Page 180 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 07:09 28. Mar 2014
by Puxina
Rejty wrote:Za mě ať má postava klidně neviditelný plášť, jde jen o ten slot na výbavu, když se někomu na postavě plášť nelíbí, tak proč by musela být ochuzena o bonusy pláště.
Zajímavé, že někteří DM tohle odmítají.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 08:46 28. Mar 2014
by Aulus
Puxina wrote:
Zajímavé, že někteří DM tohle odmítají.

DM to odmítali dělat jako výjimku pro jednoho hráče. Pokud se to povolí všeobecně, tak to samozřejmě možné bude.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 08:55 28. Mar 2014
by Puxina
Aulus wrote:Puxina wrote:
Zajímavé, že někteří DM tohle odmítají.

DM to odmítali dělat jako výjimku pro jednoho hráče. Pokud se to povolí všeobecně, tak to samozřejmě možné bude.

Opravdu? Důvod byl zcela jiný Aulusi.
Puxina wrote:
Bude umožněno používat pláště s neviditelným vzhledem? (mě se opravdu ty NWN pláště děsně nelíbí, jsou jak desky, radši používám ty které jdou přidat na krk postavy u úpravy ošacení)
Amber wrote:Nerada bych viděla ve hře pláště s nulovým vzhledem.
Když už, tak aspoň jako klobouk nebo tu něco-jako-šálu, co jsou v toolsetu...
Puxina wrote:
Jo ta šála se ještě dá
A proč ne nulové vzhledy?
A pláště ještě občas bugují, že když si ho postava sundá a sundá oblečení, tak najednou se objeví plášt, ikdyž ho přitom na sobě nemá.
Amber wrote:
Je to můj osobní názor.

Vidím to podobně jako když si postava ve zbroji přešije model zbroje na róbu dlouhých dámských šatů.
Pokud chceš plášť s nulovým vzhledem, tak ho chceš jen kvůli bonusům, které ti přidá, ale bez ochoty je nějak prezentovat navenek vzhledem. A podle mě to není košer. Možná budou mít ostatní členové Týmu jiný názor, to nevím.
kucik wrote:Já jsem proti neviditelným plášťům. Prostě buď chci bonusy z pláště, tak bude moje postava nosit plášť, nebo se mi nelíbí natolik, že ho oželim.
Takže?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 09:00 28. Mar 2014
by KaTo
Puxina wrote:Takže?
...takže tu (zase) jen prudíš.
Jasně ti oba řekli, že oni osobně jsou proti neviditelným plášťům, ale pokud WB a zbytek týmu rozhodne jinak, nic s tím neudělají.
Kterému písmenku jsi nerozumněl?
P.S.
Víc úprav směrem k Vanila WoW pls!
Ještě vypínatelný helmy, bych hned po pláštích, prosil

zavést.
Už teď mi chybí, jak jsou mojí postavě omezovány vlasy v rozletu, když běží a musí mít nasazenou helmici! Ve filmech hlavní hrdinové taky helmice sundavají, aby vypadali dobře do kamery, ne?!

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:19 28. Mar 2014
by Theogil I
KaTo wrote:Puxina wrote:Takže?
...takže tu (zase) jen prudíš.
Jasně ti oba řekli, že oni osobně jsou proti neviditelným plášťům, ale pokud WB a zbytek týmu rozhodne jinak, nic s tím neudělají.
Kterému písmenku jsi nerozumněl?
P.S.
Víc úprav směrem k Vanila WoW pls!
Ještě vypínatelný helmy, bych hned po pláštích, prosil

zavést.
Už teď mi chybí, jak jsou mojí postavě omezovány vlasy v rozletu, když běží a musí mít nasazenou helmici! Ve filmech hlavní hrdinové taky helmice sundavají, aby vypadali dobře do kamery, ne?!

Mě by se to třeba líbilo no.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:12 28. Mar 2014
by kucik
Puxina wrote:
Zajímavé, že někteří DM tohle odmítají.

Pokud vím, tak ani já, ani Amber nejsme DM.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:15 28. Mar 2014
by KaTo
kucik wrote:Puxina wrote:
Zajímavé, že někteří DM tohle odmítají.

Pokud vím, tak ani já, ani Amber nejsme DM.
Nemáš dost fantazie! Kdybys ji použil, tak si vás dva jako DM představíš!

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:31 28. Mar 2014
by karolina
KaTo wrote:kucik wrote:Puxina wrote:
Zajímavé, že někteří DM tohle odmítají.

Pokud vím, tak ani já, ani Amber nejsme DM.
Nemáš dost fantazie! Kdybys ji použil, tak si vás dva jako DM představíš!

Ehm... Ale Amber přeci je DM!

Nebo jste ji suspendovali?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:08 28. Mar 2014
by kucik
No jo, ale jméno má oranžový

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:25 28. Mar 2014
by Shaman88
kokosak wrote:Já chci vypínatelný štíty a nastavení tak, abych moh vzít do každý ruky jeden.
Tohle by šlo, zkusím se na to podívat.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:34 28. Mar 2014
by J.F.Payne
Shaman88 wrote:kokosak wrote:Já chci vypínatelný štíty a nastavení tak, abych moh vzít do každý ruky jeden.
Tohle by šlo, zkusím se na to podívat.
Doufám, že to nemyslíš vážně?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:36 28. Mar 2014
by Shaman88
J.F.Payne wrote:Shaman88 wrote:kokosak wrote:Já chci vypínatelný štíty a nastavení tak, abych moh vzít do každý ruky jeden.
Tohle by šlo, zkusím se na to podívat.
Doufám, že to nemyslíš vážně?
Proč?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:36 28. Mar 2014
by pavad
J.F.Payne wrote:Shaman88 wrote:kokosak wrote:Já chci vypínatelný štíty a nastavení tak, abych moh vzít do každý ruky jeden.
Tohle by šlo, zkusím se na to podívat.
Doufám, že to nemyslíš vážně?
Proc by ne? Dvakrat bonus do OC, kdo by nechtel?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:41 28. Mar 2014
by J.F.Payne
Shaman88 wrote:Proč?
Protože je to holej nesmysl.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:55 28. Mar 2014
by kokosak
J.F.Payne wrote:Doufám, že to nemyslíš vážně?
No plácnul sem to jako největší hovadinu, co mě mohla napadnout....
