
Nalkanar wrote:Díky za hru elfí feministce
potvora jedna zhrzená!
Oba jste byli dobrý!
