Page 178 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:08 20. Mar 2014
by Mourisson1
A nebo se vykašlat na kafe protože je to pitomost? :shock:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:50 20. Mar 2014
by Bahnak
Mě to tak napadlo u šálku kávy...
:twisted: :twisted: :twisted: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Tak ne no.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:27 20. Mar 2014
by Nalkanar
Pokud něco, tak co takhle upravit stany, aby se v nich dalo spát?

Nastaví se jim nějaký omezený počet použití a zvedne cena, aby to spaní extra mimo město něco stálo. Popř. se i nastaví, že tak jako u ohniště je potřeba mít únavu víc jak 30% a že to neodunaví úplně.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:50 20. Mar 2014
by Mourisson1
Upravit bosse aby neměli tu (nechápu jak vysvětlenou) imku na sražení?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:50 20. Mar 2014
by Rejty
Nalkanar wrote:Pokud něco, tak co takhle upravit stany, aby se v nich dalo spát?

Nastaví se jim nějaký omezený počet použití a zvedne cena, aby to spaní extra mimo město něco stálo. Popř. se i nastaví, že tak jako u ohniště je potřeba mít únavu víc jak 30% a že to neodunaví úplně.
Ne, od spaní jsou tábořiště, kterých je po světě hojně, stany jsou jen dekorace.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:07 20. Mar 2014
by Goran
Kafe xD. A z domu v termosce ne? :-D

V tomto ohledu by mi přišly zajímavé snad jen drogy. Možná jsem vedle, ale přišlo mi, že na ST byly skoro k ničemu, a teď pro zmenu snad ani nefungují?

Tvrdší drogy mají reálný potenciál odstranit únavu a to velice efektivně. V tomto ohledu jsou tak účinné, že se jimi nerozpakovaly zásobovat své armády velké a vyspělé státy. Na frontě, kde docházelo k obklíčení odtržených jednotek, nemožnosti doplnění stavů a odsunu nepřetržitě bojujících jednotek z boje byly tyto látky jedinou spásou.

Je to jen nápad, ale co říkáte na:

Kdyby se nastavilo například:
- odstranění únavy v hodnotě xx% / šance xx% , že dojde k navýšení únavy vlivem bad tripu o xx%
- okamžité snížení únavy o xx% s buffem, který po opadnutí za xx IC hodin navýší únavu o pořádných xx%
- k oboum samozřejmě přidat, jako mínus riziko odhalení užívání takových látek a reakci světa (v případě povrchu)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:23 20. Mar 2014
by Niareta
Goran wrote:Kafe xD. A z domu v termosce ne? :-D

V tomto ohledu by mi přišly zajímavé snad jen drogy. Možná jsem vedle, ale přišlo mi, že na ST byly skoro k ničemu, a teď pro zmenu snad ani nefungují?

Tvrdší drogy mají reálný potenciál odstranit únavu a to velice efektivně. V tomto ohledu jsou tak účinné, že se jimi nerozpakovaly zásobovat své armády velké a vyspělé státy. Na frontě, kde docházelo k obklíčení odtržených jednotek, nemožnosti doplnění stavů a odsunu nepřetržitě bojujících jednotek z boje byly tyto látky jedinou spásou.

Je to jen nápad, ale co říkáte na:

Kdyby se nastavilo například:
- odstranění únavy v hodnotě xx% / šance xx% , že dojde k navýšení únavy vlivem bad tripu o xx%
- okamžité snížení únavy o xx% s buffem, který po opadnutí za xx IC hodin navýší únavu o pořádných xx%
- k oboum samozřejmě přidat, jako mínus riziko odhalení užívání takových látek a reakci světa (v případě povrchu)
Tenhle nápad se mi líbí, samozřejmě, pokud by se jednalo o nelegální látky, jejichž užití by bylo trestané a jejich distribuce ještě více - to už by si musel rozmyslet každý sám, co chce riskovat :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:25 20. Mar 2014
by Absinthorix
Rejty wrote:
Nalkanar wrote:Pokud něco, tak co takhle upravit stany, aby se v nich dalo spát?

Nastaví se jim nějaký omezený počet použití a zvedne cena, aby to spaní extra mimo město něco stálo. Popř. se i nastaví, že tak jako u ohniště je potřeba mít únavu víc jak 30% a že to neodunaví úplně.
Ne, od spaní jsou tábořiště, kterých je po světě hojně, stany jsou jen dekorace.
Nebo aspoň hraničářům přidat schopnost třeba jednou za den takové tábořiště vytvořit? Někde v divočině jen tak. Sice je hojnost tábořišť... ale bylo by to milé a sedlo by to hrandovi do kitu.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:27 20. Mar 2014
by Zindo
Absinthorix wrote:
Rejty wrote:
Nalkanar wrote:Pokud něco, tak co takhle upravit stany, aby se v nich dalo spát?

Nastaví se jim nějaký omezený počet použití a zvedne cena, aby to spaní extra mimo město něco stálo. Popř. se i nastaví, že tak jako u ohniště je potřeba mít únavu víc jak 30% a že to neodunaví úplně.
Ne, od spaní jsou tábořiště, kterých je po světě hojně, stany jsou jen dekorace.
Nebo aspoň hraničářům přidat schopnost třeba jednou za den takové tábořiště vytvořit? Někde v divočině jen tak. Sice je hojnost tábořišť... ale bylo by to milé a sedlo by to hrandovi do kitu.
To jo, třeba vyměnit za nesmyslný bonus +2fort :wall: nebo za Hide in plain sight :wall:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:02 20. Mar 2014
by Krysak
To Zindo: jo to je dobrý nápad:
1. HIPS měl mít ranger jen v divočině, všude je to hodně silné, skoro bránící si udelat SD. Pokud by to nešlo je fajn mu dát možnost rozdělat ohen.

2. +2 fort je nevím za co a proč také, ale třeba to má původ v konverzi rangera z jiné edice.

3. přítelíček supermaníček je dost silný bonus sám o sobě...

Celkově moznost rozdělat tábořiště by jsitě dve schopnosti, které rangerovi nepatří kompenzovala.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:09 20. Mar 2014
by Nalkanar
Plácáte hlouposti.

Ranger je převedený z nové edice, už se o tom mluvilo.
HIPS jen v přírodě byl záměr, ale nešlo to provést rozumně, jak psal přímo Shaman, tak se mu dal napevno.
SDčko má pořád své nemalé výhody, které ani ztráta monopolu na HIPS nepřebije.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:57 20. Mar 2014
by sandoftime
Hraničářův hlavní hod je výdrž. Jde hlavně o odolání jedům a nemocem. Proč je hranda otužilý je nasnadě.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 08:16 21. Mar 2014
by Krysak
sandoftime wrote:Hraničářův hlavní hod je výdrž. Jde hlavně o odolání jedům a nemocem. Proč je hranda otužilý je nasnadě.
Tomu říkám argument......, protože vím, kdo to napsal, vím, že tam máš uvozovky.
Fighter zase bojuje mnoho bitev a utrží četná zranění, regeneruje díky tomu?
Kouzelník musí odolat pokušením a studovat a studovat, má snad +2 will?
....
...
...
Bonus je obsažen již v tom, že to má jako primární záchranný hod. Systémově je to divné. Mel by akorát mit šanci si vzít feat jako každý jiný:).


Nalkanar: HIPS kdekoliv je dobrá meta, aby ji chtěl človek dosáhnout, dělá to z rangera nadclassu. No osobne mi přijde 19 lvl i slušné omezení, které brání vzniku superhybridů, takže vlastně proč ne:).

Mimochodem, když vidím přítelíčka rangera vždy se slzou oku podrbu toho svého s mágem a uložím ho zpět do kapsy, aby se mu nic nestalo..... U summonů ani neutírám slzu a už je ani nememoruji. Osobne jsem pro slabé summony, takže mi ti moji chcípáci vyhovují. Hráč rangera je pro silné summony určitě, takže mu ten jeho silný taky vyhovuje a všichni jsme spokojený:).

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:39 21. Mar 2014
by Grin
Krysak wrote: .

Mimochodem, když vidím přítelíčka rangera vždy se slzou oku podrbu toho svého s mágem a uložím ho zpět do kapsy, aby se mu nic nestalo..... U summonů ani neutírám slzu a už je ani nememoruji. Osobne jsem pro slabé summony, takže mi ti moji chcípáci vyhovují. Hráč rangera je pro silné summony určitě, takže mu ten jeho silný taky vyhovuje a všichni jsme spokojený:).
Muzes si sveho pritelicka/sumona vylepsit kouzlama (boosty,imky,rychlosti a nevim co jeste) ne?to Ranger tolik moznosti nema.Ber ze jeho prace se zviratama/bestiema je jeho primarni vlastnost.Proto i zvlada tahnout 3 najednou.
Mag radu jinejch nespornejch vyhod.
A uz se tesim, co za krvelacnou bestii bude promenenej druid. :lol:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 09:26 23. Mar 2014
by Douragon
Tak mě napadlo... Doufám, že tím nikoho nerozčílim.

Znáte ten pocit, že se jdete podívat k lovci odměn a zjistíte, že se loví příšera...

a) silná tak moc, že nemáte žádnej nárok
b) silná adekvátně pro vás... nicméně sami si netrofnete a musíte počkat na spojence... Pokud nejsou ve hře tak smolík...
c) slabounká, ale ve většině případů i mrtvá...

Napadlo mě... kdyby šlo lovce odměn rozdělit například do tří skupin... 1-10lvl 11-20lvl a 20-vejš...

A postavy s větším lvlem by dostali hlášku, že od nich už nemůže nic chtít nebo tak něco... aby 20lvly nechodili zabíjet solo náčelníka koboldů a tak podobně... Posledně se mi stalo, že jsme složili vážně pěknou výpravu 6 lidí +-8 lvl a boss byl samozřejmě kaput... nepíšu to tu, že si chci stěžovat... jen takovej nápad k zamyšlení.