Page 178 of 329
Re: Vtípky
Posted: 21:28 14. Mar 2012
by Desmond
WD

Re: Vtípky
Posted: 21:55 14. Mar 2012
by Desmond
Re: Vtípky
Posted: 01:42 15. Mar 2012
by Amber
Desmond wrote: (REM vtip)
Hlavně se nezbláznit....

Re: Vtípky
Posted: 15:26 15. Mar 2012
by Nalkanar
Amíci jsou rasisti

Re: Vtípky
Posted: 15:47 15. Mar 2012
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 17:21 15. Mar 2012
by Molly23
jééééééééé tu chci domů...
Re: Vtípky
Posted: 17:25 15. Mar 2012
by Prasokralik
Desmond wrote:
inspirace skutečností kvítku?
Edit Desmond: Et tu, Brute? Jinak jo, na Mayu to sedí jako ulitý a na moje sny koneckonců taky 
Re: Vtípky
Posted: 01:33 16. Mar 2012
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 21:20 16. Mar 2012
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 16:22 17. Mar 2012
by Nalkanar
Re: Vtípky
Posted: 13:09 18. Mar 2012
by Práček
hehehe

Re: Vtípky
Posted: 21:05 19. Mar 2012
by xxxMajkyxxx
Re: Vtípky
Posted: 23:45 19. Mar 2012
by Aulus
Re: Vtípky
Posted: 01:59 20. Mar 2012
by Molly23
včera jsem byl u kámoše co má kočku, která nenávidí cizí lidi a když je někdo na návštěvě tak ho neustále sleduje jako... Dávám na tebe bacha šmejde... a protivně knourá a mnouká.
Když jsem od něj odcházel, začala se mi otírat o nohy a kamarád "Hele tak nakonec nejseš až tak neoblíbenej"
já "či či či čííí" ... kočka se na mě koukla a vydala zvuk ne nepodobný vrzání dvěří chaloupky Bábi Zlopočasné

fakt nevím zda si mě s někým popletla nebo byla ráda že už padám

... ale rozesmálo nás to.
Re: Vtípky
Posted: 17:31 20. Mar 2012
by -RoF-