Page 179 of 329

Re: Vtípky

Posted: 19:41 20. Mar 2012
by Miell
-RoF- wrote:Jak by žena strávila den kdyby se stala mužem :oops: :roll: :twisted:

Image
Hahahaaa :D
Nevím, jestli by mě tohle napadlo.. ale když by tím dnem byla sobota, tak bych spala do jedenácti a vstávala k uvařenýmu obědu! :biggrin: :twisted: :twisted:

Re: Vtípky

Posted: 20:57 20. Mar 2012
by Prasokralik
Mno tak jsi nám to tu objasnila a ted zpátky do kuchyně :P

Re: Vtípky

Posted: 00:07 21. Mar 2012
by Molly23
Image

Re: Vtípky

Posted: 13:33 21. Mar 2012
by J.F.Payne
Úlovek z právnické fakulty:

Image

Re: Vtípky

Posted: 15:09 21. Mar 2012
by G14
Molly23 wrote:včera jsem byl u kámoše co má kočku, která nenávidí cizí lidi a když je někdo na návštěvě tak ho neustále sleduje jako... Dávám na tebe bacha šmejde... a protivně knourá a mnouká.

Když jsem od něj odcházel, začala se mi otírat o nohy a kamarád "Hele tak nakonec nejseš až tak neoblíbenej"
já "či či či čííí" ... kočka se na mě koukla a vydala zvuk ne nepodobný vrzání dvěří chaloupky Bábi Zlopočasné :D fakt nevím zda si mě s někým popletla nebo byla ráda že už padám :D... ale rozesmálo nás to.
Naše kočka zase umí dávat K.O. :mrgreen: Garettovi se z toho normálně pustila červená z nosu - hold kočka agresivní lidožravá :viking: :D

Re: Vtípky

Posted: 15:23 21. Mar 2012
by Molly23
Jj takovou má náš bubeník... bolelo mě víc ta rána než škrábanec

Re: Vtípky

Posted: 17:04 21. Mar 2012
by Maya
Image

Re: Vtípky

Posted: 17:08 21. Mar 2012
by Molly23
WE SAY NOOOO!!!! WE ARE GUARDIANS OF ASGAARD!!!!
Image

http://www.youtube.com/watch?v=ARnBgW5XgSo

Re: Vtípky

Posted: 17:35 21. Mar 2012
by kokosak
....se mi líběj, jak maj místo namakanejch svalů pupky :D

Re: Vtípky

Posted: 18:45 21. Mar 2012
by Absinthorix
Však to nejsou žádní chřipkáči :D ačkoliv po návštěvě v Dánsku jsem se cítil poněkud neadekvátně, tlustě a celkově neohrabaně.
Cesta zpátky přes Německo mi pak přišla jako návrat do civilizace, žádní zatracení kulturisti v ulicích.

Image
Pic. unrelated

Re: Vtípky

Posted: 09:12 22. Mar 2012
by kokosak
Image

Re: Vtípky

Posted: 14:30 22. Mar 2012
by de Aers
Image

Re: Vtípky

Posted: 14:45 22. Mar 2012
by kokosak
Jo, souhlas. Generace 3 patří leda tak do salámu.

Image

Re: Vtípky

Posted: 15:20 22. Mar 2012
by de Aers
Nevim jaká generace, ale když sem to objevil, tak jsem si vzpoměl na tebe :)

Re: Vtípky

Posted: 15:26 22. Mar 2012
by kokosak
Děkujuuuuuuuuuuuu :)