Page 175 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 09:26 01. Mar 2014
by Krysak
Ahoj,
když si představím pernatce na povrchu, tak mi moc chybí, že v bývalém craftu chybí některé veci, které by zpestřily výrobu, třeba:
Na +5 meč by bylo třeba dračí krev (nejakého silného draka). Na silu by byl půldrak z řad PC.
Na +5 prsten na charismu by byla třeba assamiří krev (trofej Assamira 30 lvl +)
Na super bandáže by byly třeba Assamiří kosinky (trofej Assamira 20 lvl +)
Na + 5 prsten na dex by bylo třeba krve winged elfa, který by samozřejme při předání vydechl naposled.
křídla by taky našla uplatnění z Thieflingů to vidím na ocásek atd....
Low lvl assamiři by určitě našli místo v alchymii při lecbe nemocí a protijedu, thieflingové jedů a podobně.
Samozřejmě ke všem alternativám by byla i NPC varianta nějakého epického bosse, ale takhle by se krásně tyto rasy staly žádoucími:).
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 09:54 01. Mar 2014
by pavad
Krysak wrote:Ahoj,
když si představím pernatce na povrchu, tak mi moc chybí, že v bývalém craftu chybí některé veci, které by zpestřily výrobu, třeba:
Na +5 meč by bylo třeba dračí krev (nejakého silného draka). Na silu by byl půldrak z řad PC.
Na +5 prsten na charismu by byla třeba assamiří krev (trofej Assamira 30 lvl +)
Na super bandáže by byly třeba Assamiří kosinky (trofej Assamira 20 lvl +)
Na + 5 prsten na dex by bylo třeba krve winged elfa, který by samozřejme při předání vydechl naposled.
křídla by taky našla uplatnění z Thieflingů to vidím na ocásek atd....
Low lvl assamiři by určitě našli místo v alchymii při lecbe nemocí a protijedu, thieflingové jedů a podobně.
Samozřejmě ke všem alternativám by byla i NPC varianta nějakého epického bosse, ale takhle by se krásně tyto rasy staly žádoucími:).
Nic proti, Krysaku, lec z tohoto vidim jednoznacny dusledek: honba za PC, kdy je ptoreba PC zabit za kazdou cenu.
Promin, ale tohle ne.
Apropo - to byste take zkouseli zmamit nekoho v Kelu? Vzdyt to mate bliz a mene nebezpecne... Ne-nezkouseli, neni to PC a to pak smrdi DM a pruserem (pripadnou perma-smrti) kdyz se neco potento...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:15 01. Mar 2014
by Nalkanar
Je to hezké rozšíření RP, které si můžeš sám odehrávat. Z větší části ale nedává smysl, protože drakoniani jsou jen chabým odvarem dračích zplozenců nebo půldraků, kteří jsou zastoupeni v creepu. Obdobně to bude s magickou silou i dalších ras.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:40 01. Mar 2014
by Barbar321
Jedna část toho návrhu se mi líbí a to ta, ve které jde o přidání těžko sehnatelné přísady. Co bych ale volil je spíš nějaká trofej NPC než cílený lov PC.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:48 02. Mar 2014
by sandoftime
Krysak wrote:Ahoj,
když si představím pernatce na povrchu, tak mi moc chybí, že v bývalém craftu chybí některé veci, které by zpestřily výrobu, třeba:
Na +5 meč by bylo třeba dračí krev (nejakého silného draka). Na silu by byl půldrak z řad PC.
Na +5 prsten na charismu by byla třeba assamiří krev (trofej Assamira 30 lvl +)
Na super bandáže by byly třeba Assamiří kosinky (trofej Assamira 20 lvl +)
Na + 5 prsten na dex by bylo třeba krve winged elfa, který by samozřejme při předání vydechl naposled.
křídla by taky našla uplatnění z Thieflingů to vidím na ocásek atd....
Low lvl assamiři by určitě našli místo v alchymii při lecbe nemocí a protijedu, thieflingové jedů a podobně.
Samozřejmě ke všem alternativám by byla i NPC varianta nějakého epického bosse, ale takhle by se krásně tyto rasy staly žádoucími:).
Ještě bych tam dal esenci podtemáckých ras, ze kterých by se dělal epický jed/past na postih k inteligenci a moudrosti
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 08:42 03. Mar 2014
by Puxina
Krysak wrote:Ahoj,
když si představím pernatce na povrchu, tak mi moc chybí, že v bývalém craftu chybí některé veci, které by zpestřily výrobu, třeba:
Na +5 meč by bylo třeba dračí krev (nejakého silného draka). Na silu by byl půldrak z řad PC.
Na +5 prsten na charismu by byla třeba assamiří krev (trofej Assamira 30 lvl +)
Na super bandáže by byly třeba Assamiří kosinky (trofej Assamira 20 lvl +)
Na + 5 prsten na dex by bylo třeba krve winged elfa, který by samozřejme při předání vydechl naposled.
křídla by taky našla uplatnění z Thieflingů to vidím na ocásek atd....
Low lvl assamiři by určitě našli místo v alchymii při lecbe nemocí a protijedu, thieflingové jedů a podobně.
Samozřejmě ke všem alternativám by byla i NPC varianta nějakého epického bosse, ale takhle by se krásně tyto rasy staly žádoucími:).
Aneb jak zavést ještě víc nenávisti mezi hráčema na Thalii.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:01 03. Mar 2014
by Krysak
Spíš jak nepochopit Krysákův vtípek

