Page 176 of 329
Re: Vtípky
Posted: 01:00 07. Mar 2012
by de Aers
Re: Vtípky
Posted: 11:08 07. Mar 2012
by Nalkanar
Re: Vtípky
Posted: 14:20 07. Mar 2012
by Molly23
Tohle mi připomíná ty těžče raněné jak se prochází po městech
http://www.youtube.com/watch?v=_-A9pR5f ... ture=share
Re: Vtípky
Posted: 15:11 07. Mar 2012
by Aulus
Re: Vtípky
Posted: 16:42 07. Mar 2012
by Molly23
hehe
Re: Vtípky
Posted: 17:12 08. Mar 2012
by kucik
Re: Vtípky
Posted: 17:42 08. Mar 2012
by Braenn
Pobavilo:
"Problém s citáty na internetu je jejich špatná ověřitelnost."
Abraham Lincoln, 1859
a jako dodatek unikátní kresby z období Edo aneb Prdící války v praxi:
http://io9.com/5886529/japanese-fart-sc ... rchaeology
Re: Vtípky
Posted: 22:15 08. Mar 2012
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 23:15 08. Mar 2012
by de Aers
Kdyby Pohlreich s Babicou byli stavaři.
Babica: Tak tě vítám u mě na stavbě. Je to taková jednoduchá stavba, která nedá moc práce a kterou si může postavit opravdu každej.
Pohlreich: Máš tady pěknej bordel, ty vole. Hele, míchačka. Co ti to z toho teče za srajdu?
Babica: Tak pozor, to je poctivej českej beton. To mám do základů
Pohlreich: Ahá, tak to jo, vole! A co do toho dáváš?
... ... Babica: No tak hlavně hodně vody, to je základ, špetku písku, štěrku a trochu toho cementu. A kdo třeba nemá doma moc cementu, tak si tam dá míň cementu a teď důležitý, kdo nemá žádnej cement, tak si tam dá nějakej jinej prášek, víc vody… no a pak co kdo doma najde, že jo
Pohlreich: Mně jebne. To vypadá hůř, než když klokan chytne střevní chřipku. To budu tuhej dřív já než tenhle beton! A tady tyhle ztvrdlý psí chcánky fakt slyší na jméno Písek, jo?
Babica: Já stavím pro obyčejný lidi a ne pro snoby. Když nějakou ingredienci nemám, tak si tam dám jinou.
Pohlreich: No jo, ty vole, ale pak se nediv, že když tenhle výstavní průjem naliješ do základů, tak se ti to pak drolí jak make-up vysloužilý pornohvězdy. Dyť to tady celý někomu přistane na palici, ty vole!
Babica: Já jen ukazuju lidem, jak si můžou postavit jednoduchý baráky za málo peněz. Lidi v tom pak bydlej a sou spokojený
Pohlreich: Ty to fakt nevidíš? Dyť i tý míchačce se z toho tvýho poctivýho českýho betonu chce vrhnout!
Babica: Úspěch se v Čechách prostě neodpouští
Pohlreich: Hele, zase ti to teče ven
Babica: No, to je supr, to je vončo. Ještě do tohodlenc nasypem takhlenc todlenc, aby se to trochu zahustilo.
Pohlreich: A co to jako je, ty vole?
Babica: Nevím, ale seženeš to všude.
Re: Vtípky
Posted: 11:01 09. Mar 2012
by J.F.Payne
A plane leaves Los Angeles airport under the control of a Jewish captain.
His copilot is Chinese. It's the first time they've flown together, and an awkward silence between the two seems to indicate a mutual dislike.
Once they reach cruising altitude, the Jewish captain activates the auto-pilot, leans back in his seat, and mutters, 'I don't like Chinese.'
'No rike Chinese?' asks the copilot, '....why not?'
'You people bombed Pearl Harbor, that's why !'
'No, no,' the co-pilot protests, 'Chinese not bomb Peahl Hahbah! That Japanese, not Chinese.'
'Japanese, Chinese, Vietnamese... doesn't matter, you're all alike!'
There's a few minutes of silence.
'I no rike Jews either!' the copilot suddenly announces.
'Oh yeah, why not?' asks the captain.
'Jews sink Titanic.'
'What? That's insane! Jews didn't sink the Titanic!' exclaims the captain, 'It was an iceberg!'
'Iceberg, Goldberg, Greenberg, Rosenberg ...no mattah... all same.'
Re: Vtípky
Posted: 11:13 09. Mar 2012
by Molly23
Aháááá už chápu proč spojenci vyhráli... antigravity!!!
Re: Vtípky
Posted: 14:12 09. Mar 2012
by xxxMajkyxxx
Re: Vtípky
Posted: 14:43 09. Mar 2012
by Amber
xxxMajkyxxx wrote: (Obrázek)
Ty nejsi z Ostravy, že?

Tam by kráva dodala ještě "Bu Banik p..."
Jednou se nás v pražském metru parta "týpků" ptala, jestli tam na té Moravě chodíme hodně
chladit ... Toliko k informovanosti

my chodíme zásadně
pařit, za studena by to nešlo!
Re: Vtípky
Posted: 15:27 09. Mar 2012
by kokosak
...to bych jim taky nerozuměl

Re: Vtípky
Posted: 16:28 09. Mar 2012
by xxxMajkyxxx
Amber wrote:xxxMajkyxxx wrote: (Obrázek)
Ty nejsi z Ostravy, že?

Tam by kráva dodala ještě "Bu Banik p..."
hehe jo trefny
