Page 174 of 331

Re: Poděkování

Posted: 21:11 23. Nov 2011
by wsweetjane
Tak já bych chtěla poděkovat tomu, kdo nás dnes navečer nahrál s plivníkem!X-D Když sme pak zjistili že je to přítelík hráče a né iniciativa DM - šli sme do kolen!X-D Vážně dobrý....X-D

Re: Poděkování

Posted: 19:49 24. Nov 2011
by Nalkanar
Díky Kokosákovi za DM pomoc s jedním bugem, který se vyskytl v kovadlině v Karathě

Re: Poděkování

Posted: 19:59 24. Nov 2011
by kokosak
Já děkuju za ohlášení :)

Re: Poděkování

Posted: 22:06 24. Nov 2011
by Derken-
Děkuji drowíkům :) Krásná akce :P

*udělá si druhou čárku*

Re: Poděkování

Posted: 00:22 25. Nov 2011
by Molly23
Díkes za svatbu, Vil si pěkně pobrečela dojetím :), kytku nechytla... smůla no hehe. Fotil jsem o život... nevím proč mě moji společníci titulovali do pozice vrchního fotografa, zkusím to probrat a snad i něco postnout.

DOBROU

Re: Poděkování

Posted: 01:12 25. Nov 2011
by klobouk
Moc pěkný to bylo. Fakt pěknej obřad. Ten konec byl lepší, než začátek :)

Re: Poděkování

Posted: 01:22 25. Nov 2011
by Miell
Já děkuju všem a hlavně za pochopení, za průtahy.. holt jsme museli najít náhradní řešení.. díky všem.. opravdu! :biggrin: Bylo to krásné.

Re: Poděkování

Posted: 01:24 25. Nov 2011
by Nalkanar
No konečně může Ali se svojí rodinnou ctí v klidu spát :lol:

Mě se hlavně líbila ta kněžka z jihu! :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 01:26 25. Nov 2011
by Pajule
klobouk dolů! krásnější svatbu sem fakt asi nezažila, byla to švanda a jižanská kněžka byla príma, hlavně jak Far zašla hořet :D docela hukot . DĚKUJI mnohokrát! :)

Re: Poděkování

Posted: 01:27 25. Nov 2011
by Desmond
Byla by ostuda kdybych taky nepoděkoval. Tak tedy díky všem s kterýma jsme mohli dát dohromady náhradní řešení a i když jsem nakonec viděl svou vlastní (Desovu) svatbu z úplně jiné perspektivy než jsem původně zamýšlel. Měl jsem z toho všeho radost. Díky samozřejmě i všem, kteří se dostavili a zpříjemnili nám tento společný zážitek. I přes ty komplikace mohu s klidným svědomým říci, že jsem si nemohl pro svou postavu přát lepší svatby ;).

Re: Poděkování

Posted: 02:08 25. Nov 2011
by Bahnak
Není to sice zvykem, ale chci dnes poděkovat všem kdo se podíleli na mém long Q.
Jmenovitě patří díky těmto lidem:
DenGrasse: děkuji za pomoc s koordinací a tvorbou Q včetně vytváření omáčky kolem, hodně to pomohlo a uvtořilo nádherný celek.
Žoržíkovi: děkuji za pomoc se sepisováním různých textů pro Q, opravdu to hodně pomohlo.
Všem DMs co pomohli, ať už v koordinaci nebo přímo ve hře s Q.
Děkuji hráčům Zachymu a Derkenovi za trpělivost a touhu přijít věcem na kloub. Bez vás "stěžijních postav" bych byl ztracen. Děkuji za váš čas i chuť a zápal pro hru.
A nakonec všem ostatním hráčům, byť se třebas jen mihli v některých kapitolách. Děkuji podtemňáci i zlouni z povrchu, hráli jste všichni moc hezky a cením si všeho co jste kdy kvůli Q podstoupili.

Re: Poděkování

Posted: 03:06 27. Nov 2011
by wsweetjane
Díky za svatbu..Miell a Desíkovi moc pěkné pustila sem málem slzu i ooc:)))

Re: Poděkování

Posted: 09:53 27. Nov 2011
by jachyra
Chcem poďakovať celej rodine Meynolds za parádnu hru a pogratulovať synáčikom k absolvovaniu skúšky :mrgreen: boli ste super všetci a bravúrne sa mi s vami hrá:

Czech_Luthor, wsweetjane, Agnes, Bziik, Ajax the Great ... a ďakujem aj sama sebe (potľapká si po ramenách)

EDIT: špeciálne poďakovanie patrí Luhorovi :D za fajné spolumoderovanie autoQ

Re: Poděkování

Posted: 19:11 27. Nov 2011
by Thuereg
Díky vám všem za fajne čas kerej sem tu s váma tak nějak prožil. Ne že by se mi chtělo hrnout se do reálného světa, kterej je tak nějak složitější než ten na Thalii, do kterého se dalo prchnout a odpočinout si, ale okolnosti si to vyžádali.
Snaha o prohloubení mého vzdělání padla a s ní i křehké soužití doma a tak mi nezbívá než vrhnout se vstříc nástrahám světa, probít se životem tak jako už miliony lidí přede mnou a začít žít jako veselý a individuální jedinec, starající se sám o sebe ve svém vlastním doupěti.
Tak mi držte palce ať to všecko zvládnu s usměvem na rtech a snad se tu u vás zase jednou vokážu. Bylo mi tu s váma dobře. Ještě jednou díky a přeju příjemnou a zábavnou hru a dobrý a pohodlný život vám všem.
.....Sajónara.....

(možná trochu moc dramatický, ale já si na taký věci vždycky potrpěl :mrgreen: )

Re: Poděkování

Posted: 19:19 27. Nov 2011
by Miell
Hodně štěstí :ewink: