Page 177 of 329
Re: Vtípky
Posted: 16:39 09. Mar 2012
by Molly23
ANO MAJKY!!!! Já dnes slyšel úžasný vtip...
Justin Bieber: Jsem Kurt Cobain dnešní generace, ale já ten nápor vydržím.
Kurt Cobain po vyslechnutí Justinova tvrzení: Byl jsem Justin Bieber své generace, tak jsem se radši zastřelil.
Re: Vtípky
Posted: 14:08 10. Mar 2012
by Koninho87
Re: Vtípky
Posted: 16:57 10. Mar 2012
by Amber

Berte s rezervou

Re: Vtípky
Posted: 02:47 11. Mar 2012
by Amber
Re: Vtípky
Posted: 04:43 11. Mar 2012
by Prasokralik
paparazzi....
Re: Vtípky
Posted: 01:42 12. Mar 2012
by Amber
An Elf, Human, and Dwarf order a beer. When the beer arrives, a fly lands in each one.
The Elf shoves the beer away in distain.
The Human flicks the fly away and drinks the beer.
The Dwarf picks the fly up by the wings, holding it over his glass and screams, "Spit it all out you little *******!"
Re: Vtípky
Posted: 10:14 12. Mar 2012
by Molly23
Flying like a boss!! Vsadím se, že když přistáli, tak slavili narozky...
Re: Vtípky
Posted: 13:50 12. Mar 2012
by Nalkanar
Re: Vtípky
Posted: 17:18 12. Mar 2012
by Molly23
Nalkanar wrote:*kočka s kohoutem*
Mladá léta této kočky...
http://www.youtube.com/watch?v=KzDVGw1_ ... re=related
Re: Vtípky
Posted: 08:23 13. Mar 2012
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 13:22 13. Mar 2012
by Nalkanar
Re: Vtípky
Posted: 16:01 13. Mar 2012
by Molly23
Dneska jedu v metru, nudíme se s kámošem když mě napadne dokonalá věc... FacePalmovka... Nadnárodní třída, Nové Butt Ovice, Invalidhovna, a ted už nevím co vše jsme vymysleli... prostě kraviný!
Re: Vtípky
Posted: 13:17 14. Mar 2012
by drake127
SMS, která mi právě přišla:
Vážený pane, do jednoho týdne se dostavte na odbor služby pro zbraně a bezpečnostní materiál v Jihlavě. Vaše Policie.
Dnes už ani ta předvolání nejsou co bývala.

Re: Vtípky
Posted: 15:35 14. Mar 2012
by Krysak
Re: Vtípky
Posted: 20:02 14. Mar 2012
by Braenn