Chyby v Alchymii

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Chyby v Alchymii

Post by Prasokralik »

zachy wrote:
Barbar321 wrote:
zachy wrote: Spíš mě vytáčí, že když vypiju pravý úder, tak ať klikám omráčení jak chci, stejně ho dá až v dalším kole :wall:
Vypití ti sebere jedno kolo, stejně jako jiná akce (bez rychlosti). Pokud je nastaven lektvar jako kouzlo, bude trvat 9 vteřin. Takže tu problém nevidím. Nebo je snad v tom, že by potencionální oběť utekla (při tvé rychlosti pochybuju)?
vypiju, zaútočim, ale nejde sražení, cílenej ani omráčení ani rozkmitaná, nevím proč, vždy až ve druhém flurry
Tak je to pokaždé když útočíš, resp. měníš cíl, v boji. Vypití lektvaru a následný útok se chová stejně.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
Locked