Page 178 of 329

Re: Vtípky

Posted: 21:28 14. Mar 2012
by Desmond
WD :)

Image

Re: Vtípky

Posted: 21:55 14. Mar 2012
by Desmond
Image

Re: Vtípky

Posted: 01:42 15. Mar 2012
by Amber
Desmond wrote: (REM vtip)
Hlavně se nezbláznit.... :mrgreen:
Image

Re: Vtípky

Posted: 15:26 15. Mar 2012
by Nalkanar
Amíci jsou rasisti :D
Image

Re: Vtípky

Posted: 15:47 15. Mar 2012
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 17:21 15. Mar 2012
by Molly23
Prasokralik wrote:Námět na monka
jééééééééé tu chci domů...

Re: Vtípky

Posted: 17:25 15. Mar 2012
by Prasokralik
Desmond wrote:Image
inspirace skutečností kvítku?

Edit Desmond: Et tu, Brute? Jinak jo, na Mayu to sedí jako ulitý a na moje sny koneckonců taky :P

Re: Vtípky

Posted: 01:33 16. Mar 2012
by Molly23
Image

Re: Vtípky

Posted: 21:20 16. Mar 2012
by -RoF-
Kočka na tom větráku mě dostala :D :D :D

http://navratdoreality.cz/?p=view&id=12898

Re: Vtípky

Posted: 16:22 17. Mar 2012
by Nalkanar

Re: Vtípky

Posted: 13:09 18. Mar 2012
by Práček
hehehe :mrgreen:
Image

Re: Vtípky

Posted: 21:05 19. Mar 2012
by xxxMajkyxxx
Image

Re: Vtípky

Posted: 23:45 19. Mar 2012
by Aulus

Re: Vtípky

Posted: 01:59 20. Mar 2012
by Molly23
včera jsem byl u kámoše co má kočku, která nenávidí cizí lidi a když je někdo na návštěvě tak ho neustále sleduje jako... Dávám na tebe bacha šmejde... a protivně knourá a mnouká.

Když jsem od něj odcházel, začala se mi otírat o nohy a kamarád "Hele tak nakonec nejseš až tak neoblíbenej"
já "či či či čííí" ... kočka se na mě koukla a vydala zvuk ne nepodobný vrzání dvěří chaloupky Bábi Zlopočasné :D fakt nevím zda si mě s někým popletla nebo byla ráda že už padám :D... ale rozesmálo nás to.

Re: Vtípky

Posted: 17:31 20. Mar 2012
by -RoF-
Jak by žena strávila den kdyby se stala mužem :oops: :roll: :twisted:

Image