Page 19 of 96

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 18:15 04. Nov 2011
by Tarja
Braenn wrote:No jo, holka se pozná - komu jinýmu se by se líbilo anime Nana. :D

Ale víš co ti tam chybí z těch opravdových anime klasik? Seirei no moribito, Gunslinger Girl a Otogi Zoshi namátkou... Určitě zkoukni!

Jinak teda, až na výjimky, musím říct že tvůj seznam mě spíše vyděsil, než inspiroval, hlavně seriály shora - Angel, Buffy, Čarodějky a tak dále? Ne že bych to sem tam neviděla, ale doporučovat? :)

Tak, ono záleží jak se na to díváš. Já se to snažím moc nekritizovat jinak bych se nedívala na nic z toho, pač mě serou ty utahaný emoční výlevy, které jsou na můj vkus moc natáhnutý, aby obsáhly co nejvíce dílů jinak by díly samy o sobě byly o ničem. Nehledě na to, že tam občas řeší do nebe volající hovadiny, ale musím zase na jejich obranu říct, že se v některých dílech najdou i slušný hlody. Čarodějky mám spíš pro zasmání, protože to za prvé točili z informací od kultu wicca a za druhý nevyšel jim rozpočet na perfektní ztvárnění démonů a toho všeho, takže jen pomalovali lidi, navlíkli je nanejvýš do trapných masek atd., takže to je takové nemastné, neslané, ale pořád zkouknutelné díky mnoha vtipkům. A na jejich celkovou obranu musím řící, že mi jsou milejší tyhle seriály než trilogie s naslunci zářícími upíry ze Stmívání.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 18:23 04. Nov 2011
by kucik
Tim sis aspoň trošku zvedla reputaci. :mrgreen:

Neviděli jste někdo Kněžnu Libuši?
http://www.csfd.cz/film/241802-knezna-libuse/
Prý je to takový pagan porno bez porna :) Poslední dobou mě fascinujou ty filmy s hodnocením koelm 10% :mrgreen:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 18:33 04. Nov 2011
by Uradin
to ja kdybych se sakra snažil vzpomenout na všechno co se mi líbí asi bych to psal dva dny :lol: ale na tuty mužu řict že tyhle 3 anime se mi líbí ze všech nejvíc One piece,Fairy Tail a Durarara! fakt doporučuji zkouknout ale bacha one piece ze začatku je dost na hlavu a celkově by se měl brát s nadsázkou jinak z toho člověk zmagoří :D fairy tail je taky dost praštěný ale jde tam vidět že už se lepe nese a durarara .... no nevim jak to nazvat prostě si udělejte vlastní nazor až to uvidíte :ewink:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 18:53 04. Nov 2011
by Molly23
škoda že tohle nikdy nenatočili...

http://www.youtube.com/watch?v=mZHoHaAYHq8

Jinak COnan je skvělej!

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 19:07 04. Nov 2011
by Prasokralik

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 19:21 04. Nov 2011
by Molly23
Já vím :D ale to je taková směsice, já myslel COnan the Librarian! Božínku!

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 19:27 04. Nov 2011
by Prasokralik
Ti nestačí ten novej conan co je v kinech? Vždyť je to uplně to samý, jen to má o dvě hodiny dýl.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 19:40 04. Nov 2011
by Molly23
Novýho Conana mi stačil Trailer :D Nééé on v tom filmu snad mluví!

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 20:43 04. Nov 2011
by -RoF-
Tak jsem se dodíval na toho Stopařova průvodce po Galaxii a dobrá sranda :D

http://www.youtube.com/watch?v=-529AApvcAc

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 23:16 07. Nov 2011
by Molly23
Potopa... bitva.
Hrozně se mi líbí pasáž od 2:15 jak jede Wolodyjowski na svém běloušovi a nepřítel prchá ze svého tábora. Je obdivuhodné co se dá udělat bez počítačových triků a dle mě to je i hezčí.

http://www.youtube.com/watch?v=8nW3it4piK4

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 17:31 11. Nov 2011
by -RoF-
-RoF- wrote:
Fryn wrote:.....
Fajné si mi připoměl co bych si zase mohl zahrát :wink:

Jinak taky jsem převážně hrál za Alieny :)
No stáhl sem si ty filmy.

Díval jsem se na Vetřelce-vzkříšení což je vlastně 4.díl asi. Některé části pěkné, ale něco je tam nelogické a je to takové noo celé divné.

A ted jsem shlédl Alien vs. Predátor 1 a 2.
AvP 1 se mi líbil, je fajn udělaný a souboj vetřelce a predátora super. A celkově i pěkně udělané a hlavně na konci je to ve stylu klasického Predátora, který se mi taky líbil.

Ale AvP 2, no já nevím, je to už takové moc krvavé. Některé části opět fajn, které mě vcelku nadchly. Ale celkově jako film se mi to zase tolik nelíbilo.

Prostě klasika Vetřelec 1, Vetřelci 2 a Vetřelec 2 jsou prostě ty nej :)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 23:47 13. Nov 2011
by Fryn
-RoF- wrote:...
AvP 1 se mi líbil, je fajn udělaný a souboj vetřelce a predátora super.
...
Souhlas, ta zmiňovaná scéna je opravdu hodně povedená a velmi mě potěšila (predátora jako charakter zrovna příliš v oblibě nemám). Je to asi to nejlepší co z toho filmu vzešlo a Paul Anderson má za tohle u mě plus, bohužel celkové pojetí se mi opravdu nelíbilo.
Vadí mi v jaké časové rovině se film odehrává a jak je dějově "propojený" s ostatními filmy. To jak je spousta věcí podávána je dle mého soudu dost nešťastné a nešetrné (hlavně vůči celému vetřelčímu žánru - tady bych klidně napsal, že jde o jeho nehorázné prznění). U stejnojmenné hry mi spojení vetřelčího a predátorského univerza přišlo naprosto samozřejmé, kdežto film na mě působí jako něco, co se násilně a bez většího rozmyslu slepilo dohromady.

Jsem zvědavý jak si povede nový film (Prometheus), který se má dotýkat vetřelčí tématiky, v režii Ridleyho Scotta. Původně snad mělo jít dokonce o samotný prequel k prvnímu vetřelci. Film by podle všeho měl dát vysvětlení k rase "Space Jockey", z jejíž lodi si v prvním díle jeden z členů posádky Nostroma odnesl na obličeji elegantně přichycenou přísavku. Nejraději bych, kdyby to vysvětlení podali přímo tvůrci vetřelce Dan O´Bannon a Ronald Shusett, ale sám Ridley Scott už režíroval první film z vetřelčí ságy, takže to zatím vypadá docela slibně. No, Nechám se překvapit, každopádně vím, který film bych rozhodně chtěl vidět v kině.

Prometheus - teaser
http://www.youtube.com/watch?v=e0V-6b45 ... re=related

Prometheus - info
http://www.prometheus-movie.com/articles/3

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 16:27 14. Nov 2011
by Garett
minuly tyden jsem omalem narazitl na Boardwalk Empire a docela me to zaujalo :)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 17:35 14. Nov 2011
by Braenn
už jste někdo viděl šestou sérii Dextera? Je to dobré? Nechávám si to pěkně najednou, až to skončí, ale popravdě se už nemůžu dočkat.:)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 14:46 15. Nov 2011
by Práček
Braenn wrote:už jste někdo viděl šestou sérii Dextera? Je to dobré? Nechávám si to pěkně najednou, až to skončí, ale popravdě se už nemůžu dočkat.:)
já jí mám rozkoukanou...(tak mě napadá, že jsem včera nezkoukl sedmý díl) a je to zatím hustý fakt pěkné... jediné co mě na tom štve, je ten týden mezi epizodou :evil: