Page 175 of 331
Re: Poděkování
Posted: 19:29 27. Nov 2011
by Pajule
hodně zdaru! třeba zasě někdy někdě

Re: Poděkování
Posted: 19:30 27. Nov 2011
by xxxMajkyxxx
Thuereg wrote:
At se dari

Re: Poděkování
Posted: 23:39 27. Nov 2011
by Narsith
Thuereg wrote:...
Nechť bohove Thalie tě provazeji na tve cestě realnym světem Theu..a nezapomeň cestu domu.
Re: Poděkování
Posted: 12:14 28. Nov 2011
by Thuereg
Narsith wrote:Thuereg wrote:...
Nechť bohove Thalie tě provazeji na tve cestě realnym světem Theu..a nezapomeň cestu domu.
Nezapomeň že Theureg je zarputilej bezvěrec. Ale díky.
Re: Poděkování
Posted: 12:57 28. Nov 2011
by kokosak
Dasvidaňja, taváryšč!
Re: Poděkování
Posted: 14:46 28. Nov 2011
by J.F.Payne
Ahoj ahoj. Stejně se určitě uvidíme v hospodě, což je vždycky lepší než ve hře

)
Re: Poděkování
Posted: 02:01 11. Dec 2011
by Miell
Já moc děkuju za dnešní učení v aréně Alimu a Nizzremu.. byli jste oba skvělí!

Re: Poděkování
Posted: 01:32 12. Dec 2011
by Nalkanar
Miell wrote:Já moc děkuju za dnešní učení v aréně Alimu a Nizzremu.. byli jste oba skvělí!

Děkuji Nizzremu (opožděně) za to, že Aliho popostrčil k zamyšlení.... a Layle za dnešní dovyprávění příběhu

Re: Poděkování
Posted: 15:33 12. Dec 2011
by Koninho87
Theuregu táhni

ale jinak měj se hezky =)
Re: Poděkování
Posted: 23:21 15. Dec 2011
by Práček
Dík partě ,co ted je dole a hlavně citlivému duergarovi Barukovi, že to všechno snáší. Docela ho obdivuji (jediný duergar mezi drowama

jsem se dneska nasmál
jen se omlouvám povrchnanovi co nás potkal...asi jsem zazmatkoval a prošel moc rychle..ochudil jsem ho o rp co mohlo být, za to se mu omlouvám a doufám, že nezanevře na drowy
Re: Poděkování
Posted: 01:17 16. Dec 2011
by jachyra
Neboj, nabudúce prídem i ja a poodnášam si vás

a to bude ešte len RP .. ale ak niekto prd odnesie, ťažko sa to dá ...
ale takto by som i ja chcela presne v tom štýle poďakovať za ešte predošlé stretnutie jedného známeho s drowom .. asi tiež prešiel prirýchlo

ale ba nie, to mu bola najprv v sekunde urezaná hlava! tak to pardón!
No tak, však nie sme deti

povrch a podtemno sa killujú od nepamäti a v drvivej väčšine sa len kuchá ... holt, niekedy si to IC vyžaduje a nebojte sa, poslúžili ste na vyššie ciele = vaša smrť mala svoj IC, povedzme Q dôvod
A týmto ďakujem všetkým zúčastneným drowom, ani neviete, ako ste úžasne posläžili (myslené v dobrom)

Re: Poděkování
Posted: 11:23 16. Dec 2011
by Práček
To jsem rad, ze si rozumime. A pri dalsim stretu v opacnem postaveni, nevznikne hned flame ve stylu"Ty svine drowsky, nic nez PK neumi. Vymlati nam partu lowiku a bez jakehokoliv slova fikaj hlavy, #&%###* jedni"
edit: jsem rad ze priste sveho "manzela" doprovodis a usmernis ho. A to jsem od nej zazil dost dobrou smrt, na kterou jsem vzponinal jako na docela dobry rp zazitek s povrchem (aspon mam ten pocit ze to byl on.. Timhle jsem byl trodku zklaman)
Re: Poděkování
Posted: 17:12 16. Dec 2011
by jachyra
Neboj, ja flamy kvôli tomuto netvorím

ja na vás podtemnákov nemám šťastie ... a keď som už niekoho našla, nechala som ho XD ale ako vravím, malo to svoj IC a veľmi dobrý dôvod .. asi ako keď ste vy kvôli Q lovili hlavy povrchňanov ... holt IC je IC

a nie, že by som ho usmerňovala, len by som za ním pozbierala mrtvolky, aby sme si z nich urobili v domčeku osobných otrokov

Re: Poděkování
Posted: 16:49 17. Dec 2011
by Práček
Vdaka za filmovej večer

jen je škoda, že si nepamatuju nic z toho Twilight 6

Re: Poděkování
Posted: 13:44 19. Dec 2011
by jachyra
Viem, že trest je trest a podvod je podvod ....
Nakoľko ja ale nie som DM a nevidím do toho, čo sa deje OOC, tak mi neostáva nič iné, ako skonštatovať IC situáciu:
chcem veľmi, veľmi, veľmi moc poďakovať za hru Aonghasovi .. bola to parádna postavička a hrozne super sa s ním dalo vyblázniť .. budeš mi tu chýbať

úplne to isté platí aj pre Bruma, takého zapáraka som ešte nestretla.