Page 176 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:24 05. Mar 2014
by Amber
KaTo, barák není nafukovací.

Někdy taky může být plno, no ne?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:30 05. Mar 2014
by KaTo
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:31 05. Mar 2014
by Goran
Nalkanar wrote:Anebo si prostě u Škopku upravte trvání pronájmu a jinak jde jen o to, aby to nehaluzilo jak na ST, kde občas klíč vydržel 2 hodiny, většinou 4, občas i 5.
Teď zdaleka nemyslím jen Škopek. Tam se právě podle mě trvání pronájmu zkracovalo. Ono totiž dle mého není možné najít kompromis mezi "hodím se vyspat a běžím dál" a "tak tohle bude hooodně dlouhý rozhovor". Tedy pokud nepůjde nájem prodloužit, vždy bude někdo naštvaný. Buď budou pokoje neustále někým pronajaté, nebo se postavy budou cítit jako poslíčkové a co hodinu budou odbíhat od RP pro klíče ( a že už mi dochází výmluvy pro takové nelogické odbíhání od důležitých her a rozhovorů)
Amber: Možnost pronajmout na dlouho by o něco zlepšila herní možnosti. Asi je to jedno z východisek ( i když osobně pořád lobuji za prodlužování). Jo tyhle přilognutí jsou někdy "zábavná"

. Ale osobně mi příjdou, jako menší problém. Když bych se logl, nebo někdo přilogl, beru to tak, že se to nestalo, postava zmizí za dveře a nic neviděla, jak ale pojmout situaci, kdy si někdo právoplatně pronajme pokoj a jiné postavy tam něco dohrávají? Nemluvě o tom, že při některých hrách může takové právoplatné vejití znamenat prozrazení velice důležitých IC tajemství.
Kato: Pokud by to šlo udělat tak, že dokud je člověk v lokaci pokojů, tak klíč nezmizí, bylo by to úplně ideální. Pokud jde o nástavby, přístavby a podstavby, prostor opravdu trošku dochází, možná až budu movitější něco vymyslím

.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:34 05. Mar 2014
by Amber
Však já jsem zlá, půlku baráků bych zbořila za to, že vypadají vevnitř proporčně jinak než zvenku.
Abych byla k tématu:
Chybí mi možnost při zakládání postavy poté, co si hráč vybere model hlavy, aby mohl změnit barvy tetování 1 a 2. Ty totiž u mnohých hlav přiřazují barvu očí a rtů, na druhou stranu je nelze vždy odhadnout předem už při výběru před lognutím, protože pro jednotlivé modely hlav se 1 a 2 střídají co do funkce.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:12 05. Mar 2014
by kucik
Ono to tam už dříve bylo.
Takže doplněno zjišťování zbývající doby pronájmu, scriptů na prodloužení pronájmu a na zkopírování klíče.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:53 14. Mar 2014
by Fryn
Až se doladí (dotvoří) vše s nejvyšší prioritou, líbilo by se mi, kdyby se na NT zavedla nutnost komponent, k sesílání některých silnějších kouzel vyšších kruhů.
Nejsem si jenom jistý, jestli by to vzhledem ke stávajícím úpravám kouzel, nebylo už tak pro kouzlící povolání moc silné kafe (a jak by to třeba ovlivnilo poměr Černoknežník vs zbytek uživatelů magie, který jak se zdá je už i teď mírně vychýlen ve prospěch prvně jmenovaného

).
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:39 14. Mar 2014
by Nalkanar
Proč?
A upřímně, černokněžník není zase takový terno.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:52 14. Mar 2014
by Bahnak
Hm, podle mě je to velice užitečnej suport, do družinky 5+ lidí se rohodně vždy bude hodit, alespoň prskavky uštřej sloty na masshasty a můžou tam naflákat nějakou kontrolu nebo víc bůstů.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:56 14. Mar 2014
by KaTo
Bahnak wrote:Hm, podle mě je to velice užitečnej suport, do družinky 5+ lidí se rohodně vždy bude hodit, alespoň prskavky uštřej sloty na masshasty a můžou tam naflákat nějakou kontrolu nebo víc bůstů.
Souhlas, do party jeho kombo Mass haste a Slow (do bosse) OP-imba, ale jinak to není žádné terno. Musí mít před sebou tanka, jinak si neškrtne (nebo to mandos neumí hrát

).
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:11 14. Mar 2014
by KaTo
Chybí mi šípy do luku. Poslední dny nejsou...nejsou...nejsou (ani Karatha, ani Kel). Nemohl by prosím lukař mít dvojnásobnou-trojnásobnou nabídku šípů? Nebo mít ty toulce nevyčerpatelný?
Nejsem si jistý, zda je to dobrá cesta na NT, farmit po krámech 10sec po restartu už i základní výbavu

:wall0: pro postavy.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:17 14. Mar 2014
by Zeerit
No obyč šípů i 1k4 mají neomezeně, cokolí lepší hádám už asi není základní výbava

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 01:06 16. Mar 2014
by Nalkanar
Zatím jsem je nepotkal - barvičky pro kreslení symbolů na zem.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 08:40 16. Mar 2014
by kokosak
KaTo wrote:Musí mít před sebou tanka, jinak si neškrtne (nebo to mandos neumí hrát

).
Rozdíl mezi char supportem a dex tank buildem

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:08 17. Mar 2014
by Nalkanar
Z obchodů zmizelé rukavice přidávající výcvik. Rukavice válečníka? Tak něco.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:24 17. Mar 2014
by Rejty
Nalkanar wrote:Z obchodů zmizelé rukavice přidávající výcvik. Rukavice válečníka? Tak něco.
Záměr.