Page 19 of 19
Re: Vaše plocha
Posted: 16:38 25. Oct 2013
by Molly23
Pajule wrote:kucik wrote:Pajule wrote:Tapeta z FIFka

když je tu zas mrtvo
Ze to tam neplacnes aspon ve slusnym rozliseni?
Ten obrázek byl malej a když to bylo roztáhnutý tak to byl kekel
To protože to byl obrázek v malém rozlišení
A abych nebyl OT tak mě ted na ploše lítá AC-130. Přikládám bez bordelu

Re: Vaše plocha
Posted: 16:45 25. Oct 2013
by Diemo
jen tam dej i ten bordel :p jo a limonáda na čtyřech kolech bude vypadat vždycky špatně

Re: Vaše plocha
Posted: 17:04 25. Oct 2013
by kucik
Pajule wrote:kucik wrote:Pajule wrote:Tapeta z FIFka

když je tu zas mrtvo
Ze to tam neplacnes aspon ve slusnym rozliseni?
Ten obrázek byl malej a když to bylo roztáhnutý tak to byl kekel
UTFG
A že jsem hodnej, tak to jsem to udělal za tebe
http://leteckaposta.cz/839756661
Re: Vaše plocha
Posted: 13:10 16. Feb 2016
by Pajule
Není to 29 ani 33, ale stejně vuhůů Mrázič je dobrej šílenec!

Re: Vaše plocha
Posted: 00:35 17. Feb 2016
by sandoftime
Moje aktuální
