Page 19 of 22
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 21:00 27. May 2010
by KaTo
-RoF- wrote:...
S Arii sem hodně lvl přes 30 lvl.
...
Za medvědy v prahvozdu mám 6xp a za gorily mám 7xp.
...
Z toho si nic nedělej, já mám HODNE, HODNE pod 30 a z medvědů v prahvozdu mám akorát tak vítr

.
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 21:08 27. May 2010
by artaxas
-RoF- wrote:artaxas wrote:-RoF- wrote:Hej mě se to zdá taky ujeté.
S Arii sem hodně lvl přes 30 lvl.
Za medvědy v prahvozdu mám 6xp a za gorily mám 7xp.
Nedorozumění v týmu? Nebo nevím.
Já nechcu tak vysoké expy za potvory, tu budou jen high lvly za krátkou dobu.
Ach joo

už nebudeš nejsilnější

Si přešti moju pohádku a uvidíš jak to dopadne.....holt Kucík to asi nečetl. By mě zajímalo jestli vůbec v týmu máte nějaké hlasování. Páč někdy se divím co jde na modul
Jeden říká to a druhý tam to.
Si přečti moj trestný rejstřík a informace a uvidíš jak to dopadne....holt asi si to nečetl. Už nějakej páátek nejsem v týmu.

...a to s tím nejsilnější sem nemyslel tak zle

Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 21:10 27. May 2010
by -RoF-
Já to s tím týmem taky nemyslel na tebe že.
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 21:20 27. May 2010
by Marvin
Mozem ta ubezpecit, ze v tyme sa hlasuje, ked to tak nazveme, no preberaju sa spolocne vsetky dolezite veci. A nic co je na modul vypustene, nie je vypustene len z nejakeho rozmaru alebo momentalnej nalady

. Len tomu daj trosku casu co sa to doladi, co zalezi len od referencie hracov.
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 21:42 27. May 2010
by černý vlk
nemyslím si, že by nějaká postava třeba na 33. lvl vyexpila rychleji díky 6 expům za silnou potvoru v prahvozdu...proboha, spočti si, kolik by jich musela zabít

Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 21:51 27. May 2010
by Marvin
5500 medvedov z prahvozdu na postup z 33. na 34.

Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 22:00 27. May 2010
by černý vlk
Marvin wrote:5500 medvedov z prahvozdu na postup z 33. na 34.

asi tak...takže kolečko prahvozdu by vyšlo tak na 200 exp +/-, což se opravdu nikomu nevyplatí, proto si myslím, že Aria se bojí zbytečně

Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 22:02 27. May 2010
by Rejty
černý vlk wrote:asi tak...takže kolečko prahvozdu by vyšlo tak na 200 exp +/-, což se opravdu nikomu nevyplatí, proto si myslím, že Aria se bojí zbytečně

Lepší jak 1 za vše. Snažili jsme se v rozmezí 1 - 10 xp rozlišit aby postava, co má za vše 1, měla rozdíl v zabíjení skřetů, medvědů, obrů...
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 22:05 27. May 2010
by černý vlk
Rejty wrote:černý vlk wrote:asi tak...takže kolečko prahvozdu by vyšlo tak na 200 exp +/-, což se opravdu nikomu nevyplatí, proto si myslím, že Aria se bojí zbytečně

Lepší jak 1 za vše. Snažili jsme se v rozmezí 1 - 10 xp rozlišit aby postava, co má za vše 1, měla rozdíl v zabíjení skřetů, medvědů, obrů...
a přitom, aby postavy rychle neexpily, dobré

Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 22:23 27. May 2010
by -darkvision-
Meli byste ted Ariu sledovat, ona urcite bude koleckovat ten prahvozd.

Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 22:25 27. May 2010
by Rejty
-darkvision- wrote:Meli byste ted Ariu sledovat, ona urcite bude koleckovat ten prahvozd.

Zapomněli jsme napsat, že dračí učedníci budou mít stále 1 xp za vše...
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 22:32 27. May 2010
by KaTo
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 22:40 27. May 2010
by Rejty
OK. Dáme hlasování jestli jen Arie nebo všichni.
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 22:51 27. May 2010
by -RoF-
hehe vy máte zase blbé nápady

Spameři
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 22:59 27. May 2010
by Rejty
-RoF- wrote:hehe vy máte zase blbé nápady

Spameři
Neboj, budeš mít tři hlasy, ať je to spravedlivý...