Page 19 of 33
Re: Váš portret
Posted: 16:23 15. Mar 2011
by Pajule
marii wrote:Pajule wrote:vůbec nevim zda můžu, ale budu mrcha(možná mi bratr zabije) ale tak..proč se nepodělit, když to stojí za to
http://www.lukasapetra.com/svatby/kad/ -> Kiriho svatba

...berserk i pájka k vidění
Krasny*nostalgicky zamacke slzu*....Tak hodne stesti Kiri a Petro...
Petro? Kačka se menuje

Re: Váš portret
Posted: 16:53 15. Mar 2011
by KaTo
Re: Váš portret
Posted: 17:00 15. Mar 2011
by Pajule
ano ženil
Re: Váš portret
Posted: 17:19 15. Mar 2011
by Theogil I
Pajule wrote:ano ženil
Tak náhodou, bylo to sice nekonvenční, ale mělo to taky šmrnc. Něco na způsov vzdoru proti tradicím a něco čeho si každý všimne a hned tak na to nezapomene.
Mě by to třeba nenapadlo a asi bych do toho nešel, já jsem na takovýto vzdor vcelku umírněný a navíc dost konzervativní, ale ....
Re: Váš portret
Posted: 17:58 15. Mar 2011
by marii
Pajule wrote:marii wrote:Pajule wrote:vůbec nevim zda můžu, ale budu mrcha(možná mi bratr zabije) ale tak..proč se nepodělit, když to stojí za to
http://www.lukasapetra.com/svatby/kad/ -> Kiriho svatba

...berserk i pájka k vidění
Krasny*nostalgicky zamacke slzu*....Tak hodne stesti Kiri a Petro...
Petro? Kačka se menuje

Mi tam zmatla nejaka Petra hehe..

)
Re: Váš portret
Posted: 23:23 15. Mar 2011
by Lord_Berserk
Me neni moc videt mam nastaveny jen 20% zjeveni na tech fotkach

Musis mit stesti
Re: Váš portret
Posted: 23:28 15. Mar 2011
by Pajule
hm Bersérku a já mam ten náš taneček

Re: Váš portret
Posted: 10:57 16. Mar 2011
by kucik
Hlavně Kiri tam vypadá jako člověk. Po těch letech, co jsem ho neviděl je to radikální změna. Hádám, že za to může ta jeho

Re: Váš portret
Posted: 11:35 16. Mar 2011
by Molly23
Celkem mě zajímá jak bude vypadat Bersova svatba

...
Re: Váš portret
Posted: 11:58 16. Mar 2011
by Rejty
Molly23 wrote:Celkem mě zajímá jak bude vypadat Bersova svatba

...
Bersovi bude hrát na svatbě tenhle "bard"...
http://superstar2011.nova.cz/clanek/hve ... mamut.html
Re: Váš portret
Posted: 12:07 16. Mar 2011
by de Aers
Re: Váš portret
Posted: 18:41 16. Mar 2011
by Lord_Berserk
Pajule wrote:hm Bersérku a já mam ten náš taneček

Skvely jednou budes slavna, zes mela tu cest se mnou tancit

Re: Váš portret
Posted: 18:47 16. Mar 2011
by KaTo
Re: Váš portret
Posted: 20:31 16. Mar 2011
by Bahnak
Pracovní víkend "u Nomise"
Zleva: Vojta(jediný nepoznamenaný Thalií), Nomis, Bahnak, Loader, Fryn
Re: Váš portret
Posted: 20:46 16. Mar 2011
by Pajule
Kato: haha ouplně ani vlásek sem neměla skřivenej
Bahnak: až budu potřebovat pracanty, tak už vim kam budu volat
