Page 179 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:10 23. Mar 2014
by Nalkanar
A není právě pointa v tom, že to má být o štěstí, že si občas můžeš přivydělat, když se zadaří a:
1) je tam něco, co víš kde je
2) i víš, že to dáš
3) a nikdo to ještě nevyžral
:?:

Přecijen vydělávání se všelijak snaží hlídat a vyvažovat s náklady. Kdyby lovci odměn nabízeli o tolik víc možností, tak se ještě snáz příjde k penězům. O problematice dělení bossů nemluvě.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:14 23. Mar 2014
by Douragon
No asi máš pravdu... teda pokud se člověk napojí hned po restartu...

Chápu, že to má být o štěstí a ne standardní příjem... ale na druhou stranu proč mají vysoké lvly zabíjet něco pod jejich úroveň... Chápu, že si chtěj lidi vydělat, já bych to dělal taky kdybych byl vysokej lvl... ale jen jsem se chtěl zamyslet nad tím jestli by nebylo přínosnější motivovat lidi na stejném lvlu k dobrodružství ve více lidech než solování low lvl mobů...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:54 23. Mar 2014
by kokosak
Poměr cena/výkon. Pokud je za bosse u kterého není nebezpečí v jednom 10k a za bosse, na kterého je potřeba parta 4 postav 20k, co je výhodnější?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:47 23. Mar 2014
by Bahnak
Problematiku lovců jsme na srazu naťukli a je v plánu s tím nějak hejbat, nebude to však hned, neboť je to jen bonus. A navíc to asi nebude úplně jednoduchý na odladění. Dejte tomu čas.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:43 24. Mar 2014
by Shaman88
Chybí mi nějaký program co by mi automaticky stahoval nové haky.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:42 24. Mar 2014
by Bahnak
Jakože auto-updater? :-D
Tak to nascripti šamane, to by byla dobrá featura.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:14 26. Mar 2014
by Dragon Soul
Douragon wrote:No asi máš pravdu... teda pokud se člověk napojí hned po restartu...

Chápu, že to má být o štěstí a ne standardní příjem... ale na druhou stranu proč mají vysoké lvly zabíjet něco pod jejich úroveň... Chápu, že si chtěj lidi vydělat, já bych to dělal taky kdybych byl vysokej lvl... ale jen jsem se chtěl zamyslet nad tím jestli by nebylo přínosnější motivovat lidi na stejném lvlu k dobrodružství ve více lidech než solování low lvl mobů...


To by tu museli být na každý lvl trochu slušné trofeje...

Smutné je že na lvl 10 zabíjíš už nebezpečné bose ideálně ve třech a za trofej je směšných 8k a když si sám vysoluješ slabšího bose za 4k, výjde tě to podstatně líp, bez ztrát a bez rizik většinou.

Myslím že ceny trofejí tak jak jsou teď, hlavně u středních bosů, jednoznačně motivují k looterství.;-) Aneb rest - pobiju všechno na co mám, ať si koupim alespoň za 40k amulet.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:19 26. Mar 2014
by Dragon Soul
Jinak mi chybí možnost skrýt například příkazem přes řádek vzhled pláště - aby si za něj mohl hráč nastavit viditelný plášť třeba u krejčího. Upřímně ty pláště standardní sou děsivý.

Stejně tu každej nad levl 10 plášť nosí, takže zneužitelnost toho by podle mě byla nulová.

Obdobně by to šlo udělat i skapucema aby si hráč mohl vybrat u krejčího čelenku nebo klobouk, to už samo není ideální ale jestli vám +4 inteligence přidá kapuce nebo čelenka, v tom už nevidim moc velkej rozdíl.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:43 27. Mar 2014
by Myrpa
U pláště by to šlo. Ale chceme to? *kouká nahoru*.
U kapuce to neumím.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:28 27. Mar 2014
by Nalkanar
Jenže pak by tu mohli běhat postavy zcela bez viditelného pláště, ne? A to se nechce pokud vím.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:31 27. Mar 2014
by Rejty
Za mě ať má postava klidně neviditelný plášť, jde jen o ten slot na výbavu, když se někomu na postavě plášť nelíbí, tak proč by musela být ochuzena o bonusy pláště.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:42 27. Mar 2014
by G-ladiator
Pokud se někomu nelíbí nové pláště, jdou deaktivovat přes nwnplayer.ini. Řádek "Visible Cloaks=1" změnit na "Visible Cloaks=0"

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:50 27. Mar 2014
by Mourisson1
G-ladiator wrote:Pokud se někomu nelíbí nové pláště, jdou LOKÁLNĚ deaktivovat přes nwnplayer.ini. Řádek "Visible Cloaks=1" změnit na "Visible Cloaks=0"

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:57 27. Mar 2014
by G-ladiator
Díky

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 03:45 28. Mar 2014
by J.F.Payne
Paráda! To by bylo super.

A taky úpravy zbraní... uuu...