Page 176 of 329

Re: Vtípky

Posted: 01:00 07. Mar 2012
by de Aers
Image

Re: Vtípky

Posted: 11:08 07. Mar 2012
by Nalkanar
Image

Re: Vtípky

Posted: 14:20 07. Mar 2012
by Molly23
Tohle mi připomíná ty těžče raněné jak se prochází po městech :)

http://www.youtube.com/watch?v=_-A9pR5f ... ture=share

Re: Vtípky

Posted: 15:11 07. Mar 2012
by Aulus

Re: Vtípky

Posted: 16:42 07. Mar 2012
by Molly23
hehe

Re: Vtípky

Posted: 17:12 08. Mar 2012
by kucik
Image

Re: Vtípky

Posted: 17:42 08. Mar 2012
by Braenn
Pobavilo:

"Problém s citáty na internetu je jejich špatná ověřitelnost."
Abraham Lincoln, 1859

a jako dodatek unikátní kresby z období Edo aneb Prdící války v praxi:
http://io9.com/5886529/japanese-fart-sc ... rchaeology

Re: Vtípky

Posted: 22:15 08. Mar 2012
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 23:15 08. Mar 2012
by de Aers
Kdyby Pohlreich s Babicou byli stavaři.
Babica: Tak tě vítám u mě na stavbě. Je to taková jednoduchá stavba, která nedá moc práce a kterou si může postavit opravdu každej.
Pohlreich: Máš tady pěknej bordel, ty vole. Hele, míchačka. Co ti to z toho teče za srajdu?
Babica: Tak pozor, to je poctivej českej beton. To mám do základů
Pohlreich: Ahá, tak to jo, vole! A co do toho dáváš?
... ... Babica: No tak hlavně hodně vody, to je základ, špetku písku, štěrku a trochu toho cementu. A kdo třeba nemá doma moc cementu, tak si tam dá míň cementu a teď důležitý, kdo nemá žádnej cement, tak si tam dá nějakej jinej prášek, víc vody… no a pak co kdo doma najde, že jo
Pohlreich: Mně jebne. To vypadá hůř, než když klokan chytne střevní chřipku. To budu tuhej dřív já než tenhle beton! A tady tyhle ztvrdlý psí chcánky fakt slyší na jméno Písek, jo?
Babica: Já stavím pro obyčejný lidi a ne pro snoby. Když nějakou ingredienci nemám, tak si tam dám jinou.
Pohlreich: No jo, ty vole, ale pak se nediv, že když tenhle výstavní průjem naliješ do základů, tak se ti to pak drolí jak make-up vysloužilý pornohvězdy. Dyť to tady celý někomu přistane na palici, ty vole!
Babica: Já jen ukazuju lidem, jak si můžou postavit jednoduchý baráky za málo peněz. Lidi v tom pak bydlej a sou spokojený
Pohlreich: Ty to fakt nevidíš? Dyť i tý míchačce se z toho tvýho poctivýho českýho betonu chce vrhnout!
Babica: Úspěch se v Čechách prostě neodpouští
Pohlreich: Hele, zase ti to teče ven
Babica: No, to je supr, to je vončo. Ještě do tohodlenc nasypem takhlenc todlenc, aby se to trochu zahustilo.
Pohlreich: A co to jako je, ty vole?
Babica: Nevím, ale seženeš to všude.

Re: Vtípky

Posted: 11:01 09. Mar 2012
by J.F.Payne
A plane leaves Los Angeles airport under the control of a Jewish captain.
His copilot is Chinese. It's the first time they've flown together, and an awkward silence between the two seems to indicate a mutual dislike.
Once they reach cruising altitude, the Jewish captain activates the auto-pilot, leans back in his seat, and mutters, 'I don't like Chinese.'
'No rike Chinese?' asks the copilot, '....why not?'
'You people bombed Pearl Harbor, that's why !'
'No, no,' the co-pilot protests, 'Chinese not bomb Peahl Hahbah! That Japanese, not Chinese.'
'Japanese, Chinese, Vietnamese... doesn't matter, you're all alike!'
There's a few minutes of silence.
'I no rike Jews either!' the copilot suddenly announces.
'Oh yeah, why not?' asks the captain.
'Jews sink Titanic.'
'What? That's insane! Jews didn't sink the Titanic!' exclaims the captain, 'It was an iceberg!'
'Iceberg, Goldberg, Greenberg, Rosenberg ...no mattah... all same.'

Re: Vtípky

Posted: 11:13 09. Mar 2012
by Molly23
Aháááá už chápu proč spojenci vyhráli... antigravity!!!

Re: Vtípky

Posted: 14:12 09. Mar 2012
by xxxMajkyxxx
Image

Re: Vtípky

Posted: 14:43 09. Mar 2012
by Amber
xxxMajkyxxx wrote: (Obrázek)
Ty nejsi z Ostravy, že? :mrgreen: Tam by kráva dodala ještě "Bu Banik p..."

Jednou se nás v pražském metru parta "týpků" ptala, jestli tam na té Moravě chodíme hodně chladit ... Toliko k informovanosti :roll: my chodíme zásadně pařit, za studena by to nešlo!

Re: Vtípky

Posted: 15:27 09. Mar 2012
by kokosak
...to bych jim taky nerozuměl :D

Re: Vtípky

Posted: 16:28 09. Mar 2012
by xxxMajkyxxx
Amber wrote:
xxxMajkyxxx wrote: (Obrázek)
Ty nejsi z Ostravy, že? :mrgreen: Tam by kráva dodala ještě "Bu Banik p..."
hehe jo trefny :lol:

Image