Page 178 of 331

Re: Poděkování

Posted: 03:23 10. Jan 2012
by jachyra
No to teda že sranda bola, hlavne je najzaujímavejšie sledovať, ako jednu vec môže vidieť kopec postáv rôznym pohľadom :mrgreen: je to potom také fakt príjemné hranie, hlavne pestré a je to výzva ...
Ale že som mala istý čas dojem, že sa tasia zbrane a pôjde do tuhého :twisted:

Ja tiež ďakujem svätej výprave za príjemné spestrenie dňa
Konečne som spoznala prvú temer dokonale galantnú mužskú postavu na Thalii .. a až to tak dobre padlo :D konečne nie buran, ako všetci ostatní (česť výnimkám, ktorí sú len menší burani, prípadne raz za uhorský rok galantní)

A veľmi ďakujem celému klanu Meynolds .. Fallovi, Artoriusovi, Isendirovi, Laurentii aaaj Kelrane za jej uštipačné reči dnes .... a SEBE samozrejme :mrgreen:
Dúfam, že nám thalijskí bohovia doprajú radosť a podarí sa všetko, čo máme naplánované :mrgreen: aspoň minimálne tá dnešná vec, čo sme debatovali

Re: Poděkování

Posted: 03:54 10. Jan 2012
by J.F.Payne
jachyra wrote:Ale že som mala istý čas dojem, že sa tasia zbrane a pôjde do tuhého :twisted:
No... zbraně by tasily jen postavy, které je měly u sebe, žejo :D
jachyra wrote:Ja tiež ďakujem svätej výprave za príjemné spestrenie dňa
Konečne som spoznala prvú temer dokonale galantnú mužskú postavu na Thalii .. a až to tak dobre padlo :D konečne nie buran, ako všetci ostatní (česť výnimkám, ktorí sú len menší burani, prípadne raz za uhorský rok galantní)
Díky, toto mě velmi potěšilo.

Re: Poděkování

Posted: 09:30 10. Jan 2012
by jachyra
J.F.Payne wrote:
jachyra wrote:No... zbraně by tasily jen postavy, které je měly u sebe, žejo :D
*vytiahne meč z výstrihu a pavézu spod sukne*
Hahaaa toto si nečakal, čo?

:D ale kdeže, na ochranu mám svojich ľudí ... lenže povedzme to tak .. tí menej inteligentní sa bijú, tí inteligentní dohovoria :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 09:54 10. Jan 2012
by Braenn
Díky, byla to docela legrace, i když jsem se dík časovému protáhnutí nemohla účastnit dokončení.

Re: Poděkování

Posted: 16:21 10. Jan 2012
by Ajax the Great
Taky všem dík za hru, bylo to sranda ;) Já se spíš nejvíc pobavil ještě v Ivory :D
jachyra wrote:Konečne som spoznala prvú temer dokonale galantnú mužskú postavu na Thalii
Tak moment...

Re: Poděkování

Posted: 16:45 10. Jan 2012
by jachyra
Ajax the Great wrote:Taky všem dík za hru, bylo to sranda ;) Já se spíš nejvíc pobavil ještě v Ivory :D
jachyra wrote:Konečne som spoznala prvú temer dokonale galantnú mužskú postavu na Thalii
Tak moment...

ty ani náhodou nie si galantný XD len občas a keď sa ti hrozne chce!

Re: Poděkování

Posted: 22:28 10. Jan 2012
by Koninho87
Díky Cortezovi a Aonghasovi za super hru =)

Re: Poděkování

Posted: 12:29 11. Jan 2012
by zachy
jachyra wrote:
Ajax the Great wrote:Taky všem dík za hru, bylo to sranda ;) Já se spíš nejvíc pobavil ještě v Ivory :D
jachyra wrote:Konečne som spoznala prvú temer dokonale galantnú mužskú postavu na Thalii
Tak moment...

ty ani náhodou nie si galantný XD len občas a keď sa ti hrozne chce!
Galantní postava... galantní postava... Hm... Ale Berserk je už mrtvej ne? :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 23:06 11. Jan 2012
by Miell
Díky všem za dnešek.. zúčastnění vědí :wink:

Re: Poděkování

Posted: 23:08 11. Jan 2012
by Nalkanar
Zúčastnění děkují zúčastněným :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 10:42 12. Jan 2012
by Bruciacullo
Zúčasnění beze "ZDROJE" děkují dalším zúčastněným se "ZDROJEM" i beze "ZDROJE".

Re: Poděkování

Posted: 15:39 12. Jan 2012
by KaTo
Neb jak v IC složení 3+1 v OOC složení 1+3 zvládli to co zvládli :mrgreen: . Mimochodem, toho fotra bych konečně někde v uličce zařízl, dělá ostudu nám zodpovědným otcům :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .

Re: Poděkování

Posted: 00:22 13. Jan 2012
by J.F.Payne
Díky moc Lashekovi a grupě. Bylo to dost dobré dnes. Temnota holt dokáže použít spoustu fíglů :)

Re: Poděkování

Posted: 00:24 13. Jan 2012
by Braenn
Dost dobrý!

Re: Poděkování

Posted: 00:55 13. Jan 2012
by Czech_Luthor
Děkuji neznámému DMku, které zavalilo schody u Rakši.
Konečně jsem mohl zkusit svou demoliční schopnost v praxi. Takže
DÍKY! :wink: