Page 180 of 331

Re: Poděkování

Posted: 03:05 26. Jan 2012
by jachyra
ďakujem veľmi moc Czech_Lutherovi za úplne úžasnú hru, za trpezlivosť a silný žalúdok :twisted: aj mne je zle, neboj ... hlavne, aby sa to podarilo doviesť do zdárneho konca!

Re: Poděkování

Posted: 03:08 26. Jan 2012
by Czech_Luthor
Já taky děkuju moc jachyře... dnešek byl parádní, ale fakt je mi trošku (hoooodně zle).
Ale samozřejmě děkuju hrozně moc :) Vážně jsem se bavil.

Re: Poděkování

Posted: 04:49 26. Jan 2012
by J.F.Payne
Dík Alici za disputace o morálce, dobru a zlu.

Re: Poděkování

Posted: 12:15 27. Jan 2012
by de Aers
Díky, Jachyro.

Re: Poděkování

Posted: 12:42 27. Jan 2012
by jachyra
:oops: rado sa stalo ..

Ja chcem zase veeeľmi poďakovať Kucíkovi za veľmi veľa dobrých rád a obrovskú trpezlivosť so mnou :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 14:12 27. Jan 2012
by -RoF-
jachyra wrote::oops: rado sa stalo ..

Ja chcem zase veeeľmi poďakovať Kucíkovi za veľmi veľa dobrých rád a obrovskú trpezlivosť so mnou :mrgreen:
Jo oprava štítů fajn, asi nakonec zkusím aj truhlařinu :) . Jen dál pokračuj. Aspon dá někdo ten craft dohromady :wink:

Re: Poděkování

Posted: 14:25 27. Jan 2012
by jachyra
Mňa už tak či tak nepredbehneš ... ja už mám hodnú chvíľu urobené všetky crafty :D PRVÁ NA THALII muhahahaaaa *psycho crafter sa rehoce*

Re: Poděkování

Posted: 15:00 27. Jan 2012
by rosnicka
teda ted se :oops: mam vas co dohanet sakrys ..

Re: Poděkování

Posted: 15:00 27. Jan 2012
by menderon
Děkuji taky Jachyře za opravu prvního craftu a věřím, že to nebude poslední kousek......
Určo by jsi mohla opravit boty v kovařine, veci v šití a tak:)

děkujeme ti předem:)

Re: Poděkování

Posted: 08:34 29. Jan 2012
by Miell
Takže.. opět DÍKY.. dneska velice jednoduše.. ZA VŠE :ewink:

Re: Poděkování

Posted: 01:29 30. Jan 2012
by J.F.Payne
Díky, díky, díky.

Re: Poděkování

Posted: 01:33 30. Jan 2012
by Bruciacullo
poděkování rofovi že se stará aby to ve světě žilo :var_49: :weap_95: :weap_56: :weap_uzi: :weap_7: :weap_36: :act_27: :mus_3: :mus_9: :mus_9: :mus_9: :mus_7: :mus_12: :mus_16: :mus_23: :mus_5:

Re: Poděkování

Posted: 02:10 30. Jan 2012
by Sielencer
Chtěl bych poděkovat těm, se kterými jsem zde měl kdy co dočinění.
Tedy jak mých postav přátelé, mučitelé, milenky, sokové i vrazi a také týmu Thalie za odhodlání setrvat v nikdy nekončícím vývoji.

Vám všem pak přeji dobrou zábavu :)

Re: Poděkování

Posted: 02:14 30. Jan 2012
by Nalkanar
Opožděně díky Desmondovi za dokončení, Werdigovi za jeho čin, Ali by to ocenil...

A všem, co přišli na přehlídku Morusova stánku a samozřejmě i kolegům Morusákům :P

Re: Poděkování

Posted: 03:22 30. Jan 2012
by Czech_Luthor
Tákže, já chci velice poděkovat za poslední tři dny hraní jachyře... (dobře, ne za poslední tři dny hraní, ale za každý den, kdy máme možnost spolu hrát).

Strašně jsem se bavil... Jsi prostě dokonalá, všechna hrůza, štěstí, radost a stres, takhle má vypadat RP hra :var_5:

Takže děkuju Ti moc a doufám, že se budeme takhle bavit i nadále :wink: