Page 180 of 329

Re: Vtípky

Posted: 15:53 22. Mar 2012
by Práček
yes... sice to není nejlepší momentka. Ale než jsem se naučil jeho jméno,tak jsem řikal "a ten Krason, ten ..."

Image

Re: Vtípky

Posted: 16:11 22. Mar 2012
by G-ladiator
Já myslím, že to je tak trochu záměr :)

Re: Vtípky

Posted: 17:05 22. Mar 2012
by Prasokralik
Krasoň pokud vím aspoň neohejbal vlastní sestru.

Re: Vtípky

Posted: 17:32 22. Mar 2012
by G-ladiator
Tak to už je záměrná inverze stereotypu :) I když Krasoň ze Shreka taky není zcela stereotypní.

Re: Vtípky

Posted: 18:55 22. Mar 2012
by Nalkanar
Image

Re: Vtípky

Posted: 23:56 22. Mar 2012
by Práček
Prasokralik wrote:Krasoň pokud vím aspoň neohejbal vlastní sestru.
možná to je tím, že žádnou neměl...a Trůny ukazujou co by kdyby :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 12:18 23. Mar 2012
by Molly23
Image

Re: Vtípky

Posted: 14:19 23. Mar 2012
by Desmond
Image

I choose you Boobachu!

Re: Vtípky

Posted: 17:48 23. Mar 2012
by kucik
Drowi sesle!
Image

Re: Vtípky

Posted: 19:26 23. Mar 2012
by XŠevyX
Kurňa, to je paráda! To bych mohl udělat jako maturitní práci :D I když lepší je, když to člověk vymyslí sám.

Re: Vtípky

Posted: 23:00 23. Mar 2012
by Uradin
tady je par pěkných hlášek z lamer.cz

<TeXaN> jakej ma maximalni dosah BT? v idealnich podminkach
<TeXaN> resp projde mi skrz zed a jeste 15m na zahradu?
<Unimatrix325> pokud BT znamena bitevni tank, pak ano
Komentář: #zcu@IRCnet

<Morituri> Ta tvoje mladá je divná
<Monty> Tady Tereza, proč jsem divná?
<Morituri> Ježiš sorry, já myslel jinou.
<Monty> JAKOU JINOU!!!

<a> dobrý den
<a> dost jste mě včera překvapil v té anketě
<a> přijďte za mnou, až budete moct, chci si s vámi promluvit
<b> Myslíte třeba o různých významech pojmu "anonymní dotazník"?

<a> Na TS mi nejde zvuk...
<b> A máš sluchátka ve správném jacku?
<a> Mě to tam strčil profík.
<b> To ti moc gratuluji. A máš sluchátka ve správném jacku?

<pavel> hele už mě to s*re. nebudu s tebou chodit kalit.
<hobbit> proč?
<pavel> protože pak ráno přijdeš do práce, a všem tam navykládáš ty svý lži o tom, co se tam dělo!
<pavel> a pak jim je ještě pustíš na videu!

<a> Mám problém. Jmenuju se Josef Novák
<b> Omlouvám se s tímto problémem vám nepomohu
Komentář: tech support

<Royce> Tak jsem byl v alfacompu reklamovat zdroj. Vyhazoval pojistky
<Royce> Přijdu tam, říkám že ten zdroj vyhazuje pojistky, tak chlápek že to zkusí
<Royce> vzal kabel, připojil zdroj, rána jak z děla, celý alfacomp zhasl :-D
<Royce> lidi kolem výbuch smíchu se slovy "on to říkal", všude začaly pištět UPSky
<Royce> Chlápek potom neřekl ani slovo, a dal mi nový zdroj
<Royce> zítra jdu zkusit reklamovat monitor, snad si mě bude pamatovat :-D

Re: Vtípky

Posted: 08:34 26. Mar 2012
by Molly23
Image

Re: Vtípky

Posted: 19:47 26. Mar 2012
by Braenn

Re: Vtípky

Posted: 14:38 27. Mar 2012
by Nalkanar
Zas a opět mě to dostalo.... pijácká soutěž ve dvou věžích

Re: Vtípky

Posted: 18:20 27. Mar 2012
by Molly23
Image