Page 177 of 331
Re: Poděkování
Posted: 00:05 03. Jan 2012
by efu_redo
Díky za pěknou hru těm, kteří doprovázeli mou postavičku. Bavte se tu pěkně.
Re: Poděkování
Posted: 00:07 03. Jan 2012
by Derken-
efu_redo wrote:Díky za pěknou hru těm, kteří doprovázeli mou postavičku. Bavte se tu pěkně.
To už je zase mrtvá?
Já děkuji tvůrci Eraniny zahrádky, je super

Re: Poděkování
Posted: 01:32 03. Jan 2012
by zachy
Díky za hru všem zúčastněným a ještě jednou se omlouvám efu_redovi za ten konec.
Re: Poděkování
Posted: 01:52 03. Jan 2012
by Sielencer
I já se přidám, užil jsem si chvíle plné zábavy i napětí, které mi mnohdy nedaly spát.

Díky Redo
Také díky Tarje za půlnoční posezení nad otázkou života, vesmíru a vůbec

Re: Poděkování
Posted: 11:48 03. Jan 2012
by de Aers
Chtěl bych poděkovat Nalkanarovi, který mě včera vzpoměl, když rozdělával ohníček.
Re: Poděkování
Posted: 11:51 03. Jan 2012
by Nalkanar
Já díky všem, které Ali potkal včera večer... myslím, že většinu času to byl zajímavý hovor o vesměs zajímavých věcech
ooo Aersi, díky za tvé díky, ty tak úžasně umíš pochválit za tvorbu čtivého čtiva
Re: Poděkování
Posted: 02:09 04. Jan 2012
by Legition
Děkuju za velmi příjemnou hru na pláži. Opravdu mě bavila jako ještě nikdy...
nechť války započnou *usměje se a pozvedne čerstvé kafe*
Re: Poděkování
Posted: 13:38 04. Jan 2012
by xxxMajkyxxx
Taky dekuju, bylo to zabavny

*nenapadne si plni kapsy piskem*
Re: Poděkování
Posted: 23:20 04. Jan 2012
by -darkvision-
Díky moc Desmondovi, že nezapomněl a doufám že si užil našeho Mentalistu
Edit Desmond : jistě 
Re: Poděkování
Posted: 02:58 05. Jan 2012
by J.F.Payne
Díky za hru všem, koho jsem dnes potkal. Bavil jsem se.
Re: Poděkování
Posted: 11:45 05. Jan 2012
by jachyra
Ja chcem veľmi poďakovať Czech_Luthorovi za Quest, bol to brutál, úplne som mala zimomriavky, hlavne keď som si k tomu ešte i Nightwish pustila ... úplne rovnako velikánska vďaka Mandosovi, tvoja hra je super a včera tvoj popis toho, čo sa dialo, bol úplne ... brrr .. mrazivý!!!
Re: Poděkování
Posted: 02:09 10. Jan 2012
by Myrttille
díky rodince a díky paladinům

bylo to zajímavé
Re: Poděkování
Posted: 02:20 10. Jan 2012
by mandos
Tak já taky poděkuju po delší době všem kolem rodiny Meynolds. Fajn si sváma zahraju a sem rád že se vám zatim postava líbí tak snad to tak půjde dál a těšim se i na další hru s vámi

Jinak taky díky dneska za hru paladinům, asi prvně jsem vás viděl pohromadě a celkem dobrý efekt má ta jejich skvadra tyjo, ikdyž to Is hold tolik neocení no

Re: Poděkování
Posted: 02:59 10. Jan 2012
by J.F.Payne
Dík Meynoldsům a spol., byla docela sranda jak se tam Fallion objevil.
(A taky dík našim, Ryuovi, Vil, Rodaovi a Johance).
Re: Poděkování
Posted: 03:16 10. Jan 2012
by Czech_Luthor
Taky děkuju, docela jsem se na té reakci pobavil
