Tak je to pokaždé když útočíš, resp. měníš cíl, v boji. Vypití lektvaru a následný útok se chová stejně.zachy wrote:vypiju, zaútočim, ale nejde sražení, cílenej ani omráčení ani rozkmitaná, nevím proč, vždy až ve druhém flurryBarbar321 wrote:Vypití ti sebere jedno kolo, stejně jako jiná akce (bez rychlosti). Pokud je nastaven lektvar jako kouzlo, bude trvat 9 vteřin. Takže tu problém nevidím. Nebo je snad v tom, že by potencionální oběť utekla (při tvé rychlosti pochybuju)?zachy wrote: Spíš mě vytáčí, že když vypiju pravý úder, tak ať klikám omráčení jak chci, stejně ho dá až v dalším kole
Chyby v Alchymii
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Chyby v Alchymii
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.