Page 175 of 329

Re: Vtípky

Posted: 14:28 04. Mar 2012
by -RoF-
Posunout na 6:36 až ke konci, to je jak z nějaké komedie :D Chudák musel mít řádný šok. :D

http://navratdoreality.cz/?p=view&id=12761

Re: Vtípky

Posted: 01:18 05. Mar 2012
by Amber
Jak demotivovat lidi od reality... :roll: :lol:
Image

...plus:
Image

Edit:
Image

Image

Image

Re: Vtípky

Posted: 09:44 05. Mar 2012
by Molly23
Jistě jste někdy viděli takové ty vtipné sestřihy na Eurosportu, jak jsou videa doplnována adekvátní hudbou a je to vtipné, takové ty momentky... No tak tohle je něco podobné, akorát ve fantasy stylu.

http://www.youtube.com/watch?v=LZWadBdzyzg

Re: Vtípky

Posted: 10:26 05. Mar 2012
by Miell
Molly23 wrote:...
Hezký, hlavně ta maska vlka byla dokonalá :D

Re: Vtípky

Posted: 14:26 05. Mar 2012
by xxxMajkyxxx
Image





Image

Re: Vtípky

Posted: 14:56 05. Mar 2012
by Molly23
Jdu do Sasazu na metalovej konzert, při vstupu bezpečnostní rám... PíP!!! "To budou klíče" vyndávám klíče... PíP! Asi telefon... "ok pojdte dovnitř"... Kruci já mám v kapse kudlu *SNEAKING SKILL INCREASED*

Re: Vtípky

Posted: 15:14 05. Mar 2012
by Welvlin
To samé se povedlo kamarádovi na školni exkurzi obvodniho soudu...

Re: Vtípky

Posted: 19:27 05. Mar 2012
by G-ladiator
Já takhle prolezl na Eiffelovu věž :)

Re: Vtípky

Posted: 19:37 05. Mar 2012
by Amber
Jste čísla... z opačného konce: na dovolené v Norsku v jednom muzeu člena naší skupiny chytla u brány ochranka, prošacovala a našla u něj nůž (no samozřejmě, chlap jede pod stan, tak nosí nůž s sebou i do Osla... osel jeden :roll: ). Zabavili mu ho a celkem je rozesmálo, když se ptal, kdy ho dostane zpátky... :lol:

Re: Vtípky

Posted: 20:18 05. Mar 2012
by de Aers
Ředitel propouští sekretářku a aby jí to co nejvíce osladil, nařizuje na personální, aby jí vystavili co nejhorší posudek a napsali tam, že v pracovní době kouří, pije a podobně. K jeho překvapení je okamžitě po odchodu přijata jinde za mnohem vyšší plat. Nedá mu to a jde zjistit proč. Po návratu vletí na personální a huláká: "To neumíte ani pořádně česky - pije se píše s měkkým i!"

Re: Vtípky

Posted: 22:33 05. Mar 2012
by Molly23
Amber wrote:Jste čísla... z opačného konce: na dovolené v Norsku v jednom muzeu člena naší skupiny chytla u brány ochranka, prošacovala a našla u něj nůž (no samozřejmě, chlap jede pod stan, tak nosí nůž s sebou i do Osla... osel jeden :roll: ). Zabavili mu ho a celkem je rozesmálo, když se ptal, kdy ho dostane zpátky... :lol:
Sebrali mu část jeho mužnosti... bastardi!

Re: Vtípky

Posted: 00:19 06. Mar 2012
by G-ladiator
Amber wrote:Jste čísla...
No, já si to odpykal přemýšlením, co by se stalo, kdyby to objevil někdo nahoře. Ti vojáci, co postávali kolem, vypadali, že se s nikým srát nebudou :)

Re: Vtípky

Posted: 02:11 06. Mar 2012
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 10:55 06. Mar 2012
by xxxMajkyxxx
Image



Image

Re: Vtípky

Posted: 21:05 06. Mar 2012
by G-ladiator