Page 176 of 331

Re: Poděkování

Posted: 02:14 22. Dec 2011
by Shaman88
Děkuji za krásný a hlavně užitečný dárek hodnému DM.

Re: Poděkování

Posted: 18:10 22. Dec 2011
by Bahnak
Opožděně:
Děkuji hostiteli Myšákovi za poskytnutí zázemí pro filmový večer a také všem účastníkům za porci dobré nálady.

Re: Poděkování

Posted: 18:20 22. Dec 2011
by Molly23
Oooh... já děkuju že jste dorazili... BTW nechybí někomu pantofle?

Re: Poděkování

Posted: 18:25 22. Dec 2011
by mandos
Hmm zas tak pořádný nejsem...abych si někam tahal pantofle :D Ale k děkovačkám se přidám, vážně díky všem po dlouhé době jsem konečně vypadnul z baráku a užil jsem si to :)

Re: Poděkování

Posted: 18:34 22. Dec 2011
by Molly23
Příště u něhoko doma něco takovéhleho ne?

http://www.youtube.com/watch?v=3wdtlH_H ... re=related

Re: Poděkování

Posted: 02:15 23. Dec 2011
by Derken-
Děkuji Shamanovi, darkovi a Welvlinovi :D To byla hra. Jak nás nakonec vyndal :)

Re: Poděkování

Posted: 02:21 23. Dec 2011
by Shaman88
Taktéž děkuju za pěknou hru :)

Re: Poděkování

Posted: 02:09 24. Dec 2011
by Nalkanar
Díky za veselý večer v hospodě... a to to vypadalo na trapné mlčení :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 10:27 24. Dec 2011
by Darebák
Jo, byla sranda.

Re: Poděkování

Posted: 10:59 24. Dec 2011
by Legition
Já si přidává s veselím úsměvem *drží si hlavu a hledá ibalgin* Za hru moc díky. Opravdu mě fakt bavila

Re: Poděkování

Posted: 11:05 24. Dec 2011
by -RoF-
Taky díkas :wink:

Re: Poděkování

Posted: 11:17 24. Dec 2011
by Miell
V této vybrané společnosti nemůžu chybět.. taky *šušky.. šušky* Dík! :biggrin:

Re: Poděkování

Posted: 22:36 25. Dec 2011
by Darebák
Děkuju Desmondovi za questík :)

Re: Poděkování

Posted: 03:09 01. Jan 2012
by jachyra
Ja veľmi ďakujem Czech_Luthorovi za jeho hru a všetko, si parádny hráč, dá sa kadečo vyšantiť a povymýšľať, vy-auto-Q-uestovať a všetko ... fakt ďakujem ;)))) bez teba by thalia nebola thaliou

Zároveň chcem poďakovať všetkým členom klanu Meynolds, IC sestričke, detičám a služobníkom, ste úplne úžasní a verte, že keď autoQ skončí, hneď sa zase vymyslí druhý :D ja vás nikdy nenechám na holičkách! Vždy budete mať čo robiť :twisted:


A tiež vám týmto želám šťastný nový rok! nech tie, čo boli, neboli nikdy lepšie ako tie roky, čo ešte len prídu ;)

Re: Poděkování

Posted: 12:38 01. Jan 2012
by Czech_Luthor
Já Ti jachyrko taky moc děkuju :) Hra s Tebou prostě neomrzí, pořád se děje něco nového a i z uplné banality se dá udělat sranda na celý večer, prostě dokonalé.
Nebýt Tebe, nevím, asi bych se unudil k smrti.

Stejně tak moc děkuju všem členům, gardistům, služebníkům, rodiny Meynolds. Jste skvělá parta, doufám, že vydržíme, hraje se skvěle 8)

A také všem přeju všechno nejlepšího do nového roku, hodně štěstí, zdraví, lásky a přátelství a hlavně všechny úspěchy :wink:

P.S AutoQ se ještě rozjede do tvrdejch, nebojte :twisted: