Page 178 of 331
Re: Poděkování
Posted: 03:23 10. Jan 2012
by jachyra
No to teda že sranda bola, hlavne je najzaujímavejšie sledovať, ako jednu vec môže vidieť kopec postáv rôznym pohľadom

je to potom také fakt príjemné hranie, hlavne pestré a je to výzva ...
Ale že som mala istý čas dojem, že sa tasia zbrane a pôjde do tuhého
Ja tiež ďakujem svätej výprave za príjemné spestrenie dňa
Konečne som spoznala prvú temer dokonale galantnú mužskú postavu na Thalii .. a až to tak dobre padlo

konečne nie buran, ako všetci ostatní (česť výnimkám, ktorí sú len menší burani, prípadne raz za uhorský rok galantní)
A veľmi ďakujem celému klanu Meynolds .. Fallovi, Artoriusovi, Isendirovi, Laurentii aaaj Kelrane za jej uštipačné reči dnes .... a SEBE samozrejme
Dúfam, že nám thalijskí bohovia doprajú radosť a podarí sa všetko, čo máme naplánované

aspoň minimálne tá dnešná vec, čo sme debatovali
Re: Poděkování
Posted: 03:54 10. Jan 2012
by J.F.Payne
jachyra wrote:Ale že som mala istý čas dojem, že sa tasia zbrane a pôjde do tuhého
No... zbraně by tasily jen postavy, které je měly u sebe, žejo
jachyra wrote:Ja tiež ďakujem svätej výprave za príjemné spestrenie dňa
Konečne som spoznala prvú temer dokonale galantnú mužskú postavu na Thalii .. a až to tak dobre padlo

konečne nie buran, ako všetci ostatní (česť výnimkám, ktorí sú len menší burani, prípadne raz za uhorský rok galantní)
Díky, toto mě velmi potěšilo.
Re: Poděkování
Posted: 09:30 10. Jan 2012
by jachyra
J.F.Payne wrote:jachyra wrote:No... zbraně by tasily jen postavy, které je měly u sebe, žejo
*vytiahne meč z výstrihu a pavézu spod sukne*
Hahaaa toto si nečakal, čo?

ale kdeže, na ochranu mám svojich ľudí ... lenže povedzme to tak .. tí menej inteligentní sa bijú, tí inteligentní dohovoria

Re: Poděkování
Posted: 09:54 10. Jan 2012
by Braenn
Díky, byla to docela legrace, i když jsem se dík časovému protáhnutí nemohla účastnit dokončení.
Re: Poděkování
Posted: 16:21 10. Jan 2012
by Ajax the Great
Taky všem dík za hru, bylo to sranda

Já se spíš nejvíc pobavil ještě v Ivory
jachyra wrote:Konečne som spoznala prvú temer dokonale galantnú mužskú postavu na Thalii
Tak moment...
Re: Poděkování
Posted: 16:45 10. Jan 2012
by jachyra
Ajax the Great wrote:Taky všem dík za hru, bylo to sranda

Já se spíš nejvíc pobavil ještě v Ivory
jachyra wrote:Konečne som spoznala prvú temer dokonale galantnú mužskú postavu na Thalii
Tak moment...
ty ani náhodou nie si galantný XD len občas a keď sa ti hrozne chce!
Re: Poděkování
Posted: 22:28 10. Jan 2012
by Koninho87
Díky Cortezovi a Aonghasovi za super hru =)
Re: Poděkování
Posted: 12:29 11. Jan 2012
by zachy
jachyra wrote:Ajax the Great wrote:Taky všem dík za hru, bylo to sranda

Já se spíš nejvíc pobavil ještě v Ivory
jachyra wrote:Konečne som spoznala prvú temer dokonale galantnú mužskú postavu na Thalii
Tak moment...
ty ani náhodou nie si galantný XD len občas a keď sa ti hrozne chce!
Galantní postava... galantní postava... Hm... Ale Berserk je už mrtvej ne?

Re: Poděkování
Posted: 23:06 11. Jan 2012
by Miell
Díky všem za dnešek.. zúčastnění vědí

Re: Poděkování
Posted: 23:08 11. Jan 2012
by Nalkanar
Zúčastnění děkují zúčastněným

Re: Poděkování
Posted: 10:42 12. Jan 2012
by Bruciacullo
Zúčasnění beze "ZDROJE" děkují dalším zúčastněným se "ZDROJEM" i beze "ZDROJE".
Re: Poděkování
Posted: 15:39 12. Jan 2012
by KaTo
Re: Poděkování
Posted: 00:22 13. Jan 2012
by J.F.Payne
Díky moc Lashekovi a grupě. Bylo to dost dobré dnes. Temnota holt dokáže použít spoustu fíglů

Re: Poděkování
Posted: 00:24 13. Jan 2012
by Braenn
Dost dobrý!
Re: Poděkování
Posted: 00:55 13. Jan 2012
by Czech_Luthor
Děkuji neznámému DMku, které zavalilo schody u Rakši.
Konečně jsem mohl zkusit svou demoliční schopnost v praxi. Takže
DÍKY!
