Page 19 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:02 19. Dec 2010
by -RoF-
Hehe tak pihu sis měla nějak dodělat a bylo by

, ale jinak dobré hehe
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:05 19. Dec 2010
by Pajule
hm já jí mam,ale ta fotka je moc..přeupravená

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:55 22. Dec 2010
by Molly23
Vil s dlouhýma vlasama se svým otazníkovým rytířem

Zřejmě experimentovala s nějakým pochybným lektvarem lásky co se jí vymkl kontrole:P
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:56 22. Dec 2010
by -RoF-
Molly23 wrote:Vil s dlouhýma vlasama se svým otazníkovým rytířem

Zřejmě experimentovala s nějakým pochybným lektvarem lásky co se jí vymkl kontrole:P
Ty máš z tou Vil fakt velkou krizi, když tu dáváš takové skryté inzeráty na lásku

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:58 22. Dec 2010
by Molly23
To sem si měl dát ještě tu práci a toho neznámého ke kterému se tam Vil tulí vymazat? Původně jsem myslel, že mu umažu ucho, obarvím vlasy a udělám z něj Simona

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 01:28 30. Dec 2010
by Pajule
Hh Elen!!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:11 30. Dec 2010
by Nina
já si takhle nějak představuju Vilmawien ikdyz sem ji nevidela jen z tech obrazku co jste tady pridavali
ale Ninu sem nikde jeste nenasla

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:14 30. Dec 2010
by Molly23
Hehe pěkné moc pěkné

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:57 30. Dec 2010
by Pajule
jen mi to na vilmu přijde moc hezké

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:59 30. Dec 2010
by Nina
Tak se trochu upravila no
a ted sem zaas nasla trpaclice treba bude vypadat jak Dagrila nebo jak se to jmenovala

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:09 30. Dec 2010
by Pajule
hh hezký obrázky jen Agrilka byla chlupatoučká i na tvářičkách

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:03 31. Dec 2010
by Nina
To by zařídil photoshop

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 10:17 31. Dec 2010
by Pajule
hh to jo, když s nim někdo umí

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 20:41 07. Jan 2011
by Bahnak
Rotharln R´rorrok - kresleno o vánocích kamarádkou, jedna z mála chvílí kdy se objevuje jeho podoba. (bobek, furt peláší v invisu)
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:13 07. Jan 2011
by Pajule
máš šikovnou kamarádku! taky přemejšlim,že uženu kamarády ze Zámku, aby mi nakreslili Elen..