.
Ale to škubání kosinek Assamiru ve prospech lékařství a mastí mi přijde fajn..... nezabiješ, Assamiři by chodili dobrovolně na pravidelné škubání.....
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:02 03. Mar 2014
by Puxina
Krysak wrote:Spíš jak nepochopit Krysákův vtípek

.
Od vtípků je spam, ne?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:37 04. Mar 2014
by Barbar321
KaTo wrote:Vadí mi nesmyslně vysoké (tj. jako na ST) ceny za lvlupy na vyšších lvlech. Nešlo by ceny "zlidštit/zelfit/ztrpasličtit", prostě srovnat na nějakou "normální" úroveň?
Ta exponenciální progrese je strašná - dávat skoro 45 000 za lvl, když minulý lvl byl cca za 33 000? Představa, že za další 2-3 lvly vylezou ceny přes 100 000

????
V souvislosti s tímhle příspěvkem bych se chtěl zeptat, zda-li trenér nemůže rovnou říkat cenu za vycvičení i když ještě postava nemá dost zkušeností na postup. Něco v duchu, jak teď říká doplněný o větu "Vidím, že nejsi dost zkušený, ale až budeš, vytrénoval bych tě za 33 000 zlatek"
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:33 04. Mar 2014
by sandoftime
Barbar321 wrote:KaTo wrote:Vadí mi nesmyslně vysoké (tj. jako na ST) ceny za lvlupy na vyšších lvlech. Nešlo by ceny "zlidštit/zelfit/ztrpasličtit", prostě srovnat na nějakou "normální" úroveň?
Ta exponenciální progrese je strašná - dávat skoro 45 000 za lvl, když minulý lvl byl cca za 33 000? Představa, že za další 2-3 lvly vylezou ceny přes 100 000

????
V souvislosti s tímhle příspěvkem bych se chtěl zeptat, zda-li trenér nemůže rovnou říkat cenu za vycvičení i když ještě postava nemá dost zkušeností na postup. Něco v duchu, jak teď říká doplněný o větu "Vidím, že nejsi dost zkušený, ale až budeš, vytrénoval bych tě za 33 000 zlatek"
Dobrý nápadm přidávám se k žádosti.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:04 05. Mar 2014
by Goran
Vylepšení klíčů od pronajatých pokojů tak aby:
1) bylo možné zjistit kolik zbývá do konce nájmu a ideálně uživatele "prozvonily"
2) možnost prodloužit nájem přímo pomocí klíče bez nutnosti odcházet z pronajatého místa
(po RP stránce bych použil prostého retrospektivního vysvětlení, že si postava pronajala pokoj na delší dobu, i když z pohledu mechaniky by bylo třeba vždy obnovit ručně na další období)
Samozřejmě vylepšovák s malou prioritou (i když praktický a život usnadňující!

)
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:09 05. Mar 2014
by Kathermara
Goran wrote:Vylepšení klíčů od pronajatých pokojů tak aby:
1) bylo možné zjistit kolik zbývá do konce nájmu a ideálně uživatele "prozvonily"
2) možnost prodloužit nájem přímo pomocí klíče bez nutnosti odcházet z pronajatého místa
(po RP stránce bych použil prostého retrospektivního vysvětlení, že si postava pronajala pokoj na delší dobu, i když z pohledu mechaniky by bylo třeba vždy obnovit ručně na další období)
Samozřejmě vylepšovák s malou prioritou (i když praktický a život usnadňující!

)
To je náhodou velmi důležité - přímo nutné - pro všechny sexpery

Ale dobrá no, i jiná rp se dají hrát na pokoji a není to nic moc, když tam někdo vběhne doprostřed tajného rozhovoru... taky bych uvítala řešení

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:15 05. Mar 2014
by Nalkanar
Anebo si prostě u Škopku upravte trvání pronájmu a jinak jde jen o to, aby to nehaluzilo jak na ST, kde občas klíč vydržel 2 hodiny, většinou 4, občas i 5.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:21 05. Mar 2014
by Amber
Spíš než prodlužování přes klíč by bylo logické moct si pronajmout pokoj na kratší či delší dobu a adekvátně tomu nastavit cenu. S lozením někomu do pokoje to je ale těžko, stejně tak se může stát, že někdo odlogl v pokoji a logne přímo na spící (či jinak odpočívající

) postavu. To se IC vysvětluje ještě hůř než vlezení dveřma.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:22 05. Mar 2014
by KaTo
A co aby klíč "držel" v invu + se nenabídl k novému prodeji, dokud postava co ho má neopustí lokaci pokojů nebo nějaký "okruh", tak se klíč neresetuje?
P.S.
Taky si ve škopku, až to budetě měnit, pořiďte těch pokojů víc, tři je fakt málo.
si vemte, že běžná situace je, že v jednom si to rozdávají víly, v druhým Katemara piklí a ve třetím DOOPRAVDY spí někdo, kdo se vrátil z výpravy. A rázem je Škopek "full"
