tak trochu úplně odjinud a ještě z jiných let
kdysi byly podobné plány,pak se to změnilo v normální skupinu (tudíž né jen zpěv) a nakonec se řeklo,že na to kašlem
ale u tutěch mi mrzí,že už nejsou :/
co maj všici proti tutomu třeba vid ne taky?!?:D to vim,že nenávidí moraváciNecrooo wrote:"tutěch, tuty ..." to plzeňské nářečí, fakt vymakaný slovíčka![]()
Jinak neco co sem tak zabrouzdal na netu, snad to tu jiz neni.
http://www.youtube.com/watch?v=1TueJSFK ... re=related
Tak TUTO...uz tu bylo:)Necrooo wrote:"tutěch, tuty ..." to plzeňské nářečí, fakt vymakaný slovíčka![]()
Jinak neco co sem tak zabrouzdal na netu, snad to tu jiz neni.
http://www.youtube.com/watch?v=1TueJSFK ... re=related
Wow, tak bych si nechal líbit Les Paulku.Modrovousice wrote:Tak takhle jednou chci umět hrát!![]()
http://www.youtube.com/watch?v=uytma1w1hE0
Hustá holka
Joo Maajkl Dzeksn