Page 174 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:58 08. Feb 2014
by Caehan
Ještě mě napadá jedna věc - mág kontrolující přítelíčka nedostává za příšery, které takto zabije, XP, a nebo jen velmi, velmi málo. (mozkomor bývá za 80, když jsem to kontroloval, je možné, že postavě takto přibylo jen něco v řádu jednotek, jestli vůbec)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:56 08. Feb 2014
by pavad
Caehan wrote:Ještě mě napadá jedna věc - mág kontrolující přítelíčka nedostává za příšery, které takto zabije, XP, a nebo jen velmi, velmi málo. (mozkomor bývá za 80, když jsem to kontroloval, je možné, že postavě takto přibylo jen něco v řádu jednotek, jestli vůbec)
Nedostava vubec zadne XP. Ani casovky, ani "odmenu" za zabiti.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 00:33 10. Feb 2014
by Molly23
Nějaké ty IC výplaty :lol: , aby měla hospodská aspon na jídlo, pití a hlavně na naklikání lvl.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 00:47 10. Feb 2014
by Derken-
Si řekni zaměstnavateli. :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 00:50 10. Feb 2014
by karolina
Molly23 wrote:Nějaké ty IC výplaty :lol: , aby měla hospodská aspon na jídlo, pití a hlavně na naklikání lvl.
Kde žiješ, hospodská má žít z marží, tu nikdo neplatí...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:50 17. Feb 2014
by Nalkanar
Při práci na poslední přednášce jsem si opět povšiml, že obecné dějiny a časová přímka jsou v nesouladu. Mnohé události dějin, nejsou vyjádřené na časové přímce a musí se dohledávat "od oka" pomocí jiných příbuzných událostí. Přitom zrovna na poslední přednášce jsem se soustředil na skutečně hlavní osobnosti, které bych očekával, že v přímce budou.

Netvrdím, že to chce upravit hned, ale stálo by to za připsání někam ke konci TO DO LISTu.


A taky mi chybí vojenská akademie Brana Rozvážného. Nicméně třeba je schovaná na kolbišti :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:56 24. Feb 2014
by Zeerit
Až/Pokud se budou upravovat či přidávat familiaři, bylo by cool kdyby bylo na výběr toto nebo něco podobného rázu. http://i.imgur.com/zAq6BrJ.jpg

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:58 24. Feb 2014
by Krysak
Myslís Freddieho Mercuryho? Je to jediný obrázek v příspěvku....

podle mne patří do hudby, ne jako familiar na Thalii...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:00 24. Feb 2014
by Zeerit
..ale takovej přiruční bard co by přehrával Queeny na požádání by taky nebyl k zahození. Upravil sem to jen na odkaz :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:26 24. Feb 2014
by mandos
Tahle pila lítací na ST byla ne? nějakej ten sekač nebo řezač nebo tak?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:39 24. Feb 2014
by Zeerit
Nevím, na ST jsem nehrál, ale pokud jo tím líp.. aspoň je větší šance :). Nebo třeba nějakej golemek nebo tak, prostě něco mechanicky-magickýho.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:41 24. Feb 2014
by Nalkanar
Byl to familiar a ti mají projít prý revizí, takže bych počkal.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 08:54 27. Feb 2014
by Pajule
Chybí mi koše :) Nešel by prosím přidat aspoň jeden na trhy v Kelu?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:07 27. Feb 2014
by karolina
Pajule wrote:Chybí mi koše :) Nešel by prosím přidat aspoň jeden na trhy v Kelu?
Koš je u dobrodruha, není to tak daleko z trhů.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:45 27. Feb 2014
by Pajule
Aha, tak toho jsem si nevšimla :oops: