Page 19 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:19 25. Nov 2008
by DenGrasse
LDamian wrote: Alternativne nebo jako doplnek by se mohly dat do prodeje zamky s ruznou kvalitou, ktery by se nasadily na dvere a zamkl zamykatelne dvere vzdy s urcitym DC - treba 15/25/35 a majitel by mel od nej klic. To by celou vec take resilo, stacilo by pak vsechny dvere v hostincich predelat na zamykatelne a kdo by mel zajem o sve soukromi, koupil by si zamek + by to slo pouzivat i jinde. Zamky mohou klidne byt dost drahe, aby je lidi (aspon ty lepsi) nenechavali jen tak z legrace ruzne na dverich, ale aby si ho vzdy vzali sebou.
jo to je zajímavá věc, otázla je jak by to fungovalo, aby dotyčný uměl zámek používat i bez skillu...
LDamian wrote: V podstate postele, jak jsou udelane na Equilibrii - tedy takove, na ktere se da lehnout.
no neznám zdaleka celou EQ, ale těch lehacích postelí tam zase není tolik a pokud vím, i labir se jim bránil, že dělají nějaké skopičiny, např. vyhazují postavy do vzduchu atd. vím o jedné, která fungovala dobře. jinak kucik má pravdu, jsou to tilesetové a je tuším jen jeden model, možná po patchu víc...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:27 25. Nov 2008
by kucik
Ty zámky je věc na zamyšlení. NWN rozlišuje dveře s unikátnim klíčem a dveře s odmykáním/zamykáním pomocí skill. Žádnou jejich kombinaci, takže nějak to skloubit by byl problém jak technicky, tak herně - například aby zloděj s vysokym skillem nemohl zkoušet odemykání něčích dveří, prostě dokud se mu to nepovede. Asi to má nějaký řešení, ale teď mě nic jednoduchýho nenapadá.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:45 25. Nov 2008
by DenGrasse
musel bys to celý vochcat, řešit to přes zámky je podle mně slepá cesta.. prostě item, kterym klikneš na dveře (odemčený, zamykatelný) a dveře se změněj na zamčený s DC podle typu předmětu (15,25,35,45 atd.) a budou normálně odemknutelný skillem. zloděj to může zkoušet do alelujá, stejně má mimo boj *take 20* nebo hodí nejvíc 20, to je fuk... pokud se nanaboostuje nebo nemá tool, nepomůže si... a při pokusu o odemčení zaimplementovat hod na naslouchání a v úspěchu hlášku hráči spící postavy (která zamkla dveře) že se někdo vloupává dovnitř...

pak by sa kliklo podruhý a vše by se vrátilo do původního stavu...

asi tak.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:41 25. Nov 2008
by Krata
Co kdyby všechny dveře byli zamčený a šli kupovat jenom klíče? neznám scirpti ale řekněme, že by si někdo koupil ubytování a dostal "klič 1" .. další by dostal "klíč 2" a ty by otvírali pochopitelně byty se stejnym číslem.. až by se dotyčnej prospal a pokoj dopoužíval, tak by klíč mohl vrátit a ten by šel zas koupit.. nevim jak je to množné scriptově ale kdyby se s tim pohrálo, tak nějakym podobnym způsobem by to mohlo jít ne?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:43 25. Nov 2008
by Tretas
se zeptejte labira :-) ti tam maj něco podobnýho

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:52 25. Nov 2008
by kucik
Jo, ale musim na to najít někdy čas.
Tretas wrote:se zeptejte labira :-) ti tam maj něco podobnýho
S takovým odpadem, jako jsem já, labir zásadně nekomunikuje ;)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:49 25. Nov 2008
by igor
Tretas wrote:se zeptejte labira :-) ti tam maj něco podobnýho
[vtip]a když už se budete ptát, tak můžte rovnou i poprosit ať daj zas na Labirlab odkaz na Thalii... :| [/vtip]

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:03 25. Nov 2008
by Neithan1
kucik wrote:Jo, ale musim na to najít někdy čas.
Tretas wrote:se zeptejte labira :-) ti tam maj něco podobnýho
S takovým odpadem, jako jsem já, labir zásadně nekomunikuje ;)
tak mi napis co snim chces prebrat, my sme najlepsi kamosi.. cez icq si piseme kazdy den a vymiename si rozne blikajuce obrazky na nasich bloqoch na myspace.com tak ja to vybavim

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 01:22 01. Dec 2008
by LDamian
Kordy v dobrodruhově krámku! :) Ne fakt, za celou hru (a to tam poslední dobou chodím pravidelně) jsem tam neviděl ještě ani jeden.

Kdo mi BUa proklel?! :evil:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 01:29 01. Dec 2008
by Rejty
Je jich tam dost. :wink:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 07:21 01. Dec 2008
by Prometheus
Kordy sa tam objavuju pomerne casto :shock: :shock: :shock:
Ale to je zakon schvalnosti, ked nieco chces kupit tak sa to tam neukaze.
Pamatam ako Lilien Wood zhanala jeden scimitar.Neobjavil sa dobre dva mesiace ale do vtedy sa tam objavoval pravidelne a docela casto. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:10 02. Dec 2008
by cmon
mě chybí železná sekerka... :wink:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:52 02. Dec 2008
by nomis_b
ja sem v zadnem obchode (v karathe, doubkove) nenasel jedinej tezkej cep. Jedine v Ivory byl bronzovej, ale jinak jako by se ze sveta vyparili...

Uz aby tu bylo to obourucni kladivo z novy palety !

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 08:02 03. Dec 2008
by Theogil I
cmon wrote:mě chybí železná sekerka... :wink:
Zkus strýca Theogila, ten se na sekery specializuje ... my jsme ji tam sehnali.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 08:27 03. Dec 2008
by Aznar
nomis_b wrote:ja sem v zadnem obchode (v karathe, doubkove) nenasel jedinej tezkej cep.
zeleznej tezkej cep ve hre je, ale dumyslne ukrytej :mrgreen: