Page 19 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:02 19. Dec 2010
by -RoF-
Hehe tak pihu sis měla nějak dodělat a bylo by :D , ale jinak dobré hehe

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:05 19. Dec 2010
by Pajule
hm já jí mam,ale ta fotka je moc..přeupravená :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:55 22. Dec 2010
by Molly23
Vil s dlouhýma vlasama se svým otazníkovým rytířem :)
Zřejmě experimentovala s nějakým pochybným lektvarem lásky co se jí vymkl kontrole:P

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:56 22. Dec 2010
by -RoF-
Molly23 wrote:Vil s dlouhýma vlasama se svým otazníkovým rytířem :)
Zřejmě experimentovala s nějakým pochybným lektvarem lásky co se jí vymkl kontrole:P
Ty máš z tou Vil fakt velkou krizi, když tu dáváš takové skryté inzeráty na lásku :roll: :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:58 22. Dec 2010
by Molly23
To sem si měl dát ještě tu práci a toho neznámého ke kterému se tam Vil tulí vymazat? Původně jsem myslel, že mu umažu ucho, obarvím vlasy a udělám z něj Simona :P

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 01:28 30. Dec 2010
by Pajule
Hh Elen!! :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:11 30. Dec 2010
by Nina
já si takhle nějak představuju Vilmawien ikdyz sem ji nevidela jen z tech obrazku co jste tady pridavali :D
ale Ninu sem nikde jeste nenasla :evil:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:14 30. Dec 2010
by Molly23
Hehe pěkné moc pěkné :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:57 30. Dec 2010
by Pajule
jen mi to na vilmu přijde moc hezké :P :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:59 30. Dec 2010
by Nina
Tak se trochu upravila no :D

a ted sem zaas nasla trpaclice treba bude vypadat jak Dagrila nebo jak se to jmenovala :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:09 30. Dec 2010
by Pajule
hh hezký obrázky jen Agrilka byla chlupatoučká i na tvářičkách :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:03 31. Dec 2010
by Nina
To by zařídil photoshop :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 10:17 31. Dec 2010
by Pajule
hh to jo, když s nim někdo umí :biggrin:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 20:41 07. Jan 2011
by Bahnak
Rotharln R´rorrok - kresleno o vánocích kamarádkou, jedna z mála chvílí kdy se objevuje jeho podoba. (bobek, furt peláší v invisu)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:13 07. Jan 2011
by Pajule
máš šikovnou kamarádku! taky přemejšlim,že uženu kamarády ze Zámku, aby mi nakreslili Elen..:D