Page 179 of 331

Re: Poděkování

Posted: 00:57 13. Jan 2012
by jachyra
:mrgreen: juju súhlasím .. no ja som sa teda riadne zabavila, ako to rachlo a kamienky sa rozsypali na prach :twisted:

Nech žije demoličný expert Fallion

Re: Poděkování

Posted: 01:13 13. Jan 2012
by Lashek
jachyra wrote::mrgreen: juju súhlasím .. no ja som sa teda riadne zabavila, ako to rachlo a kamienky sa rozsypali na prach :twisted:

Nech žije demoličný expert Fallion
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 01:05 14. Jan 2012
by Nalkanar
Díky za setkání... zároveň se omlouvám, pokud někomu vadilo Aliho chování, ale RP je RP a IC jsou vztahy, jaké jsou... :roll:

Re: Poděkování

Posted: 08:37 14. Jan 2012
by Miell
Mě se to líbilo.. I když to byla jedna jobovka za druhou... atmosféra odpovídající a závěr.. týjo :!: :ewink:

Re: Poděkování

Posted: 10:48 14. Jan 2012
by Bruciacullo
Byla sranda :D jen me mrzí že jsem musel chvílema odbíhat :)

Re: Poděkování

Posted: 23:41 17. Jan 2012
by klobouk
Moc super to bylo! Celou dobu. Jako celou! *tři palce nahoru*

A dneska ta dáma byla nej :idea:

Re: Poděkování

Posted: 23:44 17. Jan 2012
by Braenn
Velké, obrovské díky Lashekovi, že s námi konečně dotáhl do konce ten OneiceOneův Q. Že s námi neztratil trpělivost, když jsme ji skoro ztratili my a nakonec, přes mnoho zmatků a nejistot ohledně přebrání vlastně úplně cizí věci, že to mohlo skončit.

A jak skončilo! :) Logické věci a ta dáma, to bylo to nejparádnější, co jsem tu kdy zažila za questík. Minimum boje, o to víc zapojeného mozku. A pro mou postavu skoro neuvěřitelné, neboť jsem díky příjemnému nastavení úkolů konečně zúročila body v int, které díky nevzdělanosti ležely ladem dost dlouho. Juchů!

Takže vážně díky. Bylo to skvěle připravené. A družině taky, jako vždycky. Paráda!

Re: Poděkování

Posted: 00:12 18. Jan 2012
by J.F.Payne
Taky se přidávám k obřím díkům. Bylo to skvělé, hádanky jsem uvítal. A dámu jsem viděl poprvé v životě.

Re: Poděkování

Posted: 00:15 18. Jan 2012
by Molly23
Já děkuji, že jste mě tam nenechali :D každopádně kdo ho dorazil?! Já! Mám důkaz! Johooo! A že to byla pěkná rána! Díky všem z Q, sranda a konečný běh byl fakt psycho, hlavně ten šutr mě pěkně vyděsil, už jsem si připravoval "Utíkejte! Na mě nemyslete! Zachrante se!" :D :D :D

Re: Poděkování

Posted: 00:27 18. Jan 2012
by Derken-
Já chci poděkovat všem svým spoluhráčům, některým míň, některým víc, každý ví sám, jaké skvěle okamžiky jsme ve hře zažívali. Skutečnost je taková, že na NWN teď již nemám skoro čas a s postupem času a vizí do budoucna to vypadá ještě hůř. Každopádně jsme s naší rodinkou zažili skvělé chvíle, prožili hecy a vítězství v které jsme ani nevěřili, když jsme tehdy začínali. Dokázali jsme to SPOLEČNĚ a dokázali by jsme toho více, kdyby jsme všichni měli čas pokračovat, ale sami víte, jak jsme na tom většina s časem a tak nějak jsme již dávno pochopili, že reálný život je mnohem důležitější. Každý moment s vámi jsem si ve hře užíval, at už jsme byli v situaci naprostého vítězství nebo na sklonku permic či vyvraždění. Byly to skvělé a nezapomenutelné okamžiky.. Svým způsobem jsem si ve hře splnil i všechny cíle, kterých jsem chtěl kdy dosáhnout a dnes již vím, že o síle rozhodně nerozhoduje nějaký lvl nebo 20 milionů v bance, ale důvěra ve své kamarády a chuť to dotáhnout do konce. Hrát s kartami, které nám byli vyloženy a ne se sápat neustále po lepších..

Takže ještě jednou díky a doufám, že to bude časem lepší a že se zase jednou slezem ve hře a podniknem něco jako za starých časů.

Re: Poděkování

Posted: 02:17 22. Jan 2012
by Miell
Velké díky Alimu a Neli za dnešek a především pak Desovi, za skvělou hru.. krásný příběh.. a tím myslím celý.. od války až do dnešního dne a za velkolepou tečku, plnou emocí a s dokonalou atmosférou :!:
Díky Vám a to nejen za dnešek :ewink:
A Tobě Werdísku díky za to, že jsi čekal.. příští týden se uvidíme a taky dík za vše, co Far s Werdim prožili :ewink:

Re: Poděkování

Posted: 02:30 22. Jan 2012
by Bruciacullo
Také moc děkuji za dnešní/včerejší hru bylo to parádní, chvílemi zmatené, chvílemi legrační, chvílemi napínavé a chvílemi smutné! Prostě to mělo vše co to mít mělo a bylo to fajn. Díky moc všem. :mus_14:

Re: Poděkování

Posted: 12:00 22. Jan 2012
by Nalkanar
Díky zúčastněným za hru. Škoda, že Ali důvěřoval Desmondově úsudku a proto závěrečnou část jen proležel.
PS: doufám, že v té pevnosti budou mít rozum, nerad bych to tam celé vybíjel a podpaloval :lol:

Re: Poděkování

Posted: 21:01 25. Jan 2012
by harlequin_ichtyosis
Chci poděkovat Maye za její dm povšimnutí ve hvozdu. Vážíme si toho :)

Re: Poděkování

Posted: 21:20 25. Jan 2012
by Zindo
harlequin_ichtyosis wrote:Chci poděkovat Maye za její dm povšimnutí ve hvozdu. Vážíme si toho :)
Taky se přidávám, a ještě děkuji za jednu službičku, Maya ví, dík!